Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Veritas

Aktualnie najlepsze mieszanki ziołowe.

Recommended Posts

teraz najlepsza mieszanka to zombie z euforii :P. Rozkłada wszystkich moich znajomych. Ale z tego co sie orientuje to zombie jest nielegalne w PL.

na kazdego kazda mieszanka inaczej dziala ..

moim zdaniem najlepsze mieszanki sa u nielota :) i tyle w tym temacie

epoka lodowcowa nastala :P Pingwin rzadzi :D:D hehe

Guest snoopshop

AAA I NIGDZIE NIE MOGĘ SIE DOKOPAĆ O WYSYŁCE JAK TAM U NICH WYSYŁAJĄ ZA POBRANIEM?JAKIE SĄ KOSZTA ? W ZAKŁADCE PROMO TERAZ NOTA NA SOLE PRZY ZAMOWIENIU POWYŻEJ 250 ZŁ PODWAJAJA

promocja nadal trwa:) zaraz pojawi sie na stronie:)

FAKTYCZNIE NOTA JUŻ WSKOCZYŁA A MOŻESZ MI POMÓĆ z TĄ WYSYŁKĄ BO ZA CHOLERE NIE WIDZE ZADNYCH INFO O WYSYŁCE A CHCIAŁBYM ZAMÓWIĆ

Ostrzeżenie! (dodane przez: Greenboy)

Otrzymałeś ode mnie dwa plusy: jeden (widać poniżej) - przez pomyłkę; drugi - to warn za pisanie capslockiem

Guest snoopshop

FAKTYCZNIE NOTA JUŻ WSKOCZYŁA A MOŻESZ MI POMÓĆ z TĄ WYSYŁKĄ BO ZA CHOLERE NIE WIDZE ZADNYCH INFO O WYSYŁCE A CHCIAŁBYM ZAMÓWIĆ

wysłałem info na maila:)

1. Nowy Green Power

2. Rebel Mint

ww. od P. Pingwina

3. Greenway Speedway

od Pylki.com - obecnie oszustów internetowych

GS to inna bajka, szkoda porównywać, ale miałem okazję niedawno testować ponownie i nie było tylko na samym podkładzie

po nowej ustawie testowałem

Jamaican Gold Extreme - dość mocna mioeszanka ale na mnie nie zrobiła wrażenia natomiast znajomi byli zachwyceni od devilshop.eu(czerwony diabełek)

Bonzai Winter Boost - słaba mieszanka ze wzgledu na czas dzaiłania na mnie okolo 20 min od czerwonego diałba

Bonzai Citrus - podobnie jak braciszek krótko targa od czerwonego D

lips - ciekawa mieszanka ,minus krótki czas działania około 1h od czerwonego D

Black Afgan,gryzli,bobi strong,white widow,ak 47 - dobra moc niesty czuć takie niedopalenie więć szybko ubywa od dopeshop

Guest Ciemnowidz

A ja,mimo, że mogłem wybrać lepszy dział do tego wątku, to napiszę to tutaj.

GOLD

od Euforii

powiem tak, nie będę pisał trip raportów, w razie ew. pytań dopowiem.

Zajebista mieszanka jeśli chodzi o długość fazy, po 3 godzinach nadal odczuwa się lekkie efekty, ma się takie uczucie, że faza wchodzi tuż po paleniu, potem lekko spada, i po godzinie z powrotem mocno klepie.

Straszny suchar w mordzie, picie niewiele pomaga, piłem gazowane pepsi i średnio wyszło ^^.

Stan upierdolenia łatwo " wyregulować " , ciężko przesadzić jeśli się uważa przy paleniu.

W smaku znośne, choć paliłem już lepsze rzeczy.

Niesamowicie wchodzi na oczy, po spaleniu 1 lufki wygląda się jak po rudzie z Adamkiem :cwany:

Łatwo wyrabia się tolerka, przy 4 paleniu kumple mówili, że jakieś słabsze jest, że to już nie to samo.

Ogólnie powiem tak - kupując 3g wyłącznie dla siebie, po jednym gramie warto odstawić do szafki na tydzień i zabakać coś innego, gdyż będzie po prostu słabo.

Zdecydowanie odradzam zakup baltony z pyłków,cena/jakość jest śmieszna , niewiem nawet czy to jakiś wałek niebył bo czułem się po tym jak po samosiejce (nieprzesadzam),termin czekania 15 dni...Wysłane chodź zamówienie było anulowane 10 dni wcześniej...splot okoliczności sprawił że odebrałem i trudno

zapomniałem wpisać co polecam,polecam to co upier..ala ,jak dla mnie upalacze i ich jakośc /cena/ilość są rajem dla palaczy.Dwa gramy alfa regee są kurcze jak z 3 dobrej mj.

Przyłączam się ponownie do negatywnej opinii o stronie www.pylki.com (banda oszustów) - raz wysyłają produkt dobry, kolejny produkt jest już na samym podkładzie (nie działa), a następnie WPŁACASZ I NIC NIE DOSTAJESZ. Oszuści.

Dla mnie alternatywą dla palaczy jest PINGWIN.

Guest Tethan

Zombie - Euforia

Mega mocarna mieszanka jak dla mnie. Ogromnym minusem jest zwała trwająca 2 dni i z tego właśnie powodu więcej nie kupię. Na wysyłkę czekasz około 2 tygodnie.

Las Vegas Paranos i Requiem - Kokoland

Spoko sklep, szybko wysyłają - 3-4 dni i masz paczkę. Jednak niestety mieszanki dla mnie bardzo słabe i szybko schodzą. Musiałem spalić 0,5 grama na raz żeby poczuć konkretną fazę. Moim zdaniem nie opłaca się, ale niektórzy chwalą.

Green Power, alfaRegge - Upalacze

No wiadomo, sklep idealny, wysyłają ZAWSZE na drugi dzień. Jak dla mnie Green Power to najlepsza mieszanka, teraz tylko to zamawiam. Trzyma tyle ile trzeba, moc też zadowalająca. Jedno wiadro bez tolerki czesze naprawdę mocno i nic więcej mi nie trzeba. Na drugi dzień OK.

Magic Tree, Troll i inne - Dopalacze

Nie wiem czy jeszcze dostępne są te mieszanki, ale nie polecam. Faza trwa bardzo krótko - 20minut mocnej, chemicznej fazy która ma niewiele wspólnego z fazą po MJ... raczej tylko nieogar, zero rozkmin. A później dopalanie tego już niewiele daje.

@UP: jeśli to nie skopany sort mi się trafił, to bonanza nie bardzo...Przyłączam się do pytania mocarnego, z dodatkowym pytaniem: co dla osób z tolerką teraz będzie zdawać egzamin. 75 zł za dwa dni palenia to nie to... :(

Guest snoopshop

Chuj jednak zamówiłem te 3g bonanzy zobaczymy jak to będzie, tolerancja przez te parę miesięcy spadła mi niemal do zera więc może potrzyma ze 40 minut %-) itak lepszej opcji na teraz nie widzę :E

hmm powiem Ci szczerze że to są pierwsze opinie o tym że krótko trzyma:)

powinno być ok:)