Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


RejestracjaNieDziała

Nowości Polskiego Hip-Hopu

Recommended Posts

Temat ma na celu informowanie o nowościach w Polskim Hop Hop-ie ..

Newsy bedą na bieżąco , czyli teoretycznie codziennie lecz w praktyce gdy tylko będę miał wolny czas ;)

Albumy , teledyski oraz wszelkie info o polskiej scenie z podziemia .

Buka - Pokój 003 (2011)

"Pokój 003" to najnowsza płyta Buki, na której znajduje się piętnaście utworów. Album ten jest hybrydą wszystkich stylów, które artysta zaprezentował na swoich poprzednich wydawnictwach. Tytułowy Pokój 003 to odniesienie do szpitala psychiatrycznego, a płyta ma odzwierciedlać skrajne stany umysłu. Różnorodność klimatów, których można doszukać się na "Pokoju 003", waha się więc od utworów traktowanych przez autora z przymrużeniem oka i wymagających poczucia humoru od słuchaczy, przez typowe bragga i storytellingi, aż po mroczne i melancholijne brzmienia, nawiązujące stylem do ostatniej EPki Buki, czyli "Po drugiej stronie lustra" .

Tracklista:

1. Autobiografia (Intro)

2. Pokój 003

3. Wraca monster + Rahim / Dj Cider

4. Pierwsza miłość

5. Walkman

6. Super ziom + Majkel, Bu, Metrowy, Skorup ( http://www.youtube.com/watch?v=6ZuUImNXrKY )

7. Wy***ane + K2

8. Limit / Dj Bambus

9. Sprawdź środkowy / Dj Bambus

10. Alcatraz

11. True love / Dj Hopbeat

12. Achtung

13. 37

14. Niepodległość + Skor, Mati

15. Dr Skacz Song (Outro)

Link :

http://www.wupload.com/file/257689597/Buka_-_Pokoj_003.rar

or

http://www.filesonic.com/file/2271646691/Buka_-_Pokoj_003.rar

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Viruz (ft. Bob One) - "Zbudźmy się"

Wytwórnia RPS Enterteyment ma przyjemność zaprezentować pierwszy singiel Viruza z solowego albumu "Veffekt", która ukaże się jeszcze w tym roku. W zawiązku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi przedstawiamy Wam utwór " Zbudźmy się" z gościnnym udziałem Bob One'a (produkcja Bosiu, realizacja nagrań Tomasz Dono/TEWU Donocik w Wyrwani Studio, mix master Grzegorz Gutowski). Równocześnie powstaje klip do kawałka, który już dzisiaj możecie odsłuchać.

Słuchaj:

http://www.hip-hop.pl/player/newplayer.php?mp3id=13176264465326

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wrócę do wcześniejszych albumów które zostaną tu przeniesiono i po raz kolejny wrzucony :)

PMM - Poza Horyzont PL (2011)

DJ Twister, jeden z gości, którzy najdłużej współpracują z szczecińskimi raperami, skomentował płytę słowami: "Nowa płyta PMM to powrót do klasycznych, megatłustych bitów, soulowych sampli, nastrojowych brzmień i przemyślanych tekstów. Głowa i Wężu tym razem przedłożyli refleksyjny rap nad braggadacio, czym trafili w moje gusta, bo bardzo lubię taki hip hop.

01. Poza Horyzont – gościnnie: O.S.T.R.

02. Historia Kontrabandy

03. Rwany Rytm – gościnnie: Sokół

04. Żegnam

05. Moment Prawdy

06. Nie Jest Mi Wszystko Jedno – Śpiew: Emose

07. Muszę Tam Być

08. Wstawaj – gościnnie: Grubson, O.S.T.R.

09. Nie Mogę Chlać

10. Wirus – gościnnie: Pih

11. Spokój

12. Historia Przekrętu

13. Mówili Mi

14. Wracam

15. Jeden Mam Powód

Link:

http://www.filesonic.com/file/2250858181/PMMPZHZ.rar

or

http://www.fileserve.com/file/5PzrJ3U/PMMPZHZ.rar

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bas Tajpan - Korzenie I Kultura [2010]

Nakładem Fandango Records w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju pojawił się pierwszy solowy album znanego wszystkim Bas Tajpana pt. "Korzenie I Kultura".

Fani muzyki Basa musieli czekać na ten album ponad 10 lat... Było warto... 14 utworów łączących w sobie reggae, dancehall i rap, muzyka wyprodukowana w większości przez Bob One'a oraz gościnne udziały Bob One'a, Miuosh'a, Jr. Stress'a, formacji Textyl i innych, w tym zagranicznych, MC, składa się na krążek który w 100% kontynuuje przekaz jaki Bas Tajpan serwuje Polsce od lat.

1. Wycelowany

2. Nie zatrzymasz mnie feat. Bob One, Miuosh, Solo Bawton

3. Sklep Szatana feat. Peron, Benjahmin, Textyl

4. Banery

5. Nowa Inwazja

6. Mój Świat

7. Bohaterowie Cyebrświata feat. Bosski Roman

8. Łapa Lwa feat. Jabaman

9. Korzenie i Kultura feat. Jura Sound

10. Historia Pewnego Dębu

11. Potęga Majestatu feat. Junior Stress

12. Wiza

13. Wolna Wola

14. Czy bardziej (3 życzenia CD)

Link:

http://hostuje.net/file.php?id=a0e9b...d7f07cd1b5df38

or

http://dwnshare.pl/show-file/23fc2434e1/72640/_Tajpan_-_Korzenie_I_Kultura_2010_by_RAmoN.rar.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projekt Parias - Parias ( 2011 )

Płyta jest równa co sprawia, że słucha się jej bardzo przyjemnie. Bity szczura są bardzo dobre. Najbardziej zaimponował mi utwór "Drzazgi"jest to numer Pelsona i Włodiego bez Eldoki. Pokazali tutaj naprawdę swoją klasę, bardzo życiowy przekaz, mocne przesłanie dużo by wymieniać. Gdy słucham tej płyty naprawdę czuje klasę tych trzech graczy, ile krotnie słucham tej płyty tym bardziej się wczuwam. Po mocnym Singlu pt. "Dobosz"słuchacze dostali to co chcieli czyli mocną lirykę położoną na dobrych bitach prod. m. in Sczura, Sid Roams czy Koutera.

1. "Parias"(prod. Szczur / Cuty DJ B)

2. "Dobosz"(prod. Sid Roams)

3. "Kariery feat. Pyskaty"(prod. Szczur / Cuty DJ B)

4. "Bezczelni"(prod. Szczur)

5. "Drzazgi"(prod. Szczur)

6. "Zostawiam"(prod. Szczur / Cuty DJ Technik)

7. "Moi Ludzie feat. Małolat"(prod. Sid Roams)

8. "Kontrasty"(prod. Szczur / Cuty DJ Kebs)

9. "Stąd do Wieczności"(prod. Szczur / Cuty DJ B / Śpiew Wandzia)

10. "Wzorowy"(prod. Kuoter)

11. "Plecak feat. Małpa"(prod. Sid Roams)

12. "W sekundę"(prod. Szczur / Śpiew Olgas)

Link:

http://www.wupload.com/file/1508945/Parias-Parias-CD-PL-2011-211.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

**Circle Prinz Poland 2011 - wywiad z b-boy Cetowym

Pochodzi z miasta Gdańsk. Reprezentuje wszystkim dobrze znaną ekipę - Polskee Flavour. Zapraszam do lektury wywiadu z osobą, która ma duży wpływ na kształt polskiej sceny b-boyingu - Bartosz Turzyński, b-boy Cetowy.

Cet, od dawna całym Twoim życie jest b-boying i wszystko, co z nim związane. Czym aktualnie zajmujesz się na co dzień?

Cetowy: Odkąd skończyłem 14 lat zajmuje się break'iem i wszystkim, co z tym związane. Kultura Hip-Hop i jej idee ukształtowały mnie jako dorosłego człowieka. Aktualnie zajmuje się rozwijaniem tego, co zacząłem. Trenuje, podróżuje po jamach i biorą udział w zawodach, kiedy tylko czuję, że jestem w formie. Po za tym pracuje w swojej firmie, którą stworzyłem kilka lat temu (Sick Step - przyp. red.). Organizujemy różne wydarzenia związane z kulturą hip-hopową. Żadnego chałturnictwa. Głównie jamy dla b-boys i b-girls, które często łączymy z większymi i mniejszymi rangą zawodami b-boyingu. Czasem są to również imprezy, gdzie przykładowo łączymy taniec i muzykę ze sportem podczas jednego eventu. Największy nacisk kładziemy na rozwój młodzieży. Jednym z naszych ostatnich projektów jest organizowanie obozów dla dzieci i młodzieży o nazwie "Catch The Flava", które cieszą się ogromną popularnością w całym kraju. W przyszłym roku planujemy międzynarodową edycję, która odbędzie się zagranicą.

Zrobiło się o Tobie naprawdę głośno po legendarnym IBE 2005, gdzie zmierzyłeś się w finale 1on1 z Mennohem. Jak dziś patrzysz na całe to wydarzenie? Jakie wnioski pozostały wciąż aktualne?

Cetowy: To było dawno temu! Ale pamiętam jedno, że w relacji po imprezie w Magazynie Hip-Hop napisałem, że nasza scena na tle Europy i kotów z całego świata wygląda świeżo. Kwestią kilku lat jest to, kiedy będziemy się liczyć w tej grze. No i stało się. Zobacz, co się dzieje na naszej scenie. Kupę kasy władowano w rap, a biedny b-boying, który kojarzył się z dyskoteką - stał się wizytówką polskiego Hip-Hopu. Jaram się.

Absolutnie tak. Wielu, z którymi rozmawiam uważa, że prawdziwy rap w Polsce już dawno się skończył. Podzielasz to zdanie, o ile słuchasz polskiego rapu?

Cetowy: W ogóle nie uważam, żeby polski rap się skończył. Jest sporo zajebistych kotów, którzy nieźle nawijają. Okres, o którym rozmawiamy to 2005/2006, a wtedy bądź mniej więcej w tym czasie było parę chujowych wjazdów na scenę jak Ascetoholix, Mezo. Ci, którzy robili dobrze rzeczy nagle obniżyli poziom i szczerze - nie dało się ich słuchać. Tak uważam, ale teraz w rapie też trochę się zmieniło i wielu raperów zrobiło progres. Ja mam tak, że po prostu nie mogę nie słuchać polskiego rapu. Dobry przekaz po Polsku dociera do mnie i tylko czekam na nowe produkcje.

Wielu mówi, że świat "nieco zmalał przez internet". Wiele rzeczy mamy w zasięgu ręki. Kiedyś każdy szukał materiałów na własną rękę, znając własną kolekcję VHS na pamięć. Dziś portale jak Youtube umożliwiają dostęp do materiałów filmowych zaraz po zawodach - przez co słyszałem nawet stwierdzenie o b-boys czy b-girls "pokolenie youtube". Ludzie często kserują ruchy, co jest o wiele łatwiejsze niż ich wymyślanie. Pozwól mi poznać swoje zdanie na ten temat.

Cetowy: Mimo wszystko myślę, że świat jednak stał się większy i bardziej dostępny właśnie dzięki internetowi. To, że ludzie nie potrafią z niego korzystać i traktują to narzędzie powierzchownie to nie wina narzędzia. W sumie kiedyś, gdy były VHS, następnie płyty DVD to oglądałem więcej materiałów. Może dlatego, że były ciekawsze i byłem początkujący, więc chłonąłem wszystko, co mnie jarało. Teraz nie oglądam tak dużo, bo wielu gości, których chciałbym obejrzeć widzę na jamie, więc wole zobaczyć ich na żywo, potańczyć z nimi w kole, albo bić się na bitwie niż oglądać na youtube. Wielu teraźniejszych b-boys, którzy biorą udział w np. Red Bull BC One nie są w ogóle oryginalni. Nie potrafią freestylować, ale mimo to są zapraszani do "grona najlepszych", więc młodzi ich oglądają i biorą przykład z nie oryginalnych b-boys i kółko się zamyka. Tworzy się pokolenie "tego samego". Podając przykład BC ONE zaznaczam, że jest tam czasem wielu konkretnych b-boys. Jak Cloud, czy mój ziomuś Kleju. Myślę, że może nie chodzi o nas jako o społeczność, ale bardziej o wielkie imprezy, które podają złe przykłady. Jako organizator, uważam że to jest coraz większy problem.

MC Trix na każdej, prowadzonej przez siebie imprezie powtarza, że dziś piątym elementem naszej kultury jest organizacja. Na swoim koncie masz wiele zorganizowanych przez siebie zawodów, takich jak Pokaż Swój Styl 3, legendarne warsztaty z Alien Nessem polskie eliminacje do Mighty4 czy w końcu rewolucja - Freestyle Session Europe. Niejeden chciałby mieć takie pozycje w swoim dorobku. Takie zawody podnoszą poziom narodowej sceny, promują kraj zagranicą? Czemu właśnie organizacja?

Cetowy: Myślę, że masz racje. Organizatorzy od zawsze byli, są i będą odpowiedzialni za wygląd sceny. Mogą pomóc jej wyglądać, ale mogą też pomóc jej rozwinąć się. Wiem, że wielu organizatorów na hip-hopowej scenie myśli o pieniądzach. Choć nie ma już takiego problemu jak kiedyś, że goście, co zajmowali się sprzedażą sprzętu AGD nagle zaczęli organizować koncerty i otwierać Hip-Hop Shops. Teraz nikt inny jak sami artyści wzięli się za organizację, ponieważ skumali, że tak właśnie powinno być. Wracając do tematu. Owszem, mam w swoim dorobku wydarzenia, które zmieniły tę scenę i nadały jej kształt, charakter. Mam tego świadomość. Była to moja inicjatywa i moja praca, reszta zależała już od ludzi i ich charakterów. Okazało się, że skumali to, co chciałem przekazać - zapraszając takich, a nie innych ludzi. Ludzi, którzy traktują Hip-Hop jako coś więcej niż tylko umiejętności na parkiecie. Ja zająłem się tym całkiem przypadkowo. Nie było zawodów w moim mieście, nie miałem siana, żeby gdzieś pojechać dalej, chociaż wtedy i tak nie wiedziałem, gdzie pojechać mogłem. Na hali sportowej, gdzie grałem w piłkę organizowano turnieje, więc pomyślałem, że przecież można też zrobić taki turniej breaka. Zaczęło się skromnie, ale już później jak się rozkręciłem nikt nie mógł mnie zatrzymać.

W głowie siedzi mi jednak Circle Prinz i legendarna edycja z 2007 roku, na którą sprowadziłeś Ken Swifta. Opowiedz proszę, jak udało się Tobie zorganizować taki event.

Cetowy: To była moja pierwsza impreza w Warszawie i z pewnością najbardziej udana ze wszystkich. Wpadło na nią wiele ludzi z całej Warszawy, bo alternatywą wtedy było praktycznie tylko Warsaw Challenge. Ken Swift do ostatniego momentu wahał się, czy przyjechać. W przed dzień wyjazdu miał ogromną awanturę ze swoją żoną a policja zwinęła go na 48 godzin za zakłócanie porządku publicznego. W końcu przyjechał, dobrze zjadł po naszemu i zobaczył, że mamy całkiem dobrze zapowiadającą się scenę. Pamiętam jak tańczył z nami w parku na Żoliborzu! Wydarzenie już nie do powtórzenia...

Polska gościła wielu znanych tancerzy, jak i legend: Crazy Legs, K-Mel, Flow Master, Freeze, Poe One... Kogo zatem chciałbyś jeszcze w Polsce zobaczyć bądź ugościć?

Cetowy: Wielu tych, których chciałem poznać, lub zobaczyć w Polsce już u Nas było. Nie będę nikogo wymieniał, bo tych, którzy nie byli na pewno będę chciał jeszcze zaprosić (śmiech).

Kolejnym z nich jest b-boy Born. Dziś wszyscy czekają na piąte już urodziny Circle Prinz Poland, które już niedługo odbędą się w Warszawie. Wyrobiłeś renomę tej imprezy do tego stopnia, że ogarnia ona całą polską scenę bez wątpienia. Powiedz o szczegółach imprezy.

Cetowy: Nie mogę się doczekać. To już piąta edycja! Świętujemy piąte urodziny Circle Prinz, a wszystko odbędzie się w wielu miejscach na terenie całej Warszawy. Głównie w sobotę, 8 października na ul. Konopnickiej za hotelem "Sheraton", gdzie znajduje się Centralny Basen Artystyczny i główna scena Circle Prinz Poland. W tym roku gość specjalny to m.in. B-Boy Born, z azjatyckiej szkoły bboyingu. Na gramofonach zajebiści Break DJs - Przeplach aka Plash i Timber z Irlandii Północnej. Udział w zawodach potwierdziły najlepsze ekipy z całego kraju, a o nagrody finansowe i rzeczowe zadbała firma Reebok. Jednym słowem, jak na porządne urodziny przystało, będzie się działo! Zapraszam na oficjalną stronę imprezy www.circleprinz.pl - znajdziecie tam wszelkie informacje o wydarzeniu.

Również czekam z niecierpliwością. Zbliżamy się do końca wywiadu. Masz dla nas jakieś pozdrowienia bądź przesłanie?

Cetowy: Pozdrawiam wszystkich, którzy jarają się dobrym rapem. Pozdrawiam też całą moją rodzinę, ekipę Polskee Flavour, Rudego, Oksiego i Seta. Dzięki za rozmowę.

Notowanie Olis z 3 pazdziernika :

Sokół i Marysia Starosta - Czysta brudna prawda

- pozycja 36 / awans z miejsca 38 / dwudziesty pierwszy tydzień na liście

B.O.K. - W stronę zmiany

- pozycja 44 / debiut / pierwszy na liście

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto Label przedstawia klip do kawałka "Niewiele mam". Numer pochodzi z epki RH-, która jest wspólnym projektem Hadesa (HIFI Banda) i Raka (DwaZera). Epka RH- dostępna jest w sprzedaży tylko w preorderze albumu Hadesa "Nowe dobro to zło" na Prosto.pl. Rap: RakRaczej, Hades, bit: Galus, skrecze: DJ Wojak, video: ZU Road.

http://www.hip-hop.pl/video/projector.php?id=1317639022

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teledyski, video , info - 101Decybeli - "Pomiędzy Bitami - promomix"

]Prezentuje promomix oraz trackliste z nadchodzącej płyty producenckiej 101 Decybeli "Pomiędzy Bitami", której premiera już 15 października. Gościnnie na płycie pojawili się: Pyskaty, VNM, Zeus, Diox (Hi-Fi Banda), Mlody M, Tomiko, Proceente, Grizlee (East West Rockers), Gedz, Łysonżi, Rudy Mrw, Vixen, PeeRzet, 4P, Hukos, Cira, Raca, Człowień, Dondi, Haju, Dogas (Wice Wersa), CBR, Kama, Ługo, Fort, Redzi, DJ Who?List, DJ Prox, DJ Ace, Dj Jarzomb, Dj Gondek, Dj Gafo, Dj Danek oraz RX.

Tracklista:

01. Intro (ft. Gedz)

02. Nie wiem (ft. Młody M, Tomiko, cuty Dj Prox)

03. Miłość z Bloków (ft. 4P)

04. Krąg (ft. Peerzet, cuty Dj Ace)

05. Na 101 (ft. Vnm, Proceente, Łysonżi, cuty Dj Gondek)

06. Pusty Pokój (ft. Raca, cuty Dj Jarzomb)

07. Nie zatrzymasz mnie (ft. CBR, cuty Dj Gafo)

08. Wena (ft. Vixen, cuty Dj Jarzomb)

09. Pracuj (ft. Grizzlee, Gedz)

10. Moje Miasto (ft. Forte, Ługo, Redzi, cuty Dj Danek)

11. Magia Kina (ft. Pyskaty, Diox, cuty Dj Who?List)

12. Kurz (ft. Rudy Mrw, cuty RX)

13. Nowy wymiar (ft. Zeus, Dondi, Gedz)

14. Żyć jak Bluesman (ft. Człowien, Haju, Dogas)

15. Uczą nas (ft. Hukos, Cira, cuty Dj Jarzomb)

16. W Życia sieci (ft. Kama)

Płytę w formie fizycznej możecie zamówić na www.pomiedzybitami.pl za jedynie 14.99.

LINK(promomix) :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadio - "Najlepsze przed nami"

Płytę poleca Tomasz Adamek. Na płycie usłyszymy także Frenchmana i Normano. Przekazy prosto z serca ubrane zostały w bity Frenchmana, Nikoli Kołodziejczyka, Fawoli, Łukasza Duplagi czy Potoka. Można posłuchać także utworów bonusowych przeznaczonych na każdą porę dnia. Płytę promuje utwór poświęcony Tomkowi Adamkowi, a teledysk możecie oglądać tutaj.

1.

- Arkadio - Najlepsze przed nami - PROMOMIX

2.

- Arkadio - Prawdziwy Sukces - Tomasz Adamek [video HD]

Utwory które znajdą się na płycie :

01. Arkadio - Intro

02. Arkadio - Kogo jara taka wiara

03. Arkadio - Droga gwałtownika

04. Arkadio - Prawdziwy sukces - Tomasz Adamek

05. Arkadio - Talent

06. Arkadio - Ile znaków (feat. Frenchman)

07. Arkadio - Ryzyko

08. Arkadio - Ale

09. Arkadio - Najlepsze przed nami

10. Arkadio - Nicky Cruz

11. Arkadio - Ten sam cel

12. Arkadio - Rap jest dla wszystkich

13. Arkadio - Na zewnątrz

14. Arkadio - Brian Welch

15. Arkadio - Nieraz to nie takie proste (feat. Normano)

16. Arkadio - Z głębi serca

17. Arkadio - Z rana - Po co w ogóle wstajesz

18. Arkadio - Przed południem - Nie byle przepchnąć nudnie

19. Arkadio - Po obiedzie - Kryzys dnia

20. Arkadio - Po południu - Rozwijasz się czy zwijasz

21. Arkadio - Przed snem - Dziś mogę spać spokojnie

22. Arkadio - W nocy - Jesteś wolny

jak ktoś chce się pozbyć winyli z polskim hip-hop'em walić na prive (nazwa albumu + cena)

Oto link do sprzedaży obecnych vinyli :

http://www.polishvinyl.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żusto - "Tu i teraz (ft. Mauy, Bu, Metrowy, Minixer, HK Rufijok)"

"Tu i teraz" to tytuł utworu zapowiadający nachodzący album Żustoprocent, do którego muzykę zrobił DJ Celownik. W tym utworze pojawiają się różni wykonawcy (Żusto, Mauy, Bu, Metrowy, Minixer, HK Rufijok) zachęcając w swoich tekstach do realizacji marzeń i zajawek. W teledysku pokażemy mnóstwo utalentowanych ludzi z pasją. Głównym nurtem jest footbag. Triki wykonuje Królik. Klip jest częścią dużego projektu w subkulturze Hip-Hop.

Wyjdz żyj! :tulimy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ciemnowidz

Widzisz Maczek, nawet minusa Ci usunąłem bo dostałeś go od kogoś nie za posta, tylko pewnie za podejście do Ciebie, w końcu coś napisane z sensem ( bez złośliwości ) , oby tak dalej :ok:

Rejestracja, o gustach w prawdzie się nie dyskutuje, ale poza Bas Tajpanem, cała reszta ( moim zdaniem oczywiście ) to druga liga hip hopu i niżej, szkoda, że nie podałeś tych topowych wykonawców, oczywiście tego też da się posłuchać, ale wartoby wspomnieć o tych " najlepszych " .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz Maczek, nawet minusa Ci usunąłem bo dostałeś go od kogoś nie za posta, tylko pewnie za podejście do Ciebie, w końcu coś napisane z sensem ( bez złośliwości ) , oby tak dalej :ok:

Rejestracja, o gustach w prawdzie się nie dyskutuje, ale poza Bas Tajpanem, cała reszta ( moim zdaniem oczywiście ) to druga liga hip hopu i niżej, szkoda, że nie podałeś tych topowych wykonawców, oczywiście tego też da się posłuchać, ale wartoby wspomnieć o tych " najlepszych " .

Są to aktualności od 3.10.2011 ale tego nie widzisz bo oczy ci pizdą zarosły pewnie ..

Druga liga? masz pojęcie w ogóle o polskiej scenie hip hopowej .. myśle że nie .

Jeżeli według ciebie Eldo , Włodi ,Rahim , Metrowy , Skorup , OSTR , Sokół , Bob One , Miuosh , Junior Stress , Pyskaty , Diox , Zeus , Raca , Młody M

to " II liga " to jesteś pała ..

STARA SZKOŁA :

http://www.youtube.com/watch?v=N9xaqDLTaR4&feature=player_embedded

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 ligą dla mnie to jest PATOLOGICZNY RAP typu HG FIRMA RPK PEJA... SOKÓŁ I ZIPY + PARIAS/MOLESTA to jest 1 liga od zawsze na zawsze... i zaden patolog z poznania wydajacy 10 płyt rocznie nigdy takiego statusu nie osiagnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ciemnowidz

Po pierwsze to nie takim tonem, bo jesteś na forum a nie u siebie w domu, tutaj wymaga się odrobiny kultury.

Twoim zdaniem Bas tajpan to 2011? Komu oczy zarosły? :okulary:

Poza włodim, Sokołem i Juniorem dla mnie to II liga, krótko.

A te suche teksty na czacie to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie, nie będziesz mnie od kurw, gówien i pajaców wyzywać tylko dlatego, że ktoś ma odmienne zdanie na ten temat.

Ty mówisz, że to patologiczny rap, zobacz ile osób ich słucha, jak wiele potrafili wydać, słucha się ich na bieżąco, a to, że jesteście bandą hejtów mówiących ( jak na czacie )że Bilon to chuj bo jest w HG, to mówi tylko o waszej inteligencji...

Edited by Ciemnowidz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to nie takim tonem, bo jesteś na forum a nie u siebie w domu, tutaj wymaga się odrobiny kultury.

Twoim zdaniem Bas tajpan to 2011? Komu oczy zarosły? :okulary:

Poza włodim, Sokołem i Juniorem dla mnie to II liga, krótko.

A te suche teksty na czacie to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie, nie będziesz mnie od kurw, gówien i pajaców wyzywać tylko dlatego, że ktoś ma odmienne zdanie na ten temat.

Szczerze? to jebie mnie twoje zdanie , twoja 2 liga jak i twoje sugestie do zwrotów wobec ciebie ..

Ja wrzucam coś od czego nie bije komerą , którą jebie twoim raperkom z mordy ;) i coś czego słuchają wszyscy pionierzy polskiej sceny hip hopowej .. a nie ludzie twojego pokroju dla których "HWDP" oznacza jebać policje i udają prawilniaków a są jebanymi społeczniakami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

patologicznego rapu w tych czasach słucha tylko gimnazjalna młodziez... ludzie dojrzali słuchaja czegos odpowiedniejszego.. z klasa a nie napompowanych koksow z poznania czy krakowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ciemnowidz

Każdy ma swoje zdanie, o gustach się nie dyskutuje, Peace, nikt wojny nie szuka.

Wyraziłem tylko To, co mi na sercu leżało, nie chciałem nikogo obrazić moim postem, a że ktoś tutaj jest zanadto impulsywny... Mniejsza, było minęło. :tulimy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ciemnowidz

Plus za wcześniejszy minus, byłem wkurwiony za tą kurwę pod moim adresem, i sorki za moją impulsywność , nie chciałem nikogo zrazić do siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biuro Ochrony Rapu Records ma zaszczyt zaprezentować najnowszy kolejny solowy album Palucha pt: "Syntetyczna Mafia". Jest to już 5 solowy album Palucha, a drugi wydany przez B.O.R. Records.

Za produkcje muzyczną materiału w całości odpowiada Julas a za scratche DJ Story. Jak zwykle na płycie udzieliła się czołówka polskiej sceny rapu: Lukasyno (NON Koneksja), Peja (Slums Attack), Kali (Ganja Mafia), Miuosh (Fandango Gang), Junior Stress, Bezczel (Fabuła) oraz Słoń (WSRH).

01. SSM (Szef Syntetycznej Mafii)

02. Psychofan

03. Na Otarcie Łez (feat. Lukasyno)

04. Gdybyś Zwątpił W Nas

05. Ukryty

06. Nie Mam Miejsca

07. Zostawić Coś Po Sobie

08. Duchowy Kompas

09. Mój Oldskul (feat. Peja)

10. Wiarygodność

11. Nic Nie Musisz (feat. Kali)

12. Podaj Tlen

13. Czuje Zmęczenie

14. Nasz Głos (feat. Miuosh, Junior Stress)

15. B.O.R. (feat. Bezczel, Słoń)

16. Pan Życia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kajman - "W jednej chwili (ft. Sobota, Głowa)"

Na facebooku Kajmana zabawa, w której fani odgadują ksywki gości na płycie "K2" po kilku charakterystycznych wersach trwa w najlepsze. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu słuchaczy postanowiliśmy opublikować kolejny singiel. Tym razem wybór padł na numer pt. "W Jednej Chwili", w którym gościnne zwrotki dograli reprezentanci Szczecina: Sobota oraz Głowa! Za produkcję bitu odpowiedzialny jest natomiast DNA. Jednocześnie przypominamy, że na www.preorder.pl cały czas trwa przedsprzedaż nadchodzącej płyty Kajmana. Serdecznie zapraszamy do zakupu wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się fizyczną wersją krążka dzień przed oficjalną sklepową premierą, czyli już 27 października!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VERSOOZ - "C.T.D.H.H.(Cel to dobry Hip-Hop)"(2011, SZPONT NAGRANIA , Singiel)

Muzyka: SebaBeatz skrecze: 4Litery text: Versooz Z albumu: "Progres 2011".

"To jest atak podziemnej partyzantki, Nasz cel to dobry Hip-Hop i koniec gadki, Ma więcej wyznawców niż Jezus Chrystus, na bicie Seba na wokalu Mef, eSIKa, Cytrus".

http://www.hip-hop.pl/player/newplayer.php?mp3id=13176754832295

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Te-Tris "Prawo 2021"

Swobodna kontynuacja kultowego "Prawa Do Bragga", czyli pierwszy singiel z "Lotu 2011", zobrazowana została fabularnym i intrygującym klipem autorstwa ToczyVideos. Zapnijcie pasy i sprawdźcie co przygotował dla was Sweeney Tet. W rozwinięciu tracklista płyty... pozbawiona na razie jednego ważnego szczegółu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoprocent rusza z nowym cyklem teledysków. Zainspirowani coraz większą

liczbą hip hopowych clipów jednoujęciowych zalewających youtube: od USA, przez Anglię, po Niemcy postanowiliśmy stworzyć własny program. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę: od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy. Nasze videa będą prostymi clipami opartymi na jednym głównym ujęciu, wzbogacone małymi smaczkami i paroma cięciami. Będziemy starać się promować zupełnie nowe kawałki, choć

może od czasu do czasu przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu a jednoznacznie na niego zasługiwał.

Nasz program nazwaliśmy "wyskocz do tego", ponieważ mamy nadzieję, że również nasz cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć. Pokaże, że przy dobrym numerze wystarczy prosty obraz i trochę pomysłu żeby zdobyć znaczącą oglądalność.

Wiemy, że oprócz nas jeszcze parę ekip w Polsce przygotowuje, bądź planuje podobne serie, życzymy wszystkim powodzenia i mamy nadzieję, że razem przyczynimy się do rozwoju naszej wspólnej sceny.

Na pierwszy ogień poszła Rena z kawałkiem z nadchodzącej płyty pt. "Dlaczego robię Hip Hop" (prod. Matheo). Miks & master dj Pete (Smagalaz)

W kolejnym odcinku wystąpi Pih.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zagraj w El Paco gierka Gurala :lol:http://www.el-polako.com/elpaco/

elpacofoto.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RAP ONE SHOT : sezon 1 START!

W pewnym momencie zaczęły nas nudzić przekombinowane, składane i napompowane teledyski. Zbierając się w jedną grupę (są wśród nas filmowcy, wydawcy, promotorzy kultury czy też po prostu słuchacze rapu z całej Polski) postanowiliśmy przywrócić muzykę hip-hop do korzeni i wyprodukować cykl prostych, jednoujęciowych klipów ukazujących głównie walory muzyczne, nie zaś wypociny programów komputerowych. Jeżeli macie ochotę na czysty rap w najprostszej formie - RAP ONE SHOT jest dla Was!

Poniżej dokładny opis projektu:

RAP ONE SHOT ma być cyklicznym programem telewizyjnym (na razie oczywiście w internecie na YouTube) podzielonym na sezony. I tak w ramach jednego sezonu chcemy pokazać trzydziestu artystów, publikując co dwa/trzy dni wideoklip z udziałem jednego z nich. Emisja całości zajmie dwa miesiące, podczas których

- wyłonimy nagrodę od słuchaczy na facebooku za pomocą specjalnej aplikacji na fanpage'u (http://facebook.pl/raponeshot)

- przyznamy złote płyty RAP ONE SHOT dla każdego klipu, który przekroczy milion obejrzeń

- wyłonimy zwycięzce sezonu na podstawie oglądalności na YouTube po dwóch miesiącach od emisji całości

- przyznane zostaną specjalne nagrody od czytelników portali, które zostały naszymi oficjalnymi partnerami

Najważniejsze zasady naszych klipów to:

- absolutnie jedno ujęcie

- żadnych logówek sponsorskich

- dowolność repertuarowa - to artysta decyduje czy chce przedstawić starszy kawałek czy coś premierowego

RAP ONE SHOT niesie za sobą również misje, jaką bez wątpienia jest pokazanie wielu podziemnych składów z całej polski. Nie jesteśmy jednak w stanie wyszukać ich wszystkich sami, dlatego kierujemy prośbę do wszystkich artystów / kapel które chcą wystąpić w programie RAP ONE SHOT - podsyłajcie maila z informacjami o Was na [email protected] ! Wszystkie zgłoszenia skrzętnie przejrzymy i w przypadku chęci przyjazdu odezwiemy się do Was tak szybko jak to tylko możliwe!

EKIPA RAP ONE SHOT TV

http://youtube.com/raponeshot

http://facebook.com/raponeshot

[email protected]

ODCINEK 1: Lont feat. RY23 - O Tym Czego Ci Brak (z albumu Lont - "Totenhamon")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...