Skocz do zawartości
Veritas

Aktualnie najlepsze mieszanki ziołowe.

Polecane posty

Uwaga! (dodane przez: Greenboy)
Przeniosłem ten temat z działu "Sklepy internetowe" i przypinam. Istnienie takiego tematu tutaj pozwoli uniknąć zbędnych pytań na czacie (przynajmniej z założenia). Pytania o aktualnie najlepsze mieszanki zadajemy tutaj.

Witam wszystkich.Zaczne od tego ze gdy wszystko jeszcze było legalne bylem fanem takich produktów jak Gringo i Taifun. Wlasnie mieszanek o tej mocy i dzialaniu poczukuje. Do dzis zamawialem z funnytabs.com i bylem bardzo, ale bardzo zadowlony.Niestety sklep ten zakonczyl swoja dzialalnosc i szukam czegos nowego.
Przeszukalem forum i zapoznalem sie z obecnie funkcjonującymi sklepami ale nazwy tych produktow sa mnie obce wiec nie wiem czego sie spodziewac.
Jezeli ktos probowal Gringo/Taifuna w swojej karierze i moze mi cos poradzic bede bardzo wdzieczny.
O

W tej chwili dostępne produkty, to produkty nowe lub stare o tej samej nazwie - lecz ze zmienionym składem, więc mało kto zdążył przetestować i nikt nie wypowie się co jest najlepsze. Możesz być pierwszy :)

Przed chwilą zamówiłem z kokoland.eu Las Vegas Parannos i Requiem, nie wiem czy dobre ale z tego co napisali to bedzie kosa i cena ciekawa. Jak tylko przyjdzie paczka to opisze wrażenia ;]

U pingwina teraz towar lajtowy. Alfa regge mnie nie klepie. Na funboosters wszystkie produkty z nalepką new formula to to samo. Troll, Green Zone, Magic tree, to wszystko ta sama maczanka i w dodatku bardzo słaba. Aktualnie nie znam żadnej klepiacej mieszanki w sklepach int. Nie próbowałem nowego HardKura ze smile'a.

Odkąd dowiedziałem się, że kolo był oskarżony za zamówienie nielegalnych substancji z E spadło mi ciśnienie na maczanki ich produkcji.

... Dziwne bo dostałem list z Wydziału Laboratorium jakiegoś tam że towar zawiera substancje JWH-250 oraz JWH-073. ....

Polecić mogę 2 maczanki od nielota: new rebel mint & alfa reggae - pierwsza słabsza, druga mocniejsza - dla weekendowców godne polecenia na pierwsze loty, na tolerce odradzam szkoda czasu - odczekam 7 dni i dam porządną reckę o maczankach i drinkach testując na czyściocha :cwany:

@Green poprawiłem i teraz jest na 100% jasne :rolleyes:

Nie do końca wiem co to znaczy "dla tolerkowców", ale Rebel Mint według mnie daje radę, a że się wyrabia na niego tolerancja? A na co się nie wyrabia? Powiedz garik na co miałeś tolerancję, zanim zapaliłeś Rebel Mint? ^^

Przesyłka z kokoland.eu się opóźni ponieważ przenoszą siedzibe i pod koniec tygodnia wyślą paczkę. A gdzie w euforii masz napisane że 2za1 ? Bo jak tak jest to już zamawiam :P bo zombie jest naprawdę dobre. Prawie jak Baka z kolekcjonera [*]

paczka z kokoland.eu dotarła już w czwartek ale nie mialem czasu napisać. Las vegas parannos zajebiste, może nie trzyma 3h ale coś koło 2. Requiem podobnie, jest troszke słabsze, ale w mixie bardzo fajnie to wyszło :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA