Jump to content

Gdzie TERAZ na zakupy?

Recommended Posts

W dniu 17.09.2020 o 20:28, luks1985 napisał:

Przecież masz od groma sklepów

rare*hems

there*lrc

Smokey*hemsite

C*olchems

Rea*chems

A to wymieniłem tyko te co mi się przypomniały.

Dzięki Luks. jasne, że są to znane sklepy. Raz pokusiłem się o zamówienie u smokeya licząc ze za tę kasę dostanę MMC turbokosmiczne jednak niewiele się ostatecznie różniło od tego chociażby co dostarczali syntetyczni. Dlatego smierć tego sklepu jest wyjątkowo przygnębiająca 🙂 Bo materiał dobry i za uczciwie pieniądze 

• Replies 9042
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

już nie długo    wilki z lasu

Atom i syntetyczny,polecam 3cmc i 3mmc i hex,fachowa obsługa!!!!

a w jakiej formie ma chmura hexa? bo nawet na stronce nie jest napisane, ale jak widzę nazwę prima sort to od razu prycham w środku xD od razu ten mem w mojej głowie 

Posted Images

@DontFlyTooHigh to jest v z darknetu, dlatego pytam bo ta stronka to raczej tylko orientacyjna jest, poza tym jak powiedziałem dostałem film i zdjęcia z timestampem i moim nickiem i imteresującymi mnie produktami, dlatego tak mnie zastanawia. Interesują mnke te produkty tu w holandii skąd sklep się wywodzi a nie do polski.

@Pyłek wiesz to, że pokazał Ci randomowe kryształy nie oznacza, że to 4mmc, albo tym bardziej apvp. Zazwyczaj jeśli chodzi o LSD czy piko to na darku są legitne oferty. LSD dlatego, że zamienniki to po prostu droższa i bardziej skomplikowana sprawa, no a na piko jest spora konkurencja, jednak to nie oznacza, że jest ono jakieś bardzo czyste.

Nie polecam kupować RC przez darkneta, bo w większości jest to wałek. Vendorzy sprzedają zazwyczaj produkt inny niż podany w nazwie, lub niskiej czystości, a ceny są dużo wyższe niż u vendorów z clearneta. 

Edited by DontFlyTooHigh