Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Recommended Posts

Mogę polecić eagla nie zawiodłem się na nich ani razu. Teraz tylko się martwie bo za późno ostatnie zamówienie złożyłem i dopiero dzisiaj paka się odbiła w polsce i nie wiem czy dojdzie mi przed sylwestrem ale to mój błąd że zaspałem. ;)

@Ulic QuelDromaIf you want medium quality goods, you can take from the escobar. However, if you need pure quality, I would recommend rceagle. I bought from him bulk and the price was even better than the competition, but for wholesale you have to write to them by e-mail or telegram.

witam wszystkich serdecznie  , mam pytanie czy sa jakies dopki do palenia euforyczne ? pytam bo nigdy nie bralem zawsze walilem w nosa. Nie chce zadnego mocarza XD tylko cos lajtowego do pogrania w gre  , z góry dzieki za odpowiedz

@ondert Tylko pytanie jest następujące czego od towaru oczekujesz? Czy wypinki i mlaskania szczęką i długiego czasu działania bez euforii. Czy wręcz przeciwnie euforii, rozlania, przyjemnej rozmowy i ogólnego rozluźnienia.

Pisząc o działaniu podobnym do koksu to jest bardzo ciężkie pytanie bo takiej substancji nie ma. Sprecyzuj co bardziej Cie interesuję a postaram się coś Ci polecić.

2 godziny temu, pawelek99 napisał:

@ondert Tylko pytanie jest następujące czego od towaru oczekujesz? Czy wypinki i mlaskania szczęką i długiego czasu działania bez euforii. Czy wręcz przeciwnie euforii, rozlania, przyjemnej rozmowy i ogólnego rozluźnienia.

Pisząc o działaniu podobnym do koksu to jest bardzo ciężkie pytanie bo takiej substancji nie ma. Sprecyzuj co bardziej Cie interesuję a postaram się coś Ci polecić.

Na wstępie dziękuje za odpowiedź. Bardziej chodzi mi o coś właśnie o działaniu euforycznym do przyjemnej rozmowy i ogólnego rozluźnienia. A co myślicie o syntetycznej kokainie ze sklepu d*******e-d*******e-s***p.**g? 

@ondert Jeśli chodzi o substancje euforyczne to 5-MAPB ale temu bliżej do MDMA niż koksu. Jak się rozlejesz to już raczej w tym stanie zostaniesz ale jest błogo :)

A jeśli chodzi o jakiś środek Bardziej euforyczny niż speedujący to 3MMC jak najbardziej powinno Ci przypasować.

Oba te odczynniki możesz dostać u eagla z działu partnerskiego, 3mmc jutro będę testował bo nie chce zjeść wora przed sylwestrem :) to się wypowiem ale napewno na forum znajdziesz opinie na temat tego odczynnika. A 5-MAPB nie brałem jeszcze u orzełka to się nie wypowiem.

27 minut temu, ondert napisał:

Na wstępie dziękuje za odpowiedź. Bardziej chodzi mi o coś właśnie o działaniu euforycznym do przyjemnej rozmowy i ogólnego rozluźnienia. A co myślicie o syntetycznej kokainie ze sklepu d*******e-d*******e-s***p.**g? 

Nawet nie zamawiaj na 100% jest to wałek  więc sobie odpuść  A jak chcesz takiej substancji to sprawdź u escobara cherry Coco jest euforyczny temat nie nachalny rozluznia i  do rozmowy zobacz może ci się spodoba :)

Edited by SztywnyMisza

@ondert nie znajdziesz niczego podobnego do koksu. Post kolegi @pawelek99 ma sens pod względem ogólnego opisu substancji, ale nijak odnosi się do Twojego pytania. Jak mają się euforyki do koksu? 😛

Jeśli szukasz zamiennika kokainy, to przykro mi, na rynku RC niczego takiego nie znajdziesz. Duży wybór substancji po przystępnych cenach ma w ofercie @Escobar.store. Sam się tam stołuje i nie narzekam.

Jeśli chcesz się pobawić czymś innym niż koksem to pisz na PW, żeby nie zaśmiecać wątku. Coś dla Ciebie znajdę 🙂

Edited by Król Dopalaczy

8 godzin temu, bssaw12 napisał:

@Daniel060689 Jeśli chcesz zrobić jakąś swoją maczankę to polecam 2 związki
5F-EDMB-2201 lub 4F-MDMB-Binaca u rceagla masz oba te związki jak najbardziej aktywne. A jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało lub pisz do vendora.

Kolega napisał że "nie chce żadnego Mocarza "  Czyli raczej nie chodzi mu o canna, @Daniel060689 Możesz zrobić maczane z dopaminergików typu Alfy, Nepy itp i też będziesz miał dobrą euforię, ale licz się z tym że co chwile będziesz dopalał :P