Skocz do zawartości
szoker

Gdzie TERAZ na zakupy?

Polecane posty

Jak wiadomo nowelizacja ustawy w CZ. Mi zamkneli kolekcjonera.nl i muszę pozegnac sie z baką a bylo tak pieknie...

Teraz pytanie gdzie najkorzystniej skladac zamowienia na mieszanki ziolowe.

Chodzi o ilość produktu i o jakość produktu ( cos co mozna porownac do baki od kolekcjonera.Napewno nie gorsze i nie slabsze.)

Co polecacie? Gdzie dużo tanio i bezproblemowo?

Bo liczy się czas! :)

Nie jestem do konca przekonany co jest tam takiego specjalnego w tej ofercie nic nie pisze o zadnych promocjach a w funnytabs jest promo razy 5. TYlko nie wiem co jest dobre z tamtych mieszanek

a napewno zrealizują zamówienie jesli zamowie 4x Goodstaff? to zaliczę sie do promo x5?

ilosc 4x goodstaff nie zalicza się do promocji...cwane bestie..

Dołączam się do pytania, też chcę zrobić w niedlugim czasie zakupy za okolo 200 zł. Jakie polecacie teraz sklepy? Z tego co już obczaiłem to w eufori mozna bylo ostatnio najwiecej skorzystac teraz jest tam lipa. Za 200 zl wyjdzie okolo 15 gr palenia. Sprawdzalem tez hasacze tam za 200 wyjdzie okolo 10g. Kto zamawial z hasaczy cos? Jak jest z wysylką? a i dobre te mieszanki maja? Polecacie jeszcze jakies sklepy?

Dołączam się do pytania, też chcę zrobić w niedlugim czasie zakupy za okolo 200 zł. Jakie polecacie teraz sklepy? Z tego co już obczaiłem to w eufori mozna bylo ostatnio najwiecej skorzystac teraz jest tam lipa. Za 200 zl wyjdzie okolo 15 gr palenia. Sprawdzalem tez hasacze tam za 200 wyjdzie okolo 10g. Kto zamawial z hasaczy cos? Jak jest z wysylką? a i dobre te mieszanki maja? Polecacie jeszcze jakies sklepy?

W Hasaczach za 200zł w promocji 1+1 będziesz miał od 18-24g dobrej jakości maczanek (w zależności od produktu). Jeśli interesuje cię też inny asortyment, to jak wyżej koledzy polecam funnytabs. Szczególnie promocja na żabki robi wrażenie.

Nie chciałem zakładać innego tematu, ale gdzie teraz bezprzypałowo z uc i tym całym pierdoleniem z przechwytywaniem paczek można zrobić zakupy ? są takie sklepy ? Jeśli jest taki temat/post już na forum o takich sklepach to mnie nakierujcie, bo nic nie znalazłem.

Euforia zamówienie: 3g zombi (plus promo 1+1) plus kurier. Za 100 zł możesz mieć 6g mocnego chemika który sponiewiera twoje sumienie i ciało. Osobiście polecam dopłacić 50zł i za 150 bedzesz mial 12g asortymentu.

Wysyłka tylko kurier, dlatego 50zł sobie dolicz i nie licz na paczke w tygodniu. Czeka się minimum tydzien roboczy plus 2 dni. Zalezy w jakim dniu wyslą paczki ale zazwyczaj jest to srodek tygodnia, dlatego paczki dochodza na nastepny tydzien. Pamietaj że nie uznają potwierdzenia przelewu, jedynie zaksięgowanie, dlatego aby meć 100% pewności dokonuj wpłaty w czwartki, piątki. Acha, nie przejmuj się jeżeli nie odpiszą, mi też czasami nie odpisują, dlaetgo podczas maila zaznacz opcje "wyślij potwierdzenie otrzymania wiadomości", wtedy bedziesz miał 100% ewności że twój mail doszedł i nie zniknął w sieci :)

Mam nadzieje że pomogłem. pozdrawiam.

Snoopshop.eu - przesyłka idzie 1-2 dni :tulimy: na jakość też narzekać nie mogę.

Goodlab - przesyłka idzie trochę, ale ceny maczanek na AM to mistrzostwo!

Upalacze - przesyłka idzie 1-2 dni, lecz na jakość tutaj ponarzekać mogę - spadła znacznie :(

Ogólnie jakość produktów oferowanych przez pingwina znacznie spadła, po ostatnim zakupie nawet nie chciało mi się o nich pisac - Club8 dla mnie porażka - leciutkie uniesienie, może MDAI?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA