Jump to content

Klonazepam, Clonazepamum - dar eskulapa

eslowikowska
 Share

Recommended Posts

Cudowny środek wzmacniający działanie mieszanek ziołowych czy MJ. Sam stosowany w objawach abscencyjnych. Wykazuje silne działanie relaksujące oraz uspokajajace polaczane ze spadkie napięcia mięsniowego. Brać 1/5 tabletki. Wieksze dawki utudniają chodzenie, uklad motoryczny powaznie zaburzony.

Guest MisterFister

nie polecam.

kiedyś zjadłem 3 paczki tych czerwonych,chyba 2mg (...) NEVER AGAIN !!

ja wogóle nie wiem jak wy możecie brać psychotropy do mj,czy mieszanek. wogóle psychotropy są FU FU FU I BLE BLE BLE,nie psujcie tak sobie mózgów heh

• 1 month later...

No właśnie psychotropy strasznie orają bańkę i nie odwracalnie. Przykładem ojciec mojego kolegi z liceum, który po kilku latach intensywnego przyjmowania nie wiem czy z własnej woli czy z zalecenia pana psychiatry, ganiał się po klatce schodowej z kosmitami i wrócił do czasów drugiej wojny światowej. :mrgreen:

Zastanawiam się czy to śmieszne ale chyba nie, bo zaburzenia chronicznie wracały.

• 5 months later...

Ludzie, ostrożniej.. ;) Cała klasa na klonie - ciekawie to musiało wyglądać %-)

Co do substancji - przy 2mg ino głównie senność i specyficzne "sklonienie" oraz rozluźnienie - coś jakby same zalety jednego bronka. Przy 8 mg efekty przypominały te po 3, 4 piwach - tak samo bez żadnych negatywnych odczuć.

• 1 month later...

To ja odświeżę troszkę temat i opowiem moje doświadczenie z klonami. Pierwszy raz na klonach(2mg) spowodował problemy z chodzeniem jak po dużej dawce alkoholu, ale tak?że niezwykłe rozluźnienie i ogólnie stan "jestem bogiem". No i później strasznie łatwo jest się wpierdolić jak ma się łatwe dojście. Dziury w pamięci są okropne( nie pamiętam praktycznie całego czerwca). Branie na noc 12mg powodowało rano stan totalnego naćpania - nie dało się wstać z łóżka, ani rozmawiać. Przy łączeniu z tramadolem bardzo podbijało fazę i zmniejszało ryzyko drgawek itp. Bardzo dobrze też komponuje się z MJ. Nie ma żadnych schiz, tylko czysta przyjemność i chillout. Klony są idealne na zejście ze stymulantów i ogólnie wszystkich substancji oddziaływających na gospodarkę serotoninową. Zmniejszają także prawdopodobieństwo BT. Jednak po miesięcznym ciągu próba wyjścia była bardzo trudna. Przez pierwsze 3 dni substancja jeszcze była w organizmie więc dało się przeżyć, ale kolejne dni są okropnie nieprzyjemne. Rano pobudka 6 rano bełt, 10min później 2 bełt, później dalej spać, po śniadaniu biegunka, po każdym posiłku biegunka. Psychicznie człowiekowi całkowicie nic się nie chce robić. Nie ma gdzie się podziać, ani czym się zająć. Wytrzymałem bez benzo 10 dni. Teraz biorę w dawkach w miarę rozsądnych, czyli 4mg na noc albo 6mg jeśli jestem na czymś stymulującym. Łatwo mi się wstaje nawet po krótkim czasie snu. W dzień jestem spokojny i nie odczuwam żadnych fizycznych niedogodności. To by było na tyle. :)