Jump to content

Gdzie TERAZ na zakupy?

Recommended Posts

• Replies 9045
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

już nie długo    wilki z lasu

Atom i syntetyczny,polecam 3cmc i 3mmc i hex,fachowa obsługa!!!!

a w jakiej formie ma chmura hexa? bo nawet na stronce nie jest napisane, ale jak widzę nazwę prima sort to od razu prycham w środku xD od razu ten mem w mojej głowie 

Posted Images

Dnia 8.08.2018 o 20:34, krypa napisał:

Jak pisałem wcześniej paczka od predatora dalej nie dotarła, nadal jestem za tym żeby się wstrzymać. Dostałem co prawda kilka maili nawet nr trackingowy z tym że numer jest błędny a wysłana została podobno pobraniowa a paczka która zamówiłem i opłacilem wcześniej zaginęła w akcji. Mam nadzieję że sytuacja się wyjaśni jeszcze w tym tygodniu, dam znać

z dwoch pak jedna dotarla. pobraniowa, druga byla oplacona. strach bylo placic ale jak sie okazao wszystko na miejscu, z korespondencji wynika ze ta oplacona tez juz idzie. Odwoluje zarzuty, zwracam honor. Predator - one and only

Dnia 9.08.2018 o 13:03, krypa napisał:

Tez mam track tylko ze nie znajduje mi tego, pisze ze bledny. tez napisali ze track bedzie jutro aktywny a jak to niby mozliwe?? Skoro jest nadany numer trackingowy znaczy ze paczka zostala wyslana a jak zostala wyslana w poniedzialek to jak track moze byc aktywny dopiero w piatek? Dla mnie sciema.

widocznie sie nie znam, myslalem ze numer trackingowy jest dostawany przy nadaniu a faktycznie, otrzymalem go w poniedzialek paka wyruszyla w piatek i numer stal sie aktywny. odwoluje co mowilem

pomoze mi ktos ze znalezieniem vendora z dobra 3 lub 4? o jakim vendorze nie czytam opinii to w działach każdego z nich trafi sie ktos kto zasieje ferment i napisze że wał.

serio jest aż taka lipa, że pisze już któryś raz i nie dostaje żadnego info? 

Edited by 99999999999