Jump to content

Gdzie TERAZ na zakupy?

szoker
 Share

Recommended Posts

Jak wiadomo nowelizacja ustawy w CZ. Mi zamkneli kolekcjonera.nl i muszę pozegnac sie z baką a bylo tak pieknie...

Teraz pytanie gdzie najkorzystniej skladac zamowienia na mieszanki ziolowe.

Chodzi o ilość produktu i o jakość produktu ( cos co mozna porownac do baki od kolekcjonera.Napewno nie gorsze i nie slabsze.)

Co polecacie? Gdzie dużo tanio i bezproblemowo?

Bo liczy się czas! :)

Dołączam się do pytania, też chcę zrobić w niedlugim czasie zakupy za okolo 200 zł. Jakie polecacie teraz sklepy? Z tego co już obczaiłem to w eufori mozna bylo ostatnio najwiecej skorzystac teraz jest tam lipa. Za 200 zl wyjdzie okolo 15 gr palenia. Sprawdzalem tez hasacze tam za 200 wyjdzie okolo 10g. Kto zamawial z hasaczy cos? Jak jest z wysylką? a i dobre te mieszanki maja? Polecacie jeszcze jakies sklepy?

Dołączam się do pytania, też chcę zrobić w niedlugim czasie zakupy za okolo 200 zł. Jakie polecacie teraz sklepy? Z tego co już obczaiłem to w eufori mozna bylo ostatnio najwiecej skorzystac teraz jest tam lipa. Za 200 zl wyjdzie okolo 15 gr palenia. Sprawdzalem tez hasacze tam za 200 wyjdzie okolo 10g. Kto zamawial z hasaczy cos? Jak jest z wysylką? a i dobre te mieszanki maja? Polecacie jeszcze jakies sklepy?

W Hasaczach za 200zł w promocji 1+1 będziesz miał od 18-24g dobrej jakości maczanek (w zależności od produktu). Jeśli interesuje cię też inny asortyment, to jak wyżej koledzy polecam funnytabs. Szczególnie promocja na żabki robi wrażenie.

• 2 weeks later...

Nie chciałem zakładać innego tematu, ale gdzie teraz bezprzypałowo z uc i tym całym pierdoleniem z przechwytywaniem paczek można zrobić zakupy ? są takie sklepy ? Jeśli jest taki temat/post już na forum o takich sklepach to mnie nakierujcie, bo nic nie znalazłem.

• 2 months later...

Euforia zamówienie: 3g zombi (plus promo 1+1) plus kurier. Za 100 zł możesz mieć 6g mocnego chemika który sponiewiera twoje sumienie i ciało. Osobiście polecam dopłacić 50zł i za 150 bedzesz mial 12g asortymentu.

Wysyłka tylko kurier, dlatego 50zł sobie dolicz i nie licz na paczke w tygodniu. Czeka się minimum tydzien roboczy plus 2 dni. Zalezy w jakim dniu wyslą paczki ale zazwyczaj jest to srodek tygodnia, dlatego paczki dochodza na nastepny tydzien. Pamietaj że nie uznają potwierdzenia przelewu, jedynie zaksięgowanie, dlatego aby meć 100% pewności dokonuj wpłaty w czwartki, piątki. Acha, nie przejmuj się jeżeli nie odpiszą, mi też czasami nie odpisują, dlaetgo podczas maila zaznacz opcje "wyślij potwierdzenie otrzymania wiadomości", wtedy bedziesz miał 100% ewności że twój mail doszedł i nie zniknął w sieci :)

Mam nadzieje że pomogłem. pozdrawiam.