Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MisterFister

Naturalne kompozycje z ShamanShopu

Polecane posty

Gość MisterFister

Witam!

może ktoś z was palił ,to: http://shamanshop.pl/sklep/product_info ... cts_id=335

zestaw 2.

osobiście zamówiłem kompozycję nr.2 i poprosiłem o próbkę kompozycji nr.1

mam bardzo duże doświadczenie z mieszankami syntetycznymi,ogólnie nie oczekuje sieki .ale może dzialanie bardziej przyjemne niż te chemiczne

Jestem ciekaw jak przedstawia się czas wkładania do klasera kompozycji 1?... Ogólnie są to interesujące zestawienia biorąc pod uwagę resztę "chemicznych ziół" w popularnych mieszankach. Czy według was owe naturalne kompozycje są dobrym odpowiednikiem wielu konkurencyjnych blendów? :D

Sporo opini jest na http://talk.hyperreal.info/thread/24876,8;nocount

Jak dla mnie nie są one do końca odpowiednikiem mieszanek-nie ma zjazdu czy ogólnie bóli serca itd. Działają może nie "słabiej", ale "mniej intensywnie". Jeśli ktoś szuka delikatnej smiechawy-trwa do 30 min pozniej spory chill chęc robienia czegoś, muzyka wchodzi cudownie to będzie zadowolony.. Całość trzymała mnie ok 1.5-2h i po tym czasie mogłem normalnie funkcjonować :)

I jak generalnie warto brać tą kompozycję? A i jak klikam na link to nic nie ma, wycofali?

ps. Czy opalałeś po tym fifke, w ogóle się po tym opala? %-)

Niestety dla wprawionych kolekcjonerów to jest słaba mieszanka, musiałem do tego dorzucać jeszcze Sensimilli, bo samo za słabo działało, nie pamiętam opakowań za bardzo, bo później mi się pomieszały ale wiem, że jednej trzeba dużo wypalić i smakuje jak Snowy Power a druga akurat jest dość ciekawa, bo czuć już w płucach i po 2-3 lufkach działanie jakieś jest (wydaje mi się, że wersja z Kanną, bo dużo było proszku na dole). Osobiście uważam, że fajny gratis ale za 60 zł bym wolał kupić 2 g TaiFuna niż 3 g tej mieszaneczki.

Przed n.rokiem testowałem obie mieszanki.

Super smak, zapach i cena...niestety to wszystkie pozytywy.

N.k.nr.2 szczerze nie czułem nic poza lekkim roztargnieniem.

N.k.nr.1 tu było troszkę lepiej, czuć lekkie odprężenie.Mieszanki same w sobie bardzo słabe,polecam je raczej do przedłużenia i podtrzymania fazy.

Nie ma nic lepszego niż mieszanka własnej roboty, zioła są tanie i znacznie więcej wyjdzie, co więcej same zioła w sobie są mocne tylko trzeba tę moc wydobyć, a nie każde zioło nadaje się do palenia...

Sam jeszcze nie próbowałem ich, ale może zamówię na próbkę ;)

Lukasch89, Jak zamówisz już naturalną kompozycję to zdaj jakiś konkretny trip raport z tych ziółek. Sam zamierzam zainwestować w to co naturalne :) , ale nie wiem na ile to mi się opłaci. 1,5 g/25 PLN to nie jest tak źle objętościowo. Nasuwa się natomiast pytanie czy warto to dodawać do sprawdzonych już mieszanek czy jako uzupełniacz do Jointów :D

Jako wypełniacze znacznie lepiej spisują się inne zioła, pjedyńczko - skullcap i damiana, no i maruhuanillia (chyba źle napisałem :P). A te mieszanki (tak podejrzewam narazie) są pewnie takim "uzupełniaczem" jak wszystko inne się skończy a fazę chcemy podtrzymać albo od tak dla lekkiego efektu ;) Sam czasami podpalam z fajki drewnianej skullcapa czy damianę.

A ja uwielbiam kompozycje z SS. Szczególnie zestaw nr 1, który jest moim zdaniem bardziej relaksujący, mniej motający umysł i ciało. W dodatku, w odróżnieniu od obecnie dostępnych "maczanek ziołowych" z dopalaczy, oferuje gamę efektów innych niż czyste upierdolenie, mega psychodelę i nieogar, a więc świetnie komponuje się z tą jedną jedyną rośliną :) Polecam ten kozacki miks. Jak macie dobre szuruburu, to miks od 3:1 do 5:1 na korzyść kompozycji jak najbardziej pasuje, gdyż po prostu kompozycji trzeba spalić trochę więcej dla dobrych efektów :)

Raczej są ciekawe i warte poznania, nie wiem jak te nowe bo widzę ze skłąd został trochę zmieniony i dodano np Maconha brava oraz Bey-bean, ale kompozycje zawsze były spoko-szczególnie zestaw nr 1.

myhy nr2 był bardziej euforyczny. to co zostało zmienione to zostało polepszone- mocniejsze ekstrakty więcej składników. nic tylko próbować ;) bo tym wam ciśnienie nie spadnie jak po RC ;P

czekaj próbowałeś te nowe kompozycje? Cholernie jestem ciekaw jak im wyszły, pisałem do nich an gg i mówili ze wypuscili krótką serie-same opakowania 1,5g bo jeszcze nie wszystkie extrakty do nich dotarły i za parę dni będą dostępne większe opakowania.

Te kompozycje mają po prostu klimat. I choć nie da się go porównać z tym, który dostarcza trawa, to jednak jest to już jakiś krok wprzód przed popularne maczanki. Ja zamówiłem dużą partię nowych kompozycji parę dni temu. Za tydzień zdam relację.

no temat w odpowiednim miejscu:) Oczy wyglądają normalnie-są trochę "zmęczone i jakby odrobinę cięzkie powieki jakby były, ale na zasadzie chillu nie ujeban**. Gdy przestają działać oczy są jak najbardziej normalne.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA