Jump to content

Gdzie TERAZ na zakupy?

szoker
 Share

Recommended Posts

Witam Panie i Panowie na forum.

to mój pierwszy post i wiadomo w jakim temacie…

jaki teraz sklep polecacie na zakupy ?

chodze po tych polskich stronach i tracę tylko kasę, wypadłem trochę z obiegu i nie wiem skad teraz zamawiać bezpiecznie i dostać dobry produkt.

ostatnio zamawiałem jakoś w 2018 roku z „reserch chemicals” i wszystko pięknie do paczkomatu przychodziło.

Rok temu próbowałem już z mizernym skutkiem i od tamtej pory praktycznie bez powodzenia.

Jakby ktoś dał namiar na stronę i kilka jakis porad jak bezpiecznie zamawiać z wiarygodnego źródła byłbym wdzięczny.

pozdrawiam 😃😅

@Csl71 np. @Escobar.store

to chyba najlepsza obecnie opcja. wejdź na jego stronę, napisz maila z pytaniem co obecnie ma na stanie, ewentualnie co Ci potrzeba i czekaj na odpowiedź. satysfakcja gwarantowana ;)

poczytaj też wątki na forum w dziale partnerskim i sam zorientujesz się w sytuacji...

Edited by lllllllllllllll

Dziękuje za odpowiedź, zaraz wejdę na stronę i sprawdzę.

16 minut temu, lllllllllllllll napisał:

@Csl71 np. @Escobar.store

to chyba najlepsza obecnie opcja. wejdź na jego stronę, napisz maila z pytaniem co obecnie ma na stanie, ewentualnie co Ci potrzeba i czekaj na odpowiedź. satysfakcja gwarantowana ;)

poczytaj też wątki na forum w dziale partnerskim i sam zorientujesz się w sytuacji...

W dziale partnerskim mówisz…

zalozylem dziś forum i średnio się orientuje co gdzie jak, także domyślnie napisałem swój pierwszy post w tym dziale.

Dawno nie zamawiałem także chciałbym połapać temat co gdzie jak.

dzieki za odpowiedź.

31 minut temu, Ksionże napisał:

@Csl71 adres sklepu to właśnie... Escobar.store 😉

Polecam 3mmc mają bardzo dobre i 4cmc też w pytę.

No i pisz do nich przez notkę szyfrowaną privnote.com

Coś właśnie w te sole bym celował, napisałem do nich na PW ale normalnie a nie przez szyfrowaną notkę. 
mną to jakieś znaczenie ?

jezeli tak to gdzie jest ta notka szyfrowana ?

25 minut temu, Ksionże napisał:

Pisz do nich na maila który jest podany na stronie.

Pisz przez stronę privnote.com  wejdź i sprawdz - tam piszesz jak w notatniku i tworzysz notkę ktorej link przesyłasz do sklepu poprzez maila.

Nie wiedziałem że to takie skomplikowane… chciałem po prostu zamówić i cześć jak czapka 😕

25 minut temu, Ksionże napisał:

Pisz do nich na maila który jest podany na stronie.

Pisz przez stronę privnote.com  wejdź i sprawdz - tam piszesz jak w notatniku i tworzysz notkę ktorej link przesyłasz do sklepu poprzez maila.

Ale ja tam czytam na tej stronie że minimalne zamówienie od 600 złotych 😐

bez przesady…

kupilbym może z max 5 sztuk jakiś kryształów i koniec.

jestem przygotowany na zakupy max 180 złotych czyli na powiedzmy dwa weekendy i takiego sklepu bym szukał.

niemniej jednak dzięki za info i jeżeli masz jakieś inne propozycje sklepów gdzie można kupić mniejsza ilość to byłbym wdzięczny.