Jump to content

Gdzie TERAZ na zakupy?

Recommended Posts

W dniu 4.06.2021 o 16:06, DjMaxfarenthide55 napisał:

Cześć mam parę pytań.

1.Jak w Blueman wezmę najtańszą przesyłkę, będzie szła tyle samo co śledzona?

2.Ile idzie paka w Blueman i Sandheave?

3.Czy na powyżej wymienionych stronach wysyłają wszystkie dopki?bo pisze na stronce że np. do Niemiec wysyłają tylko poszczególne produkty,i teraz nie jestem pewien czy do Pl.wysyłają-z góry dziękuję.

O to samo pytała mnie osoba o innym nicku.

• Replies 9044
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

już nie długo    wilki z lasu

Atom i syntetyczny,polecam 3cmc i 3mmc i hex,fachowa obsługa!!!!

a w jakiej formie ma chmura hexa? bo nawet na stronce nie jest napisane, ale jak widzę nazwę prima sort to od razu prycham w środku xD od razu ten mem w mojej głowie 

Posted Images

Godzinę temu, George89 napisał:

Panowie a co ten blueman ma godnego uwagi szukam cos a ' la w podobie do coco lub 4mmc 

Jedynie na te chwilę 4mmc oczywiście analog  ma chyba tylko mefisto ale nie wiem jaka jakoś u niego teraz jest i czy wszystko gra jak należy musisz sam poszukać poczytać ;)

Edited by SztywnyMisza
7 godzin temu, CyBuch napisał:

gdzie po kanna przelew? mysle o mef****.**

Przecież zamówiłeś o niebieskich i pomaranczowych co nie doszło od Bule i Orange?  gdzie te twoje recki i w ogóle sorty za setki złotych kolejny bajerant na multi powiem ci że w DE paki latają a on cię ma w (_I_) jebany samplarzu 

3 godziny temu, NoMercy napisał:

nie wysylaja do pl 

Wysyła ale tylko wybranym ;) 

Dzisiaj rozjebał mnie system jak połowa userów gadała o tym że do "szkoły chodzą" a jeden XD to mi najebać chciał jak spojrzałem na dłonie, boże jak Krak kolejny Alfa ćpun Chemi pirates wysyła do PL tylko nie wysyła sampli co robi to forum kto tutaj zamawia? ja z Blucheamicals pobieram produkty 2 rok, i nie RC a inne kwestie ja piernicze, wysłal dzieciom kilka sampli a te marudzą acha Bule i Orange to międzynarodowa skala mi doszło z DE do Danii pozdro 

Edited by EmaJuŻbEzBana
10 godzin temu, EmaJuŻbEzBana napisał:

Przecież zamówiłeś o niebieskich i pomaranczowych co nie doszło od Bule i Orange?  gdzie te twoje recki i w ogóle sorty za setki złotych kolejny bajerant na multi powiem ci że w DE paki latają a on cię ma w (_I_) jebany samplarzu 

Wysyła ale tylko wybranym ;) 

Dzisiaj rozjebał mnie system jak połowa userów gadała o tym że do "szkoły chodzą" a jeden XD to mi najebać chciał jak spojrzałem na dłonie, boże jak Krak kolejny Alfa ćpun Chemi pirates wysyła do PL tylko nie wysyła sampli co robi to forum kto tutaj zamawia? ja z Blucheamicals pobieram produkty 2 rok, i nie RC a inne kwestie ja piernicze, wysłal dzieciom kilka sampli a te marudzą acha Bule i Orange to międzynarodowa skala mi doszło z DE do Danii pozdro 

ja ci chcialem najebac XD? bąką bym na ciebie nie puścił 

a skoro paczka mu jeszcze nie doszła, bo cymbale kwadratowy nierejestrowany list idzie swoimi ścieżkami, to co ma opisać? 

ignorant