Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Recommended Posts

Mogę polecić sklep z imitacjami - Wesołą Fabrykę. Polecam za błyskawiczną transakcję, solidnie zapakowaną przesyłkę i za możliwość płatności przy odbiorze. No i za gratisy a to był pierwszy zakup. Co do jakości produktów to jeszcze nie wiem, jak przetestuję to się podzielę refleksjami.

Ostatnio zdarza mi się zamawiać z xxx [reklama sklepu, który zapewne jest wałkiem] kiedyś za czasów legalności kupowałem u nich dużo mefa ale cóż .

Teraz często kupuje 3mmc i jestem też zadowolony , popytaj to może coś ciekawego będzie czego nie ma w ofercie ;)

Edit by Chong: warnik za adresik, misiaczku :)

witam,

zjezdzam niedlugo w rodzinne strony i zabralbym ze soba jakies ciekawostki - poza zwyczajowym zamowieniem z HH, chcialbym kupic czysta am'ke/jwh/ur/whateva :] gdzie teraz sie najbardziej oplaca (prosilbym tylko o 'nazwy zwyczajowe' ofc :])?? baron odpada, bo celuje bardziej w jedyneczke/2x0.5 czegos. ktos wie moze, jak wyglada sytuacja u astro?? niby wszystko jak dawniej, ale jakos wyglada, jakby sie przerzucil tylko na zagraniczna klientele (uprzedzajac dziwne posty - pytam o ewentualna opinie, mail gdzie trzeba juz wyslalem :])

takze w skrocie - gdzie teraz kanna?? bez ceny minimalnej, fajnie jakby byly detaliczne ilosci, wplata na konto czy pobranie to akurat bez wiekszej roznicy

hellyah :piwka:

Chyba kończę współpracę z Kolkiem :/ Czekam tylko na ostatnie 2 zamówienia i mowię mu papa. Dlatego też poszukuje dobrych sklepów zarówno z RC jak i przeróżnymi maczankami :) Jeszcze fajnie by było gdyby ceny byłyby zbliżone do hurtowych cen Kolka niektórych artykułów.

Właśnie zakupiłem 3-mmc oraz kotka w pewnym sklepiku %-) W tamtym roku adoptowałem od nich kotka i byłem naprawdę mocno zdziwiony jak mnie ładnie podrapał :) I ceny też mają ok :D Wprowadzają czasem nawet -20% upustu :brawo:

Guest kokoloco

kupował ktos coś ostatnio u rclab.czeskiego? Bo maja interesujacy zestaw sampli za 80zl naprawde moim zdaniem warto sie zapoznac

Przy moim zamówieniu było napisane "Anulowano ( brak towaru )"

Najgorsze jest to, że lab wgl nie wysyłał do mnie maili z powiadomieniami (nie wspominając już o tym, że nie otrzymałem również maila z informacją potwierdzającą moją rejestrację na stronie oraz że zamówienie zostało złożone, tak jak w innych sklepach) i przez prawie tydzień sprawdzałem status logując się na jego stronce. Cały czas było napisane "W trakcie realizacji" zanim jeszcze zamówienie zostało anulowane. Ale przecież nie było napisane nigdzie, że brakuje takiego i takiego produktu ;/ .

Guest kokoloco

Pany Ja wziołem tego Sam.nr.1 jak bedzie to bedzie. Wkońcu za pobraniem leci wiec najwyzej nie doleci nadal bede zam. Tam gdzie zawsze a jak by to doleciało bo mówicie sa problemy to potraktuje to jak bonus na jakies popołudnie. Bo ten Sam. Naprawde sie opłaca a jak z jakościa to jak by czasem doleciało to napisze ocb.

Ostatnio przypadkowo znalazłem sklep, który w nazwie ma słowo "Rats" i zastanawiam się czy to czasem nie jest wałek :). Ceny nie są aż tak bardzo wysokie, tylko nie wysyłają za pobraniem i nie można wybrać innej opcji niż wysyłka kurierem (chyba).

Przesyłek nie wysyłamy za pobraniem.

Wysyłka następuje od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

Koszt wysyłki kurierem bez względu na wartość zamówienia zawsze wynosi 30zł.

W sklepie (CENZURA) są dwie metody płatności. Polecamy szybki przelew Blue Cash.

Więcej info mogę podać oczywiście na prv :).

Zainteresował mnie również bromomethcatinone od kolekcjonera, zwłaszcza cena (15zł za 0,5g i 80zł za 5g! :galy: ). Wie ktoś jak z jego jakością?

zna ktos jakis DOBRY zagraniczny sklep oferujacy hurtowe ilosci rc w dobrych cenach , chinski badz eu. troche pogrzebalem w internecie, znalazlem ciekawych ofert ale brak wiarygodnosci mnie obawia z racji ilosci jaka mnie interesuje, jesli ktos taki zna pm a napewno sie odwdziecze!!

Pikachu ja od ratsów zamowilem jeszcze w marcu, dostalem co trzeba, w prawdzie 3mmc bylo o 0,3g za malo i zamiast 2g fake hashu w gratisie bylo 5apb+6apb pigula no ale poza tym ok :P

Regularnie biore od sprzedawcy modeli samolotow i tam zawsze przy 2g mam jakies 0,2 w gratisie, nie zamierzam zmieniac :)

siemanko wiecie moze co dzieje sie ze szczurami? kolezka zakupil wczoraj jakies tam artykuły a dzisiaj ich pejdż nie działa i tak kminimy czy serwery sie posypały czy wałek poszedł ale wątpie.

Może ktoś podesłać mi do nich kontakt? Mamy tylko [email protected] i [email protected]

btw. Przydałby się post o tym sklepie w odpowiednim dziale.