Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

• 0
Piterek_19

3,4dmmc lub ETH-CAT + 25C

Pytanie

Witam,

posiadam wszystkie zawarte w temacie substancje. Do tej pory nie bawiłem się w mixy, ale słyszałem że 25c bardzo podbija ,szczególnie euforyczne , oraz przedłuża działanie.

Także 3,4dmmc lub ETH-CAT do 25c ?

dzięki za odpowiedź

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Etkat, zależy skąd, 3,4 nie próbowałem, nie wiem też jakiej mocy masz 25c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdzieś to słyszoł że podbija ełforie ? :huh:

3,4-dmmc se odpuść chyba że lubisz kardio-zwały :tulimy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli już to odwrotnie, etkat podbija 25c, ale to raczej dla zaawansowanych graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Flasz gupoty pierdolsz :E jedno i drugie sie nawzajem podbijajom :tulimy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie do końca. Próbowałem i jednej i drugiej opcji. Jeśli pierwszego weźmiesz kota, to 25c na mnie słabiej podziałało. W odwrotnej sytuacji etkat podbił 25c niesamowicie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głównie od znajomych, ale tutaj też ktoś o tym pisał.

Flash - budzisz zaufanie ;-], także spróbuję z tym ethcatem

pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemaneczko.

Mam na stanie sztuke eth-cata i sztuke 3.4 dmmc. Powiedzcie mi tylko co lepiej wziąć jako pierwsze? :rolleyes: Myślałem o przesypaniu tego do jednego pustaka i od razu walić mieszankę ale po pierwsze nigdy nie jadłem ani tego ani tego : P Również zalezy mi na tym zeby efekt byl jak MDMA bo wiem ze to akurat jest kosmiczne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po tych RC nigdy nie uzyskasz efektu jak po MDMA. Etkata raczej się tylko sniffuje, nie wiem, jaki masz sort, więc trudno mi powiedzieć jak podziała z 3,4dmmc. Jedno wiem na pewno - będzie spora wrzuta na serce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemaneczko.

Mam na stanie sztuke eth-cata i sztuke 3.4 dmmc. Powiedzcie mi tylko co lepiej wziąć jako pierwsze? :rolleyes: Myślałem o przesypaniu tego do jednego pustaka i od razu walić mieszankę ale po pierwsze nigdy nie jadłem ani tego ani tego : P Również zalezy mi na tym zeby efekt byl jak MDMA bo wiem ze to akurat jest kosmiczne :)

koles poczytaj najpierw jak jestes swiezy dowiedz sie troche.a nie kupujesz pierwsze z brzegu odczynniki i oczekujesz mega pierdolniecia.co to kurwa koncert zyczen. :biggreen:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym bardziej wolał spróbować neb + mdai + 25c 2mg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie palpituj : ) wziąłem aby zobaczyć co to jest. Tylko pytałem...

a pro po sprzęcik mam z http://xxxxx/ i http://xxxxx/ oba linki działają.

Zresztą nie ma za dużo informacji na temat tego prócz wiki po angielsku... Lepiej od razu pytać ludzi obeznanych w tematach.

peace.

Ostrzeżenie! (dodane przez: Flash)

Ostrzeżenie +2 za podanie dwóch linków do sklepów rc w dodatku o bliżej niezidentyfikowanej wiarygodności co pachnie kryptoreklamą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Flash : żadna kryptoreklama ^^ zapomniałem że nie podajemy linków do rc ; P

Weekend minął a proszki się skończyły. Powiem tylko że w piątek zjedliśmy samego dmmc. Było fajnie ale nie rewelacyjnie. Podobnie do koksiku. W sobote odważyliśmy się na mixa :D giet tego i giet drugiego. WYPIERDALA Z TRAMPKÓW ! :) euforia niesamowita. Po dmmc idzie chociaż normalnie zasnąć. po mixie nie da rady tak łatwo:P

Na poczatku nie wiedzielismy jak to wrzucac ale dawkowalismy jak koksem. co 30-40 minut dawka 300 mg pudru albo kryształka. JEST MOC!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gosciu co ty pierdolisz? :tulimy: Dzialanie jak koks? :torba: Idzie normalnie zasnac po 3,4dmmc ? Wedlug mnie nie masz pojecia o czym mowisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mowie ci jak bylo. Przelatałem na tym 2 noce i wiem co sie dzialo ze mna i z ziomkami. Moze ty przedtem dostales jakies "gowno w proszku" Nie wnikam. Po zapierdoleniu lagi - paraliż wciągającej połowy głowy, zamrożenie, klika minut i sie uspokaja ale za to gałki jak medale i fazka wkreca sie w banie jak srubokret.

Mozesz wierzyc lub nie ale tak wlasnie było. Sam byłem w szoku jak dalem rade po tym spac. Ktos mnie zapewniał "Fazke bedziesz mial, ale zjazdy takie ze bedziesz plakac, umierac etc." A tu ani zjazdu ani nieprzespanej nocy. Tylko warstwa zaschnietych glutów w nosie z 3 cm ^^

Może było by inaczej jakbym zjadł od razu z 0.5 - 0.7 . No ale takiej dawki za pierwszym razem szczerze sie balem. Moze na sylwestra ; P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brałeś 3,4 dmmc sniffem? To rzeczywiście gratuluje fazki :mellow:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś mowi "koksiku" to zastanawiam się nad reszta wypowiedzi. Pewnie to nie było 3,4 Dmmc tylko coś innego, o ile mi wiadomo 3,4 dmmc najlepsze efekty daje przyjęte oralnie a sniff to chyba nie jest zbyt dobre pole aplikacji jeżeli chodzi o naprawdę konkretne efekty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach