Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Recommended Posts

Guest

Najlepszy jaki miałem to fakehash.***

znam to strone kiedys trafilem na nia a to nie jest sciema przypadkiem ?

Edited by Mojo
Usunięty podwójny tekst.

Wie ktoś co z Dopem? Nie ma już ich w dziale partnerskim. Zamówiłem paczkę od nich i teraz nie wiem czy Mnie nie wychujają :-/

Powiem więcej-bodajże wczoraj był założony temat o nich w dziale "sklepy internetowe", a przyuważyłem że paręnaście minut temu temat zniknął. Zakładam że na prośbę samego Kinga bo była to dla nich raczej słaba reklama-  od jakiegoś czasu nikt nie otrzymał od nich paczki, a na wiadomości nie odpisywali w ogóle, albo bardzo wybiórczo. 

Sam czekam już drugi tydzień na braki z zamówienia-ale kontaktu z nimi niestety nie ma. Póki sytuacja się nie wyjaśni-radzę nie robić zakupów u Dopa. 

Pany jakie shopy na ta chwile działają i są chwalone? co sądzicie o rc chemi,,,, s,?

sk? w pewnym skasowanym (dlaczego? przez kogo?) temacie ja i nie tylko ja mówiliśmy o tym, jak zamiast zamówioneg (przed delegalizacją!) MXE i czegoś tam ktoś inny dostaliśmy COS w krysztale.

TOPR*.PL -polecam, dzisiaj zamówione, zapłacone i od razu wysłane.

Na konkurencyjnym forum również zaczynają się pojawiać pozytywne opinie o sklepie.

ziomek Ty podobno zalapales sie na sample od ilchem (ktory okazal sie walkiem) wiec nie jestes wiarygodny chyba ze sie wytlumaczysz jakos !!

Na konkurencyjnym forum również zaczynają się pojawiać pozytywne opinie o sklepie.

Jeszcze nie odebrałes przesylki a juz mowisz o pozytywnych opiniach.. Dziwne gdyz produkty sa dopiero dodawane na ta niby strone...

Na konkurencyjnym forum jakos niema zadnych opini...

Ciekawe bardzo...

Strona last modified: 2015.07.28 08:46:52

Edited by Wojt

Polecasz... a jak Ci przyjdzie cukier albo sól morska też polecisz? ;-e

Przecież juz po zdjęciach mozna wnioskować że to coś z tych klimatów jest.

1. Drugie zdjęcie przedstawiające proch mniej ostre od pierwszego (brak daty żeby nie było że ta sama kartka odwrócona : D),

2. Wszystkie "kryształy" posiadaja jedno i to samo foto,

3. Brak zdjęcia alfy.

Choć w sumie niekoniecznie musi to być wałek.

Po moim grzecznym i kulturalnym zapytaniu czy jako nowy sklep nie uraczą sampelkiem dostałem taką odpowiedź:

"Jak Nasz sklep może być wałkiem skoro mamy zdjęcia produktów z dzisiejszą datą i nazwą sklepu, sample wyślemy tym którzy na to będą zasługiwać a nie osobom żebrającym o nie"

Jak dla mnie potwierdzili tylko swoje złe intencje :D

Polecam zakupy rc-ch******s.s* złożone zamówienie w Niedziele, oplacone w Poniedzialek i w Czwartek było już u mnie. Odczynniki które przyszły moim roślinom bardzo się podobały.

Ktos wiecej zamawial, ktory ma wiecej niz 1 post na tym forum??!

kolejny mail:

" My jako sklep szanujemy swoich klientów i właśnie to klientom, którzy już dokonali zamówień wysyłamy jako pierwszym sample naszych produktów. Poza tym jesteśmy w kontakcie z aktywnymi użytkownikami forum hyperreal i to im przesyłamy sample- poza tym to my decydujemy a nie klienci proszą o sample.

Pierwszym z kryteriów jest staż, cenimy też obiektywność- nie szukamy osób, które za sample napiszą pozytywną opinię a takich, które napiszą szczerą. Ważnym kryterium jest też wiek."

ktoś potwierdzi to o tym hypku ?? bo dla mnie na razie sklep lipny jakis i niemila obsluga :P

ilchem.pl mnie wyjebał- byłem pewien, że to sklep ilchema z hypka od którego miałem sample.

Opinie na hypku się pojawiają, oto zrzut z tematu o vendorze, ktoś jeszcze ma jakiś problem?

Vi8Fdcc.png

SORRY COFAM WSZYSTKO:

dogadałem się z nimi jak coś dostane to zdam opinie :D

jeszcze moge powiedziec ze kontakt dobry bo pare maili wymienilismy :D

co prawda tez maja troche racji i nie ma co rozdawac wszystkim sampli :D

ale chyba zobaczyli ze prawde pisze ze jestem tu juz na forum troche i doswiadcenie mam :P

ale jak wszystko bd okej to mogą sporo polskiego rynku przejąć i być nawet nr 1 obecnie bo oferta ciekawa-czas pokaże :)

nie chce też przesadzać z optymizmem (bo nic poza slowami jeszcze nie dostalem) ale chyba mozna spokojnie zamawiac :D

MefMan zwracam honor miałeś racje WIELKIE sorry z mojej strony :)

zrozum że pisałeś o tych samplach a potem okazało się że wałek a z racji że ty temat założyłeś to mi sie podejrzane wydało i teraz z tym toprc :D

jeszcze raz przepraszam Ciebie i sklep też za podejrzenia niesłuszne :)

peace i czekam na to co ustaliłem mailowo z vendorem :)

Spoko, z mojej strony nie mam żadnych pretensji.

Teraz kiedy moi ulubieni vendorzy poznikali szukam alternatyw.

Zamawiałem chyba z każdego sklepu, który ma w miarę opinie a i sam testuję i wyszukuję nowe sklepy- stąd też dałem się złapać na ilchem.pl- przez nieuwagę.

Co do top**.** to wydaje mi się, że legitny vendor- też wymieniłem z nim kilka maili no i jak do tej pory polecam- gdyby to był scam to nie wysłaliby mi paczki za 70zł 2godziny od opłacenia

Uwaga! (dodane przez: Mojo)
Nie podajemy pełnych linków.
Edited by Mojo

Spoko, z mojej strony nie mam żadnych pretensji.

Teraz kiedy moi ulubieni vendorzy poznikali szukam alternatyw.

Zamawiałem chyba z każdego sklepu, który ma w miarę opinie a i sam testuję i wyszukuję nowe sklepy- stąd też dałem się złapać na ilchem.pl- przez nieuwagę.

Co do top**.** to wydaje mi się, że legitny vendor- też wymieniłem z nim kilka maili no i jak do tej pory polecam- gdyby to był scam to nie wysłaliby mi paczki za 70zł 2godziny od opłacenia

Miejmy nadzieję, że tak będzie ;) wybacz ogólną nieufność, ale w dzisiejszych czasach to chyba nic zaskakującego... Niestety takie czasy, że każdy nowo powstały sklep będzie wzbudzał podejrzenia. Stracić zaufanie latwo, ale zdobyć bardzo ciężko.

Edited by Mojo
Gwiazdkowanie www.

Jeśli chodzi i Dopkinga, sama zamawiałam paczkę w zeszłym tygodniu i dosłownie wszystko w tej kwestii poszło na plus. Miałam ochotę na kolejne zamówienie, jednak powtrzymały mnie znikające z menu produkty i wasze niepokojące opinie, więc wczoraj wysłałam do nich maila z zapytaniem. Odpowiedź dostałam dzisiaj: "Witam, Produkty wroca, aktualnie przestalismy sie jedynie reklamowac." - wnioskuję, że problem wynika z nagonki medialnej i tymczasowo Dopking ogranicza działalność tak jak większość innych sklepów. Mam nadzieję, że rynek odżyje jeszcze przed końcem wakacji ;)

nadeszly czasy dilerium , kiedy to sklepy rc chowaja sie w podziemiach i sprzedaja tylko emailem;o

A tak serio macie jeszcze dopa i pylki, osobiscie jeszcze nie zamawialem bo dop nie ma 3cmc a pylki troche za drogo 5gr 180zl////

nadeszly czasy dilerium , kiedy to sklepy rc chowaja sie w podziemiach i sprzedaja tylko emailem;o

A tak serio macie jeszcze dopa i pylki, osobiscie jeszcze nie zamawialem bo dop nie ma 3cmc a pylki troche za drogo 5gr 180zl////

Dopa!? Tyle osób oszukał na 3-cmc (jak ktoś lubi tynk to polecam), ludzie pisali o tym w jego temacie, gdy jeszcze owy temat istniał. Obiecał wszystkim rekompensatę i zniknął nie robiąc w tej kwestii nic. Daj spokój, dopa oszusta już nie ma...