Skocz do zawartości
Veritas

Aktualnie najlepsze mieszanki ziołowe.

Polecane posty

Nie kolekcjonowałem na czysto. W ten sam dzień paliłem kostke i green powera te z przed 8 czerwca bo mały zapas miałem :D. Las Vegas i Requiem dużo dużo lepsze :D

Zamawiałem jeszcze przed delegalizacją Alfa Reggeae u pingwina, mocna mieszanka :) Nowy GP ponoć też mocny a na tygodniu ma wejsć nowy Joker - który wg pingwina będzie najmocniejszy :)

teraz najlepsza mieszanka to zombie z euforii :P. Rozkłada wszystkich moich znajomych. Ale z tego co sie orientuje to zombie jest nielegalne w PL.

na kazdego kazda mieszanka inaczej dziala ..

moim zdaniem najlepsze mieszanki sa u nielota :) i tyle w tym temacie

epoka lodowcowa nastala :P Pingwin rzadzi :D:D hehe

na stronie w zakładce promocje było jeszcze wczoraj chyba, sory już nie aktualna promocja ale jak się domyslam pewnie snoopi szykuje nastepna promocje cały czas cos jest.

AAA I NIGDZIE NIE MOGĘ SIE DOKOPAĆ O WYSYŁCE JAK TAM U NICH WYSYŁAJĄ ZA POBRANIEM?JAKIE SĄ KOSZTA ? W ZAKŁADCE PROMO TERAZ NOTA NA SOLE PRZY ZAMOWIENIU POWYŻEJ 250 ZŁ PODWAJAJA

Gość snoopshop

AAA I NIGDZIE NIE MOGĘ SIE DOKOPAĆ O WYSYŁCE JAK TAM U NICH WYSYŁAJĄ ZA POBRANIEM?JAKIE SĄ KOSZTA ? W ZAKŁADCE PROMO TERAZ NOTA NA SOLE PRZY ZAMOWIENIU POWYŻEJ 250 ZŁ PODWAJAJA

promocja nadal trwa:) zaraz pojawi sie na stronie:)

FAKTYCZNIE NOTA JUŻ WSKOCZYŁA A MOŻESZ MI POMÓĆ z TĄ WYSYŁKĄ BO ZA CHOLERE NIE WIDZE ZADNYCH INFO O WYSYŁCE A CHCIAŁBYM ZAMÓWIĆ

Ostrzeżenie! (dodane przez: Greenboy)

Otrzymałeś ode mnie dwa plusy: jeden (widać poniżej) - przez pomyłkę; drugi - to warn za pisanie capslockiem

Gość snoopshop

FAKTYCZNIE NOTA JUŻ WSKOCZYŁA A MOŻESZ MI POMÓĆ z TĄ WYSYŁKĄ BO ZA CHOLERE NIE WIDZE ZADNYCH INFO O WYSYŁCE A CHCIAŁBYM ZAMÓWIĆ

wysłałem info na maila:)

1. Nowy Green Power

2. Rebel Mint

ww. od P. Pingwina

3. Greenway Speedway

od Pylki.com - obecnie oszustów internetowych

GS to inna bajka, szkoda porównywać, ale miałem okazję niedawno testować ponownie i nie było tylko na samym podkładzie

po nowej ustawie testowałem

Jamaican Gold Extreme - dość mocna mioeszanka ale na mnie nie zrobiła wrażenia natomiast znajomi byli zachwyceni od devilshop.eu(czerwony diabełek)

Bonzai Winter Boost - słaba mieszanka ze wzgledu na czas dzaiłania na mnie okolo 20 min od czerwonego diałba

Bonzai Citrus - podobnie jak braciszek krótko targa od czerwonego D

lips - ciekawa mieszanka ,minus krótki czas działania około 1h od czerwonego D

Black Afgan,gryzli,bobi strong,white widow,ak 47 - dobra moc niesty czuć takie niedopalenie więć szybko ubywa od dopeshop

Gość Ciemnowidz

A ja,mimo, że mogłem wybrać lepszy dział do tego wątku, to napiszę to tutaj.

GOLD

od Euforii

powiem tak, nie będę pisał trip raportów, w razie ew. pytań dopowiem.

Zajebista mieszanka jeśli chodzi o długość fazy, po 3 godzinach nadal odczuwa się lekkie efekty, ma się takie uczucie, że faza wchodzi tuż po paleniu, potem lekko spada, i po godzinie z powrotem mocno klepie.

Straszny suchar w mordzie, picie niewiele pomaga, piłem gazowane pepsi i średnio wyszło ^^.

Stan upierdolenia łatwo " wyregulować " , ciężko przesadzić jeśli się uważa przy paleniu.

W smaku znośne, choć paliłem już lepsze rzeczy.

Niesamowicie wchodzi na oczy, po spaleniu 1 lufki wygląda się jak po rudzie z Adamkiem :cwany:

Łatwo wyrabia się tolerka, przy 4 paleniu kumple mówili, że jakieś słabsze jest, że to już nie to samo.

Ogólnie powiem tak - kupując 3g wyłącznie dla siebie, po jednym gramie warto odstawić do szafki na tydzień i zabakać coś innego, gdyż będzie po prostu słabo.

Zdecydowanie odradzam zakup baltony z pyłków,cena/jakość jest śmieszna , niewiem nawet czy to jakiś wałek niebył bo czułem się po tym jak po samosiejce (nieprzesadzam),termin czekania 15 dni...Wysłane chodź zamówienie było anulowane 10 dni wcześniej...splot okoliczności sprawił że odebrałem i trudno

zapomniałem wpisać co polecam,polecam to co upier..ala ,jak dla mnie upalacze i ich jakośc /cena/ilość są rajem dla palaczy.Dwa gramy alfa regee są kurcze jak z 3 dobrej mj.

Przyłączam się ponownie do negatywnej opinii o stronie www.pylki.com (banda oszustów) - raz wysyłają produkt dobry, kolejny produkt jest już na samym podkładzie (nie działa), a następnie WPŁACASZ I NIC NIE DOSTAJESZ. Oszuści.

Dla mnie alternatywą dla palaczy jest PINGWIN.

Gość Tethan

Zombie - Euforia

Mega mocarna mieszanka jak dla mnie. Ogromnym minusem jest zwała trwająca 2 dni i z tego właśnie powodu więcej nie kupię. Na wysyłkę czekasz około 2 tygodnie.

Las Vegas Paranos i Requiem - Kokoland

Spoko sklep, szybko wysyłają - 3-4 dni i masz paczkę. Jednak niestety mieszanki dla mnie bardzo słabe i szybko schodzą. Musiałem spalić 0,5 grama na raz żeby poczuć konkretną fazę. Moim zdaniem nie opłaca się, ale niektórzy chwalą.

Green Power, alfaRegge - Upalacze

No wiadomo, sklep idealny, wysyłają ZAWSZE na drugi dzień. Jak dla mnie Green Power to najlepsza mieszanka, teraz tylko to zamawiam. Trzyma tyle ile trzeba, moc też zadowalająca. Jedno wiadro bez tolerki czesze naprawdę mocno i nic więcej mi nie trzeba. Na drugi dzień OK.

Magic Tree, Troll i inne - Dopalacze

Nie wiem czy jeszcze dostępne są te mieszanki, ale nie polecam. Faza trwa bardzo krótko - 20minut mocnej, chemicznej fazy która ma niewiele wspólnego z fazą po MJ... raczej tylko nieogar, zero rozkmin. A później dopalanie tego już niewiele daje.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się