Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  
Guest JerzyNiewierzy

Czat - Wasze spostrzeżenia i wnioski

Recommended Posts

Cytat
-zrobić tak aby chat nie był widoczny na wszystkich otwartych stronach forum tzw.np na stronie użytkownika bo to niepotrzebnie muli tylko kompa.-zrobić tak aby można było otworzyć chat w nowej karcie jako pełnowymiarowy lub trochę większy chociaż niż jest-wprowadzić opcje możliwości wyłączenia dźwięków chatowych-zrobić komunikaty na chacie jak ktoś piszę nową odpowiedź w wątku(czyli tak jak było w starym)-zrobić krótkie podświetlenie gdy ktoś piszę nowy tekst na chacie(czyli tak jak w starym)-no na końcu zmienić kolor chatu na trochę ciemniejszy

1. odpada, sorry.2. jest dostępna, wejdźcie na stronę www.forum.dopalamy.com/chat i tam jest taka opcja :) docelowo będzie to można zrobić z każdego miejsca3. tak samo jak wyżej4. takie komunikaty są zrobione nie wiemy tylko jeszcze czemu nie działają, pracujemy nad tym5. nie mam pojęcia co masz na myśli6. odpadają póki co zmiany [email protected] tak rozmowy prywatne są dostępne, od wczoraj do mnie użytkownicy tak piszą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kiedy wreszcie udało mi się wyłączyć te wkur... dźwięki, jestem w pełni zadowolony i dziękuję Szanownym Darczyńcom! RESTECOPA!!! :tulimy:  %-)P.S. Notabene, ale mi zrobiliście wczoraj w nocy niespodziankę. Ja na zjeździe po mdpv w ajwory, na 1 króliczku i paru buchach, przeraziłem się więc przeogromnie! 😄 Później sprawdziłem skypa, gadulca, wszystkie programy, zakładki, aż tu trafiłem. :)  Ale to nie koniec męki: dłuuugi czas starałem wyłączyć te dźwięki. Wczoraj poległem i poszedłem spać %-)Ale miło to teraz wspominam - trip zmienił charakter i zmultiplikował odczucia.Nieogar, hehe :)  Jeszcze raz szacun! 🆗 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można wyłączyć czat na każdej stronie? Wcześniej nazywało się to Global Shoutbox i dało się wyłączyć z poziomu strony forum.dopalamy.com/shoutbox przyciskiem My Prefs. Chodzi o to, że teraz każda strona chodzi wolniej na słabszym sprzęcie i ładuje się dłużej na wolniejszym łączu. Na głównej możnaby zrobić link do strony z czatem i tyle. Co Wy na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proście, a będzie wam dane! 😄

Uważam, że im więcej osób napisze to samo, tym większa szansa, że tak się stanie.

W dniu 29.04.2011 o 02:05, JerzyNiewierzy napisał:

Greenboy dokładnie to zaproponowałem w moim pierwszym wniosku i zdziwiło mnie to,że HihU to odrazu odrzucił,może nie zrozumiał o co mi chodzi? (...)

Gwoli jasności, Jerzy... nie zaproponowałeś tego samego. Zrobiłeś listę zadań do wykonania, gdzie każdy punkt zaczyna się od "-zrobić..."

Zielony napisał o jednym tylko problemie, uzasadniając to stosownymi wyjaśnieniami.

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja może dorzucę swoje 5 groszy... ^^

Przede wszystkim tak jak wielu z nas brakuje mi powiadomień o odpowiedziach na czacie na wzór tego co było w shoutbox'ie...

Poza tym po wejściu nie widzę kto co pisał przed chwilą. Przydały by się chociaż 5-7 wypowiedzi przed wejściem żeby wyświetlało... Trochę z przyzwyczajenia brakuje wyświetlania czasu przy każdej wypowiedzi na czacie.

Nie wiem czy wiecie ale wchodząc na forum z adresu dopalamy.pl czat się co prawda ładuje ale jak by nie do końca wiadomości nie są wyświetlane przynajmniej u mnie może przeglądanie forum w ten sposób, będzie mniej zamulało system? Co prawda wtedy rezygnujemy z odświeżania podstron? Jak to jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest julka

żaba dziękuje wielko 😄 tylko jest jedna rzecz która mnie odstrasza a mianowicie te cudne info w krwistym kolorze o restarcie a potem "właśnie dostałeś kopa " hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka razy zdarzyło się, również przed chwilą, wysypać błędem przy próbie wejścia na forum:

mySQL query error: INSERT INTO ibf_cache_store (`cs_array`,`cs_key`,`cs_value`,`cs_updated`) VALUES(1,'chatserver','a:2:{s:4:\"host\";s:29:\"server02.ips-chat-service.com\";s:4:\"path\";s:1:\"/\";}',1304109250) ON DUPLICATE KEY UPDATE cs_array=VALUES(cs_array),cs_key=VALUES(cs_key),cs_value=VALUES(cs_value),cs_updated=VALUES(cs_updated)

Uwaga! (dodane przez: Greenboy)

Rozmowy na temat tego błędu prowadzimy TUTAJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczymy czy jest szansa na wyłączenie globalności czatu. Nic nie obiecuje bo wiem, że mogą być z tym spore problemy.Przed chwilą zaktualizowałem czat:- wyeliminowano problem z nieprzechodzeniem do pierwszej najnowszej wiadomości- wyeliminowano problem z niemożnością wyciszenia z poziomu strony głównej- zmieniono kolejność wyświetlania wiadomości na taką jaką miał shoutbox czyli od góry do dołu.Kolejne poprawki w toku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 1.05.2011 o 01:04, HihU napisał:
(...) zmieniono kolejność wyświetlania wiadomości na taką jaką miał shoutbox czyli od góry do dołu.Kolejne poprawki w toku. (...)

a już myślałem, że chociaż ten czat będzie wyświetlał się normalnie... a tu masz. :/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 1.05.2011 o 01:53, Greenboy napisał:

a już myślałem, że chociaż ten czat będzie wyświetlał się normalnie... a tu masz. :/

Eeee... no właśnie kto wpadł na ten pomysł... Ludzie to jest zboczenie. Kwestia przyzwyczajenia się. Natomiast jeśli chodzi o czat to znacznie wygodniejsze jest przewijanie od góry w dół. Soutbox ma to do siebie ze to jest miejsce gdzie się zostawia krótkie wiadomości więc ten system od dołu w gorę nawet ma sens. Natomiast czat według mnie powinien wyglądać jak czat a nie jakiś mutant. Po tygodniu już by nikt nie pamiętał, że mu to przeszkadza. Gwarantuje...

Zmiana tej cechy była zmianą na dobre według mnie, a teraz znów krok do tyłu... Może da się to jeszcze przemyśleć? Proszę o wyrozumiałość... naughty.gif

coś pokręciłem chyba ...jestem za tym żeby najnowsze wypowiedzi wyświetlały się na dole zaraz nad oknem pisania w sposób klasycznie racjonalny, charakterystyczny dla większości czatów. Czyli żeby czat się "przewijał do góry" ewentualnie może da się zrobić opcje do wyboru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie wiele osób nie podzieli mego zdania... ale cieszę się, że jedynymi pierdołami, jakie można użyć na czacie, są emotki i linki. Zaśmiecanie Shoutboxa obrazkami i filmikami przyprawiało mnie czasem o ból wątroby. Nie wszyscy chcieli widziec tego typu przeszkadzajki, lecz wszyscy musieli. Teraz na czacie - kto chce kliknąć link, ten kliknie. Proste. 😄

Dobrze, gdyby się to nie zmieniło. 😉 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, że pojawia się już info o nowych postach, jednak kliknięcie linku prowadzi zawsze do pierwszego postu w danym temacie i otwiera go w nowym oknie. Negatywne tego skutki są takie, że trzeba wciąż szukać ostatniego posta, a po kliknięciu kilku takich linków mamy na pasku systemowym szereg otwartych przeglądarek i każda z nich wydaje dźwięk po nowym wpisie na czacie. Popiera ktoś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...