Skocz do zawartości
Veritas

Aktualnie najlepsze mieszanki ziołowe.

Polecane posty

Tak jak kolega wyżej, jest coś (nie czym można się najarać, bo od tego jest natura) co wyjebie z papci czy te czasy się skończyły? :) 

Kolekcjoner -  konkret,  predator ma mieć podobno od jutra Allen vs predator podobno konkretną maczanka mysle że to będzie wkoncu to nic tylko czekać..... 

Szkoda że bazarek zjebal się z jakością bo mieli parę miesięcy temu najlepsza maczanke na rynku hardcor po jakimś czasie zmienili stężenie i jest nijakie.  

How ma wrócić z fuck the King nf2 ale kiedy nie wiadomo... 

RCmag to ten sam sklep co bazarek więc jakość jest taka sama wszystkiego.  

Ale na chwilę obecną mogę polecić konkreta od wujka jedyna MACZANA dosyć mocna z wszystkich innych sklepów. 

Chyba że fundacja dzesieeego ale ceny z kosmosu ale coś za coś... 

Wybuchowi przerobione wszystkie maczanki dosyć słabe PS W Stacjonarnych sklepach w których sprzedają....  W opakowaniu w kratkę to nie jest explo tylko wujek...  Zamowcie sobie sztywnego z nl i jest taki sam jak z stacjonarnych jedyna MACZANA od wujka która ma obciete epki tak samo jak w sklepie więc w 1000% to to samo...  

Co do tolerancji szczurki są weteranami i to w bardzo dużym znaczeniu!  Więc na innych może to podziałać inaczej (mocniej)  mniej tolerkowcow.  

do Rchema wal tylko tego prawdziwego. Ta maczanka na SGT-151 to konkret temat odkąd spróbowałem to mój nr 1 :D Tolerka rośnie powoli, a temat robi dobrze . Pozdroooo

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA