Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Recommended Posts

8 godzin temu, SebaLaMasia napisał:

Gdzie mmc ,3cmc ? Oprócz predatora 

Czemu oprócz chyba po synt. Teraz chyba najlepszy sklep? Czy się mylę i znowu robił wały? 

Kurwa dzieci @Predator-rc.net tovjedna z najstarszych marek na rynku, nawet w najgorszym czasie, po upadkach wyrównywali kwit po pół roku z każdym komu zalegali, życzę żeby kazdy sklep tak działał bez względu na właściciela jebać rcchemikalsow i 13btak mi sie czkawką odbiło przy okazji bo poszło siw jebać kwita w hui 

@Mefka93 dopóki u preda wszystko lata to jest dobrze, a na razie lata i módlmy się, żeby tak pozostało. 

@Kiecun jedna z najstarszych marek na rynku? Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile lat ma ten rynek, a ile sklep predator. Czy wyrównali, no powiedzmy. Mało kto dostał 100% tego co zamawiał. Niemniej ostatnio jak już pisałem dobrze prosperują.

Sklep się długo trzyma byanajmniej ja znam go jakieś 3lata pewnie to i tak wcześniej był na rynku już niepamietam wiem że kolej był też w hun czasu i jaki byl to był ale też wyjebek niezrobil bynajmniej jam niemialem wyjebany u nich jak i tutaj w sklepie pomimo że nowy tu jestem to polecam szkoda trochę że maczanek niemaja zadnych

W dniu 12.09.2020 o 21:21, DontFlyTooHigh napisał:

@Mefka93 dopóki u preda wszystko lata to jest dobrze, a na razie lata i módlmy się, żeby tak pozostało. 

@Kiecun jedna z najstarszych marek na rynku? Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile lat ma ten rynek, a ile sklep predator. Czy wyrównali, no powiedzmy. Mało kto dostał 100% tego co zamawiał. Niemniej ostatnio jak już pisałem dobrze prosperują.

@DontFlyTooHigh tak się składa że na tą chwilę @Predator-rc.netto jeden z ostatnich i najstarszych działających jeszcze w clearnecie shopów , pomijam wszystkie inne sklepy które padły na przestrzeni lat, nawet zaugane źródła z chin znikły po Banach 

23 godziny temu, ZDR12345 napisał:

każdy pisze co innego haha dajcie znać gdzie na zakupy po dobry sprzęt najlepiej niech odpisze jakiś użytkownik który ma dużo reputacji pozdrawiam    

Każdy jeden krzyczy głośno P R E D A T O R !! ::tulimy:

PS : Huj w reputacje kiedy jedna kurwa potrafi wszystko spierdolić 😄

Jebać to reputacje ważne są dobre rady ! 😄

Edited by GoToSleep

W dniu 27.02.2016 o 12:44, luks1985 napisał:

Kiedys korzystałem z wiedzy forumowiczow.
TEraz w srogich czasach kryzysu i ja ocenie kilka sklepow i postaram sie pomóc

Gdzie WARTO :
- designerchemical solidny vendor. Szybko i doskonale. Jakosc odczynnikow - ideał. Brak mi 4cmc w ofercie ale to co jest git
- legal or - dobre substancje jest ok
- legalchem - czekamy długo ale warto. na plus wysyłka z Holandii. Przynajmniej wiemy, że paczki nie wpadną.
- chemicals eu - solidni. mieli super 4cmc. Chwilowo znikneli z horyntu ale czekam z utesknieniem
- pv8 - znikneli ale zawsze wszystko w najlepszym porzadku
- fakeweed - solidni. troche trwa ale warto
- genuine - teraz przerwa, ale zdecydowanie warto
Nie warto - mefedron.pl - do dzis jada na patencie. na 10 gr 2/3 gr dziala reszta lipa. Albo 2-3 mniejsze zamowienia i 4 wieksze dostajesz cokolwiek

pylki i bazar loteria

Opisalem vendorow z uslug ktorych korzystalem.

To już schyłek tego rynku 🙂 mefedron.pl czy pv8 to były całkiem spoko firmy. 

Ja karierę zaczynałem 2 lata wcześniej od kolka i legalnych. 

***Ech co jakiś czas zbiera mnie na wspominki jak to pierwej bywało. Rc mi duzo wzięło ale w głębi siedzi taka nostalgia.***

A obecnie ? Cóż wielu znajomych niezadowolonych z jakości obecnych RC poszło w darkmarkety. A Ci co zostali biorą z NL lub krajów ościennych ale to już nie od Polskojęzycznych vendorow

W dniu 27.02.2016 o 12:44, luks1985 napisał:

Kiedys korzystałem z wiedzy forumowiczow.
TEraz w srogich czasach kryzysu i ja ocenie kilka sklepow i postaram sie pomóc

Gdzie WARTO :
- designerchemical solidny vendor. Szybko i doskonale. Jakosc odczynnikow - ideał. Brak mi 4cmc w ofercie ale to co jest git
- legal or - dobre substancje jest ok
- legalchem - czekamy długo ale warto. na plus wysyłka z Holandii. Przynajmniej wiemy, że paczki nie wpadną.
- chemicals eu - solidni. mieli super 4cmc. Chwilowo znikneli z horyntu ale czekam z utesknieniem
- pv8 - znikneli ale zawsze wszystko w najlepszym porzadku
- fakeweed - solidni. troche trwa ale warto
- genuine - teraz przerwa, ale zdecydowanie warto
Nie warto - mefedron.pl - do dzis jada na patencie. na 10 gr 2/3 gr dziala reszta lipa. Albo 2-3 mniejsze zamowienia i 4 wieksze dostajesz cokolwiek

pylki i bazar loteria

Opisalem vendorow z uslug ktorych korzystalem.

To już schyłek tego rynku 🙂 mefedron.pl czy pv8 to były całkiem spoko firmy. 

Ja karierę zaczynałem 2 lata wcześniej od kolka i legalnych. 

***Ech co jakiś czas zbiera mnie na wspominki jak to pierwej bywało. Rc mi duzo wzięło ale w głębi siedzi taka nostalgia.***

A obecnie ? Cóż wielu znajomych niezadowolonych z jakości obecnych RC poszło w darkmarkety. A Ci co zostali biorą z NL lub krajów ościennych ale to już nie od Polskojęzycznych vendorow