Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MisterFister

Naturalne kompozycje z ShamanShopu

Polecane posty

Ciekawe czy to tak samo oddziałowuje na receptory kannabinolowe (czy jak to się zwie :D) jak JWH i inne syntetyki. No i cena przystępna bardzo, są może jakieś stacjonarki w wawie czy tylko online ?

Może dostałeś jakąś kiepską partie, jak czytam każdy kto testuje kompozycje jest zadowolony. Napisz do nich może wymienią. Ja kiedyś dostałem paczkę ...zalaną...poczta nawaliła i gdzie musiała ją zalać (to był czas gdy powodzie były wszędzie gdzie nie popatrzysz). W związku z czym kompozycje też dostały po d****. Całe zamówienie zostało wymienione-spróbuj nic nie tracisz.

A ja uwielbiam kompozycje z SS. Szczególnie zestaw nr 1, który jest moim zdaniem bardziej relaksujący, mniej motający umysł i ciało. W dodatku, w odróżnieniu od obecnie dostępnych "maczanek ziołowych" z dopalaczy, oferuje gamę efektów innych niż czyste upierdolenie, mega psychodelę i nieogar, a więc świetnie komponuje się z tą jedną jedyną rośliną :) Polecam ten kozacki miks. Jak macie dobre szuruburu, to miks od 3:1 do 5:1 na korzyść kompozycji jak najbardziej pasuje, gdyż po prostu kompozycji trzeba spalić trochę więcej dla dobrych efektów :)

Dostałem z SS (polecam ten sklep) gratis w postaci kompozycji nr 1 (zmieszałem mniej więcej pół na pół z damianą) i zrobiłem kadzidełko. Kadzidełko było bardziej śmieszne i niż same kadzidło z damiany. Szkoda, że na stronie ostatnio nie mogłem zamówić tej mieszanki.

Hmmm a oni czasem nie dosypują do tego kana? Bo robię sobie przerwę w celu zbicia tolerki (tak chcę wytrzymać pół roku żeby po tym jak zapalę wbitkę zioła mieć loty) i czy to nie oddziałuje na te same receptory? :)

Hmmm a oni czasem nie dosypują do tego kana? Bo robię sobie przerwę w celu zbicia tolerki (tak chcę wytrzymać pół roku żeby po tym jak zapalę wbitkę zioła mieć loty) i czy to nie oddziałuje na te same receptory? :)

Sama natura Afro, pal śmiało ile chcesz :tulimy: Zawsze możesz samemu wzbogacić mieszankę o inne zioła, choćby marihuanillię czy passionflowera ;)

Sama natura Afro, pal śmiało ile chcesz :tulimy: Zawsze możesz samemu wzbogacić mieszankę o inne zioła, choćby marihuanillię czy passionflowera ;)

A próbowałeś tej miesznki? :) Pisałeś coś wcześniej, że lepiej samemu coś zmieszać tylko co? :)

Ps. marihuanillię z tego co wiem w polsce nie kupisz kwiatów a chyba kwiaty tylko coś dają? :)

Jak nie można - http://www.magicznyo...mart&Itemid=127 :D

Mieszanka ziół własnej roboty jest znacznie lepszym wyborem, ale jeśli nie chce Ci się dobierać proporcji, wyszukiwac odpowiednich ziół, które zadziałają synergicznie - kupuj taką. Ciekawą opcją jest także "wzmocnienie się" przed paleniem, naparem z periconu. Ziele nadal jest u nas dostępne, a w odczuwalny potęguje działanie wieeeeeelu roślin i substancji ;) Żeby bło zabawniej, tutaj występuję kolejna synergia - działanie periconu (słaby błogostan i typowy dla takich zioł relaks), można wzmocnić tytoniem, tylko bardzo mocnym. Najlepiej afrykańskim.

Jednak się zdecydowałem na mieszankę skoro mówisz, że lepiej samemu to tak zrobię i pewnie taniej wyjdzie, tylko co z czym proponujesz zmieszać? :P

Jak działa kompozycja nr 1

podobno działa mocno na psychikę

ale czy są te wszystkie złe efekty fizyczne z generacji mieszanek taifun,voodoo,melange

czy jest do nich podobna do tej generacji

czy można bezpiecznie z nią eksperymentować bez dużego ryzyka na zdrowie

Jak działa kompozycja nr 1

podobno działa mocno na psychikę

ale czy są te wszystkie złe efekty fizyczne z generacji mieszanek taifun,voodoo,melange

czy jest do nich podobna do tej generacji

czy można bezpiecznie z nią eksperymentować bez dużego ryzyka na zdrowie

1 działa delikatnie ale wyraźnie..złych efektów nie zauważyłem. nr 2 daje ciekawy chill i spokój a najlepsze są razem:)

Gość

Ten sklep to jedyny który trzyma poziom. Mozna sie z nimi dogadac.

Ich ekstrakty na prawde dzialaja, nie to co te zakupione na all...

Gość tryptodyso

Kompozycja 2n2 okazała się być z dodatkiem kanna, :D bardzo ''naturalne'' 

Nic takiego sie nie okazalo, to ze na hajpie ktos napisal, ze robil testy i wyszlo pozytywnie, nie znaczy ze tak jest :D Ostatnio zamawialem 2v2, ta kompozycje polecam najbardziej, dalej trzyma poziom. Polecam przyjebac sobie wiaderko z tego zacnego mixiku.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA