Skocz do zawartości
szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Polecane posty

@mar232kus smileshop dziala.

jesli chodzi o mieszanki to obecnie polecam na zakupy udac się do 1.howhigh.eu

2.kolekcjoner

3.snoopshop - chociaz ten polecam mniej doswiadczonym palaczom bo jak dla mnie maja tam jednak nieco za slabe maczanki

natomiast jezeli chodzi o soleto zakupy polecam robic w :

1.snoopshop (wszystkie sole jak dla mnie zajebiste oprocz snoop cherry nie spalem 4 dni po nim)

2.funny factory

paliłem ostatnio wszystkie mieszanki ze snoopa oprócz voodoo bonanza najlepsza snoop stuuf może być pozostałe też działają ale słabo i krótko żadna z nich nie umywa się do tych sprzed delegalizacji ze smile'a paliłem tylko melmac invaders dziwna maczanka na początku chwila ciężkiego upalenia a potem dziwne kminy bardziej jak po proszku niż po ziółkach

To jakie sklepy polecacie z rc? Mam na myśli dobry ilościowo i jakościowo eth cat :D no i oczywiście cena żeby nie była zbyt wysoka :D. Miałem kiedyś stronkę na której można było zamawiać mefedron. Niestety strony nie pamiętam a cena za 1g wynosila 40zł :D to były czasy :brawo:

Witam mam dużą prośbę o wysłanie mi na pw nazw stron z rc/dd i ich ksywy/pseudonimy bo nie mogę się połapać w postach :P

I jeszcze jedno gdzie polecacie zakupić dla szczurów eth cata dobrej jakości i przystępnej cenie?

pseudonimy to :

Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz

Wszelaki magiczny towar można nabyć w wiosce Hogsmeade , mniej legalny na ul.Pokątna

Gość Motorniczy

Kolekcjoner.nl - ale dostaniesz to na nowym składzie :ph34r:

a ja będę okropna i też zadam głupie pytanie. hejterzy mogą już nie czytać ;)

chemiczną cnotę niedawno straciłam i w sumie, skoro ważki są legalne, chciałam zamówić. spodobało się.

tylko tak jakby nie mam zaufania, ani do sklepów ani do ludzi. w sieci jest pełno ogłoszeń, ma ktoś jakieś sprawdzone?

peace ;)

Nie masz zaufania ani do sklepow ani do ludzi ale chcesz aby ci człowiek jakis obcy przez internet podał sklep w którym to kupisz?

Fuck logic!

huhu, chce po prostu więcej informacji ;)

edit: znalazłam na forum, cheers ^^

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się