Veritas

Aktualnie najlepsze mieszanki ziołowe.

205 postów w tym temacie

THCpowerful, Uzasadnij :D Być może chętnie skorzystam z argumentów na "tak" dla nowego Greena. Czyżby miał dłuższe działanie i inne kanna w składzie?

powiem w taki sposob. green oldschool ma kanna ktorego nie moge rozpoznac. bo mimo tego ,że działa troche mocniej i troche krócej od zwyklego greena to napewno nie jest to AM2201. ogolnie MOC i CZAS DZIALANIA baaardzo zbliżone do zwyklego greena lecz profil zuuupełnie inny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tętno? Czy twoim zdaniem można złapać po nim bad tripa? Jeśli są tam inne kanna to chętnie skorzystam z takiej okazji. Załóżmy, że spróbuję dodać trochę podkładu z Mullein albo tytexu. Czy twoim zdaniem wydłuży to czas snu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Która z obecnie dostępnych maczanek (o ile taka jest w ogóle na polskim rynku) Waszym zdaniem jest z przewagą kanna JWH 307 ew. JWH 182. Kanna AM2201 nie da się palić, bo jego działanie zwyczajnie szybko się kończy :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

yyy... :galy: co mają maczanki do mj? nawet nie porównuj bo to profanacja! :zal:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odebralem dzis przesyłke z how high. dostalem gratis sztuke podpisaną "nowość test" . wchodzi po czasie , przymula, trzyma z 40min i efekt jest dosyc ciekawy. zapytalem czy to ur czy jwh307 odpowiedzial ,ze ani to ani to. napisal ,ze to zupelnie nowe kanna ktorego jeszcze nie posiada zaden sklep. uwazam, ze to prawda . za jakis czas wejdzie do sklepu maczanka to bedziecie mogli sami ocenic tego kanna bo jak dla mnie gdyby tylko połączyc go jeszcze z jakims innym kana to bylo by swietnie:DD:D:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U pingwina teraz towar lajtowy. Alfa regge mnie nie klepie. Na funboosters wszystkie produkty z nalepką new formula to to samo. Troll, Green Zone, Magic tree, to wszystko ta sama maczanka i w dodatku bardzo słaba. Aktualnie nie znam żadnej klepiacej mieszanki w sklepach int. Nie próbowałem nowego HardKura ze smile'a.

Nic cie nie klepie?To spróbuj mocarza od kolekcjonera,zobarzysz co to jest lot ponad chmurami nie ruszajac sie z miejsca :tulimy: .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@BlindGuardian mocarz z kolekcjonera, green oldschool z h-h, snoop shiva ze snoop shopa. bedziesz zadowolony i nie bedziesz narzekac na moc. to co wymieniales rzeczywiscie słabe xP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie jestem miłośnikiem,kadzideł,ale zawsze na koniec fazy stymulantów jestem zabezpieczony w kadzidło i muszę powiedziec że ze wszystkich polskich sklepów online najbardziej jestem zadowolony z pieska terminatora,jedyne co go przebija to:black mamba z A*-H*-C*,polecam.

nie próbowałam jedynie obecnie dostępnych kadzideł od nielota.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie jestem miłośnikiem,kadzideł,ale zawsze na koniec fazy stymulantów jestem zabezpieczony w kadzidło i muszę powiedziec że ze wszystkich polskich sklepów online najbardziej jestem zadowolony z pieska terminatora,jedyne co go przebija to:black mamba z A*-H*-C*,polecam.

nie próbowałam jedynie obecnie dostępnych kadzideł od nielota.

mieszanki z h-h ci nie podchodzą? z AHC nie zamawialem ,ale np. od pieska moim zdaniem znacznie slabsze sa mieszanki niz z hh (nawet snoopi i nowa shiva)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy znajduje się obecnie na rynku jakaś mieszanka, która trzyma chociaż powyżej tej godziny i faza po niej jest typowym "upierdalaczem" ? swego czasu, gdy kopciłem ostro to zamawiałem ze strony mysteriousplants.com, i mieszanki te są klasą samą w sobie, nieprównywalne do żadnych dostępnych na naszym rynku, faza jak po MJ, trzymały ok. 2-3h, no i darmowa wysyłka niezależnie od ilości, jedynymi minusami jest dość długi czas oczekiwania i dość wysokie(jak na nasze warunki) ceny, teraz zażywam raczej rekreacyjnie i zależy mi na szybkim otrzymaniu paczuszki dlatego pytam czy znajdzie się jakaś perełka :P z góry dzięki za pomoc

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zobacz jakie ma palenie how high mi ostatno posmakowaly pan hh jest teraz moim fanem tylko tam jak narazie robie zakupy przesylka powyzej 100 pln gratis na darmowe tez mozesz liczyc jesli tylko poprosisz nienamawiam proponuje mi podchodza ale czy tobie beda przekonaj sie dostawa najszybsza jaka dostalem dzis zamowisz jutro jest:) pierwsszy raz z takim czyms sie spotykam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry ,za offtopic , jednak nieznalazłem odpowiedniego tematu. Śnił ktoś o snoopchillu ? Jak tak , to jakie wrażenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niewiem jak dlamnie to wole kupawac u how higa mi nie bardzo te snoopawe pasuja palilem wszystkie ale od kiedy zakosztowalem olda u how higa robie zakupy tu lepsze jak dlamnie gratis zawsze a snoop daje raz a 5 nie daje tu jest zawsze jak narazie maja promo u snoopa ale sam wybieraj jestes dorosly zobacz nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mógłby ktoś porównać obecną Bonanze, shive lub snoopinatora do sztywnego miszy lub mocarza z kolekcjonera ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta sziwa, snopinator bonanza się tak maja do mocarza i sztywnego jak pijany do trzeźwego. Kolego dwie inne bajki, poza tym kolekcjoner od lat to dla mnie Firma na 5kę jak i ich produkty. Tyle szumu na rynku a jakość kolekcjonera jak zawsze Si. Snopa mieszanki są spoko ale krókie bardzo wole zdecydowanie braci sztywny mocarz :tulimy: I to nie reklama... To są realia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też uważam, że Mocarz i Sztywny misza, trzymają cały czas ten sam, wysoki poziom. Tutaj jest pewność, że dobrze poklepie, w miarę długo trzyma i tanio. Jeszcze z miecha detoksu i pewnie się tam zaopatrzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawda kolekcjoner trzyma poziom.sztywnego nie miałem w klaserze,ale mocarz to zawsze zajebisty sort. Chociaż pierwszego razu nic nie zastąpi.

Od snoopa zamówiłem pierwszy raz,ale przesyłka jeszcze nie doszła.Dam znać jak temat od snoopa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadna

Dokładnie tak. Po ostatnich zakupach (już kilka tygodni temu), zwiększona tolerancja spowodowała moją niechęć do wyrzucania pieniędzy w błoto. Niestety nic nowego i ciekawego nie ma, a stare rzeczy przejadły się. Wbrew twierdzeniom dziwaków z tv nie czuję się uzależniony i funkcjonuję normalnie bez chęci przypalania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rasta 2012 od nielota moim zdaniem bardzo fajna mieszanka z odrobiną psychodeli :tulimy: fake hash tez spoko, reszta fajna ale bez szału

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Która z obecnie znanych i cenionych maczanek (czyt. kadzidełek aromatycznych) %-) jest najlepsza? KING z HH.eu czy Mocarz z Kolekcjonera? Piszcie swoje za i przeciw. Chyba, że kogoś porządnie urabia The King od Snoopa... :okulary: No, ale chciałbym jakieś konkretne i obiektyne opinie na temat tych produktów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

King jest naprawdę dobry i nie zbyt drogi.Fajnie klepie i powoduje smiechawe.

Mocarz to już inna bajka. Mocarz wywołuje u mnie halucynacje,pojebane rozkminki i wgl nadaje sie tylko do tego aby usiasc w fotel i nie ruszac sie przez najbliższe 1h. Mocarz porobi nawet kogos z wysoka tolerancja.

trudno wybrać miedzy tymi mieszankami hh daje palenie gratis,a kolekcjoner tylko zapalniczke.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka jest akutalnie najlepsza mieszanka dostępna w sklepach? Oraz który sklep najszybciej dostarczy mi do domu zamówiony towar? jednym słowem co wybrać, żeby szybko skolekcjonować. Do tej pory korzystałem z funboosters i nie było żadnych problemów, paczki dochodziły w ciągu 4 dni zawsze od momentu zakupu. Ktoś byłby szybszy, i dorzuca jakieś gratisy?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka jest akutalnie najlepsza mieszanka dostępna w sklepach? Oraz który sklep najszybciej dostarczy mi do domu zamówiony towar? jednym słowem co wybrać, żeby szybko skolekcjonować. Do tej pory korzystałem z funboosters i nie było żadnych problemów, paczki dochodziły w ciągu 4 dni zawsze od momentu zakupu. Ktoś byłby szybszy, i dorzuca jakieś gratisy?

Pozdrawiam

polecam sklep how-high, szczegolnie ich mieszanke THE KING. wiele razy snilo mi sie, ze ja zamawiam i za kazdym razem sen byl niesamowity (az zal sie budzic). co do szybkosci wysylki, przesylka we snie ZAWSZE byla u mnie na drugi dzien (i zawsze byly w niej gratisy np bletki+zapalara+dziwny gwizdko-laser (na euro, do oslepiania rosyjskich pilkarzy i mylenia ich gwizdkiem). mam nadzieje, ze chociaz troche pomoglem. pozdrawiam :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz