Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Recommended Posts

Jak wiadomo nowelizacja ustawy w CZ. Mi zamkneli kolekcjonera.nl i muszę pozegnac sie z baką a bylo tak pieknie...

Teraz pytanie gdzie najkorzystniej skladac zamowienia na mieszanki ziolowe.

Chodzi o ilość produktu i o jakość produktu ( cos co mozna porownac do baki od kolekcjonera.Napewno nie gorsze i nie slabsze.)

Co polecacie? Gdzie dużo tanio i bezproblemowo?

Bo liczy się czas! :)

Nie jestem do konca przekonany co jest tam takiego specjalnego w tej ofercie nic nie pisze o zadnych promocjach a w funnytabs jest promo razy 5. TYlko nie wiem co jest dobre z tamtych mieszanek

Dołączam się do pytania, też chcę zrobić w niedlugim czasie zakupy za okolo 200 zł. Jakie polecacie teraz sklepy? Z tego co już obczaiłem to w eufori mozna bylo ostatnio najwiecej skorzystac teraz jest tam lipa. Za 200 zl wyjdzie okolo 15 gr palenia. Sprawdzalem tez hasacze tam za 200 wyjdzie okolo 10g. Kto zamawial z hasaczy cos? Jak jest z wysylką? a i dobre te mieszanki maja? Polecacie jeszcze jakies sklepy?

Dołączam się do pytania, też chcę zrobić w niedlugim czasie zakupy za okolo 200 zł. Jakie polecacie teraz sklepy? Z tego co już obczaiłem to w eufori mozna bylo ostatnio najwiecej skorzystac teraz jest tam lipa. Za 200 zl wyjdzie okolo 15 gr palenia. Sprawdzalem tez hasacze tam za 200 wyjdzie okolo 10g. Kto zamawial z hasaczy cos? Jak jest z wysylką? a i dobre te mieszanki maja? Polecacie jeszcze jakies sklepy?

W Hasaczach za 200zł w promocji 1+1 będziesz miał od 18-24g dobrej jakości maczanek (w zależności od produktu). Jeśli interesuje cię też inny asortyment, to jak wyżej koledzy polecam funnytabs. Szczególnie promocja na żabki robi wrażenie.

Nie chciałem zakładać innego tematu, ale gdzie teraz bezprzypałowo z uc i tym całym pierdoleniem z przechwytywaniem paczek można zrobić zakupy ? są takie sklepy ? Jeśli jest taki temat/post już na forum o takich sklepach to mnie nakierujcie, bo nic nie znalazłem.

Euforia zamówienie: 3g zombi (plus promo 1+1) plus kurier. Za 100 zł możesz mieć 6g mocnego chemika który sponiewiera twoje sumienie i ciało. Osobiście polecam dopłacić 50zł i za 150 bedzesz mial 12g asortymentu.

Wysyłka tylko kurier, dlatego 50zł sobie dolicz i nie licz na paczke w tygodniu. Czeka się minimum tydzien roboczy plus 2 dni. Zalezy w jakim dniu wyslą paczki ale zazwyczaj jest to srodek tygodnia, dlatego paczki dochodza na nastepny tydzien. Pamietaj że nie uznają potwierdzenia przelewu, jedynie zaksięgowanie, dlatego aby meć 100% pewności dokonuj wpłaty w czwartki, piątki. Acha, nie przejmuj się jeżeli nie odpiszą, mi też czasami nie odpisują, dlaetgo podczas maila zaznacz opcje "wyślij potwierdzenie otrzymania wiadomości", wtedy bedziesz miał 100% ewności że twój mail doszedł i nie zniknął w sieci :)

Mam nadzieje że pomogłem. pozdrawiam.

Snoopshop.eu - przesyłka idzie 1-2 dni :tulimy: na jakość też narzekać nie mogę.

Goodlab - przesyłka idzie trochę, ale ceny maczanek na AM to mistrzostwo!

Upalacze - przesyłka idzie 1-2 dni, lecz na jakość tutaj ponarzekać mogę - spadła znacznie :(

Ogólnie jakość produktów oferowanych przez pingwina znacznie spadła, po ostatnim zakupie nawet nie chciało mi się o nich pisac - Club8 dla mnie porażka - leciutkie uniesienie, może MDAI?

Stronka Goodlaba częściej nie działa niż działa.

ja jeszcze ani razu nie widziałem jak wygląda nawet "forbiden coś tam.."

A maczanki też? Dawno nie zamawiałem, tylko u czerwonego asa.

nowe kadzidełka od pingwina są bardzo dobre

Maczanka od goodlaba na am zacna tak subtelniej działa niż sypane jak zazwyczaj palę. Tylko jest jeden minus list długo idzie do mnie 10dni roboczych. Teraz czekam już 25dzień, ale goodlab piszę, że dużo listów za granicę ginie, bo pracownicy royal mail przeszukują listy, w poszukiwaniu funtów.

jeśli chodzi o maczanki to polecam zamawiac wieksze ilosci z upalaczy . zamowilem 20g na wadze bylo 22g ,przesylka blyskawiczna, kontakt zajebisty- po prostu nie ma sie czego doczepic. nie wspominając już o zajebistej mocy green powera. :tulimy: