Skocz do zawartości
szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Polecane posty

Stronka Goodlaba częściej nie działa niż działa.

ja jeszcze ani razu nie widziałem jak wygląda nawet "forbiden coś tam.."

A maczanki też? Dawno nie zamawiałem, tylko u czerwonego asa.

nowe kadzidełka od pingwina są bardzo dobre

Maczanka od goodlaba na am zacna tak subtelniej działa niż sypane jak zazwyczaj palę. Tylko jest jeden minus list długo idzie do mnie 10dni roboczych. Teraz czekam już 25dzień, ale goodlab piszę, że dużo listów za granicę ginie, bo pracownicy royal mail przeszukują listy, w poszukiwaniu funtów.

jeśli chodzi o maczanki to polecam zamawiac wieksze ilosci z upalaczy . zamowilem 20g na wadze bylo 22g ,przesylka blyskawiczna, kontakt zajebisty- po prostu nie ma sie czego doczepic. nie wspominając już o zajebistej mocy green powera. :tulimy:

Euforia zamówienie: 3g zombi (plus promo 1+1) plus kurier. Za 100 zł możesz mieć 6g mocnego chemika który sponiewiera twoje sumienie i ciało. Osobiście polecam dopłacić 50zł i za 150 bedzesz mial 12g asortymentu.

Wysyłka tylko kurier, dlatego 50zł sobie dolicz i nie licz na paczke w tygodniu. Czeka się minimum tydzien roboczy plus 2 dni. Zalezy w jakim dniu wyslą paczki ale zazwyczaj jest to srodek tygodnia, dlatego paczki dochodza na nastepny tydzien. Pamietaj że nie uznają potwierdzenia przelewu, jedynie zaksięgowanie, dlatego aby meć 100% pewności dokonuj wpłaty w czwartki, piątki. Acha, nie przejmuj się jeżeli nie odpiszą, mi też czasami nie odpisują, dlaetgo podczas maila zaznacz opcje "wyślij potwierdzenie otrzymania wiadomości", wtedy bedziesz miał 100% ewności że twój mail doszedł i nie zniknął w sieci :)

Mam nadzieje że pomogłem. pozdrawiam.

BUhahahahahahahahhaahhaahah

I wy z tamtąd zamawicie- jak składam zamówienie o 11.00 to oczekuję że paczka będzie jutro do 11.00. 50 zł za dostawę za ponad tydzień? Czy wy nie macie mózgów uszkodzonych od tych maczanek? Amerykanie mają rację- co minutę rodzi się jakiś frajer...

GP przez pierwsze 5 gramów jest na prawde bardzo przyzwoitą mieszaneczką. W miksie z Rebelem wchodzi jeszcze lepiej.

GP nowy niestety mnie nie zachwycił - dość mocny, ale krótkotrwały efekt, a dodatkowo denerwuje podkład - puszysty, suchy, błyskawicznie spalający się na popiół zapychający szkło. No ale fakt - mam mega tolerkę na kanna. Co polecicie z maczanek obecnie pod kątem mocy? Próbować pozostałych maczanek od pingwina, czy GP jest najmocniejszą u niego?

Rebel ma troche inny profil działania od GP wiec mozesz spróbować. U snoopa jest "snoopshiva", podobno dobre ale to nowosć więc nie wiem na pewno. Generalnie polecam 2 tygodnie fresha i potem nawet lajtowa maczanka robi fajnie.

@UP: może jeszcze dam szansę rebelowi. Snoopa też chciałbym stestować, ale nie mają rc, a czasem łączę zamówienia. Schiva jak na razie chyba w ćwiarach była na sklepie. ;)  

A co do pauzy... niełatwo o takową, jak się pali codziennie od dawna  :torba:  %-)

jakosc pinga juz cienka..

ale świetne kanna a dokłądniej am2201 mozna dostac u rc kemikals:D naprawde polecam, w tej chwili chyba najlepszy sort

"rc kemikals" yyyy ktory to? ;)

Polecam sklep funboosters.

Kupiłem u nich Goodstaff i I love [wi:].

doszło szybko

spaliłem pół lufki I love [wi:d] i jestem rozjebany całkowicie.

zaraz mija godzina i to trwa cały czas.

Niewiem, czy zapale całą lufe kiedyś, a goodstaff jest mocniejszy od tego.

Mama też 2g greenpower od pingwina ...

R.I.P.

Witam, czy może ktoś mi powiedzieć gdzie mogę kupic cos co byłoby dawnym koko? jest tego sporo w ofertach ale nie wiem co mam wybrać, proszę o pomoc

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się