MISTICO

Euforia i euforyki - dyskusja

39 postów w tym temacie

Witam, widze ze są juz takie tematy ale tak naprawde żaden mnie nie satysfakcjonuje. Przeczytałem prawie wszystko odnosnie soli i pilsów od czerwca/lipca i dalej nie mam odpowiedzi. Zrobiłem pare zakupów ostatnio ale byłem lekko zawiedziony.

W wielu tematach opisy są albo bardzo słabe, mało wylewne albo sprzeczne, często nieaktuale. Dlatego zakładam temat.

Chcę żebyscie się dzielili ze mną swoimi przemyśleniami co do środków które aktualnie najlepiej działają euforyzująco.

Jeśli chodzi o produkty ze sklepu snoopshop przeczytałem duzo dobrych opini a ich środki nie wyrwały mnie z butów, ani mint ani euphoric.

Oczekuje od srodka który twoim zdaniem jest najlepszy starej mocnej euforii i lekkiego speeda(bądz bez) i nie ważne czy działa długo czy krótko, wazne zeby dzialało, zawsze mozna przecież dorzucac po paru godzinach.

Jeśli ktoś poleci mi środek działający podobnie do Amphibii ze stacjonarek dopalacze.com to będe mega wdzięczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NEB+Brefedron 250/250 oralnie bądź sniffem, ale nos bardzo zaboli, do tego dodałbym jeszcze jakąś piperazynkę np meopp

NEB+Etkat podobno dobry miks ale mi tylko wlazł na serce i nic fajnego

Etkat+etylofenidat 150/100 - niektórym bardzo pasował, dla mnie dwie godziny smutnej stymulacji

Brefedron+Etkat - bardzo się zawiodłem na tym miksie, kot kompletnie zdominował brefedronową błogość

Oj nie na temat piszę.

Ogólnie najbardziej do żabki myślę z tego co podałem byłby ten pierwszy miks+piperazyna której niestety nie miałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Działa działa, no przynajmniej na mnie, nie wiem zresztą jaki miałeś sort, ale te ból nosa i spływ, nie są tego warte :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zeby bylo jasne dzialac to cos tam dziala ale w porownaniu do orala bardzo slabo (imo marnowanie towaru ). Ja bym polecam tylko oral :) Sort brazowy od kwiatka pol roku temu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Flash masz na myśli N-etylobufedron pisząc NEB?

Proszę też o polecenie najlepszych aktualnie sklepów z których bierzecie te srodki.

Nie mam tez nic przeciwko o poczytaniu o gotowych dopkach najmocniej teraz euforyzujących.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zeby bylo jasne dzialac to cos tam dziala ale w porownaniu do orala bardzo slabo (imo marnowanie towaru ). Ja bym polecam tylko oral :) Sort brazowy od kwiatka pol roku temu.

Taki trochę biały trochę brązowy?

Jeśli tak, to ja pierdolę, ale to było chujowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MISTICO !

Jedna substancja:

6-apb (sklep Genuine, Baron (podobno ma nowy sort, ktorzy dziala, ja nie wiem, dowiaduj sie)) - zajebista euforia, empatia, w ogole praktycznie nie spiduje, jezeli chodzi o zwale, to leciutki zjazd psychiczny, ale leciutki, spisz na lajcie

5-apb - patrz wyzej, troche bardziej pod impreze, leciutko spiduje

Brefedron (kwiatek) - euforia/empatia, zero spida, pluszowosc, ludzie okreslaja nawet jako bardziej depresant niz euforyk (slowa flasha)

Miks:

MDAI + jakis stymulant (nie moja dzialka) - miks powinien byc wypieprzajacy, samo mdai jest megaprzyjemne, ale idzie po nim usnac, wiec trzeba sie raczej podladowac

Bref + jakis stymulant - jezeli chcesz cos barzdiej spidujacego niz sam bref

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eXe o taką odpowiedz mi chodziło:) innych również zachęcam do wypowiedzi, temat się przyda nie tylko mi.

Co do Genuine to jak wygląda rzetelność u tego gościa? szczerze to nie jestes przychylnie nastawiony do robienia interesów z gosciem który ogłasza sie na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki trochę biały trochę brązowy?

Jeśli tak, to ja pierdolę, ale to było chujowe.

Czy byl troche bialy to nie pamietam na pewno byl to ciemny kolor cos a'la braz. Dzialanie brefa jest calkiem OK tylko znowu trzeba tego dosyc duzo pakowac i tez bylbym daleki od tego ze 'wypierdala' z butow. Testowalem tylko solo w mixach moze byc calkiem ciekawie.

@MISTICO poszukaj na forum jest duzo opini o tym o kogo pytasz. Ja z swojej strony nie ma nic do zarzucenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak bedą dostępne kartoniki, to zmixuję 2mg 25c-nbome z jeszcze pomyślę czym ..Kozacki eyforyk mam nadzieję wyjdzie :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6-APB Benzo Fury - nie kupisz nic lepszego w kategorii "euforia" legalnie. Substancja jest wyjebana, a takie zabki to przy tym straszny shit!!! A co do Genuine to sprzedawca jest swietny i nie jestem odosobniony w swojej opinii - poczytaj sobie i mozesz smialo powierzyc mu sianko. Proboj apb i dziekuj za dobra rade :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem w tych sprawach zielony, dlatego proszę mi wytłumaczyć, o co chodzi w tej opini- niektórzy nawet mówią, że jest to bardziej depresant niż euforyk. Czy dokładnie jest depresant, a czym euforyk? Ja do teraz myślałem tak- wszystkie depresanty wywołują euforię. A nawet myślałem tak- wszystkie narkotyki wywołują euforię, a klasyfikacja obejmuje tylko intensywność eufori, a do tego bierze się pod uwagę objawy towarzyszące, czyli jedne pobudzają a drugie nie, a jeszcze inne powodują jeszcze różne halucynacje, ale wszystkie narkotyki dają euforię. A tutaj oto się dowiaduje, że coś jest bardziej stymulantem, niż euforykiem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwzglednia sie wlasciwie glowne dzialanie wywolane przez substancje. Zobacz, ze przykladowo taka 4-ho-met mimo naprawde kozackiej euforii, ktora wywoluje jest klasyfikowany jako psychodelik. 6-apb, ktore rowniez wywoluje kaskade efektow, przede wszystkim daje euforie, ktora wysuwa sie na pierwszy plan. Dlatego to euforyk. Depresanty to substancje dzialajaco relaksujaco i uspokajajaco. Ludzie twierdza zapewne, ze MDAI jest troche depresantem, bo stan po niej jest troche "depresyjny" - odprezenie, lekka sennosc, ciepelko i generalnie jest przyjemnie. Mam nadzieje, ze mniej wiecej odpowiedzialem na pytanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6-APB Benzo Fury jak sie ma do Mefedronu jesli mozecie to napiszcie prosze i porownajcie te dwie substancie.Dzieki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zupelnie co innego..dlaczego? Dlatego ze dzialanie 6-apb jest bardzo spokojne bez tego rozpierdolu i parcia na to zeby koniecznie opierdolic caly wor. Moim zdaniem nie ma co tego porownywac. 6-apb ma dzialanie podobne do mdma, a polaczeniu z jakims fajnym stymulantem dziala jak stare dobre pixy ktore tez nie byly pure mdma tylko zazwyczaj z dodatkami np. witaminy a .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA