Skocz do zawartości
szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Polecane posty

Witam czwórka

4 CMC Cristal Red velvet

z legal chem kozaczek niech swiadczy o tym że już sie skonczyła na stanie... Fotek nie robie bo ostatnio miałem przypał i wole nie swirować. Duże kryształy, solidna konstrukcja twarde nie do pokruszenia w rekach skurwysyny lekko zabarwione na czerwono ale w sztucznym swietle mało odstaja od starego szkła. Powiem tak w porownaniu do wiekszosci gówien wysyłanych z pasjo jedwana to ferrari a jak ferrari to i cena wieksza jak na poczatek bo mam nadzieje dzieki Bogu wracaja stare dobre czasy gdzieś tam na swiecie w tym chaosie przetar się nowy szlak....

A ja szukam i szukam caly czas swojego trójkowego szlaku i ciężki temat..tylko ów szlak mnie interesuje, tylko nim zdołam zdobyć wszystkie szczyty, żadnym innym nie zdołam przedrzeć sie ku górze :biggreen: Mam nadzieję że jutro Hiro albo Kosmita mi to ułatwi albo wy drodzy DRUIDZI pomożecie mi znaleźć odpowiednią droge..;)

Edytowano przez Pusz3k

12 godzin temu, Daria29 napisał:

Witam. gdzie teraz najlepszy 3/4 cmc

podrzuci ktoś???

Najlepsza 4-ka to 4-cmc Big Crystal Limited od Predatora. Sort jest teraz biały i nie za twardy. W działaniu to świetna, żywa 4-ka, nadaje się nawet na imprezę. Co najważniejsze to czystość chyba wynosi prawie 100% bo praktycznie nie ma zwały i wyprania na drugi dzień, co potwierdza kilka szczurków. Jeden szczurek to nawet na tym robił wykończeniówkę :D Dobre 3-ki dopiero mają wjechać od tego tygodnia u Predatora i Hiro.

PS. Ponoć u fejków jest też świetna 4-ka ale nie testowana jeszcze. Natomiast ta predatorowa pod względem braku zamuły i dobrego samopoczucia na drugi dzień jest chyba nie do pobicia.

Edytowano przez GrzybeQ

16 godzin temu, Daria29 napisał:

Witam. gdzie teraz najlepszy 3/4 cmc

podrzuci ktoś???

A ja polecam 4CMC od Fejków. Badana ostatnio substancja zrobiła ze szczurka miazge :niewinny: Euforia jakiej nie da się opisać plus chęc do działania 0 no po prostu MISTRZOSTWO. Polecam na obecną chwilę a na pewno się nie zawiedziecie. 

30 minut temu, stachyra66 napisał:

A ja polecam 4CMC od Fejków. Badana ostatnio substancja zrobiła ze szczurka miazge :niewinny: Euforia jakiej nie da się opisać plus chęc do działania 0 no po prostu MISTRZOSTWO. Polecam na obecną chwilę a na pewno się nie zawiedziecie. 

Euforia plus chęć do działania i jakieś 0 ? Czy euforia i zero chęci do działania ? O_o

19 minut temu, GrzybeQ napisał:

Euforia plus chęć do działania i jakieś 0 ? Czy euforia i zero chęci do działania ? O_o

Miało być - a nie 0. Zwykła literówka :P

najlepsze 4-cmc i 3-cmc teraz tylko i wylacznie u pasjonata, hiro nie ma reklamy na forum prawdopodobnie walek i juz nie wysylaja poza tym slaba jakosc a kosmita sle jakies cece zamiast cmc, jak miesiac temu badlaem od niego sort to prawie wszystko konczylo sie tylko zawrotami glowy jak od kofeiny

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA