Skocz do zawartości
szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Polecane posty

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Snopshop , nielot , euforia , kolekcjoner , howhigh , legalwieed, linków bezpośrednich nie podam bo regulamin tego zabrania.

i kilka jeszcze RC ;D

skoro gimnazjaliści zmów ponoć kupują dopy w necie..

to może sklepy powinny wprowadzić weryfikacje!

np przesłanie skanu dowodu - po czym sklep umieścił by Cie na liście i usunął skan!

oraz weryfikacja np na fb pokazanie konta z wiekiem 18+ oraz sprawdzenie autentyczności poprzez napisanie PW!

wiem ze pomysł głupi i nie przejdzie, ale co jak zmów jakiś dzieciak sie zatruje.?

na pytanie skąd to miałeś odpowie: z internetu!

Kolekcjoner:

Kontakt: długo ich niema, ale jak są to odp. na kazde pytanie! mają czynny tel.

Dostawa: zazwyczaj na drugi dzien!

Jakość soli: słaba, ale szykują 4 nowe!

Gratisy: zapalniczka, a teraz nic ;(

Fresh and Funky 10g luz

+ cena!

- działanie słabe i krótkie! chyba ze jebniesz 2g na raz..

- spływ okropny!

Eth-cat 10g

+ cena!

+ przyjemne, delikatne działanie (opis w temacie o kotku)

- mimo wszystko słabe i krótkie działanie!

- okropna ochota na jaranie fajek!

CRISTAL BLANCO

- słabe

- cena

legalweed

Kontakt: idealny!

Dostawa: jeśli dojdzie jutro to można powiedzieć ze ekspresowa!

Gratisy: ponoć 1g ak 47 do każdego zamówienia!

Inne: promocje! profil na fb na którym do wygrania rabaty, produkty i darmowe wysyłki!

jutro ma być:

COCO Euphoric

K.O

i prawdo podobnie ak 47 jako gratis do każdego zamówienia!

ale chyba bede miał inną nie niespodziankę bo miał być fake hash ale sie skończył! ;(

jak dlamnie to zapraszam na swiateczne zakupy dp How high powyzej 100 przesylka gratis ja np .102 i wszystko gra na darmoche tez mozesz liczyc wystarczy ladnie poprosic nie ladnie tez dadza napewno

palenie podchodzi jak trzeba proszek speed musicie zakosztowac zeby sie przekonac

jak dlamnie to zapraszam na swiateczne zakupy dp How high powyzej 100 przesylka gratis ja np .102 i wszystko gra na darmoche tez mozesz liczyc wystarczy ladnie poprosic nie ladnie tez dadza napewno

palenie podchodzi jak trzeba proszek speed musicie zakosztowac zeby sie przekonac

Oj kusisz tomaszysko.Czyli,ze jakbym poprosil to by mi dali speeda w gratisie?

Oj kusisz tomaszysko.Czyli,ze jakbym poprosil to by mi dali speeda w gratisie?

podejrzewam ze tak :) napisz do nich ze chciałbyś na testy panią Biała i wsio :P podejrzewam ze spełnia twoja prośbę :))

przy zamówieniu za 100 zl i wyżej przesyłka jest za free(ale to chyba każdy wie kto odwiedził sklep :)) tak ze sklep rewelka ,asortyment bajka :)) POLECAM :))

siem. jaki polecacie sklep RC ? zalezy mi aby mial w asortymencie jwh lub AM obojętnie której klasy. Baron odpada bo ma wysylke tylko za minimum 222 zł, a az takich zakupow nie potrzebuje narazie. Znacie cos??

Y*******EM.COM - za chuja nie polecam. Wyslalem przelew we wtorek, po paru godz pisalo mi w banku ze dostarczono.

U nich nadal status "oczekiwanie na przelew". Zalezalo mi na tym aby doszly zabawki przed weekendem ale oni to maja w dupie.

I albo olewaja klienta albo sa niedojebani ale przelew napewno dawno doszedl. Zajebista obsluga.

Edytowano przez peonito
za adres sklepu klaps !

Mogę polecić sklep z imitacjami - Wesołą Fabrykę. Polecam za błyskawiczną transakcję, solidnie zapakowaną przesyłkę i za możliwość płatności przy odbiorze. No i za gratisy a to był pierwszy zakup. Co do jakości produktów to jeszcze nie wiem, jak przetestuję to się podzielę refleksjami.

Gość kokoloco

ktory sklep z solami teraz byście polecili? Chodzi mi o euforyki.. ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się