Skocz do zawartości
eslowikowska

Mianseryna (Miansec, Lerivon)

Polecane posty

Z przyjemnoscią prezentuję lek z grupy antydepresantow, Miansec, który w cudowny sposob wzmacnia działanie wszelakich mieszanek ziołowych. Dawkowanie 1/3 tabletki na 2 godziny przed inhalacją, działa silnie relaksująco z nutą nirvany. Alkohol wzmacnia działanie, sama mianseryna działa też dosyć silnie.

edit by Cichy Bob: Uzupełnienie informacji.

Wstawiam tutaj cytat z pewnej mądrej strony, możliwe skutki uboczne:

Najczęstszym objawem jest nadmierne uspokojenie i senność, szczególnie na początku leczenia. Może wystąpić uszkodzenie szpiku kostnego z obniżonym poziomem białych krwinek lub niedokrwistość aplastyczna. Inne objawy: zaburzenia czynności wątroby, ginekomastia (przerost gruczołów piersiowych u mężczyzn), patologiczna laktacja, zawroty głowy, spadki ciśnienia przy zmianie pozycji ciała, obrzęki obwodowe, bóle i zapalenie stawów, zmiany skórne (rumień wielopostaciowy, nadmierne pocenie się).

MŻ: mianseryna jest bardzo dobra na bezsennośc organiczną. mm odstawił benzodiazepiny i je to teraz. Pierwsze dni długo spał, teraz śpi normalnie i wstaje wypoczęty. Pomaga mu. Bardzo fajny lek. A co do wyłudzania idziesz do psychiatry/ rodzinnego. Mówisz, że nie możesz spać, masz sen przerywany, zasypiasz 4,5 rano. Nie chcesz brać benzodiazepin, Zolpidem źle na Ciebie działa i że ktoś Ci polecił. Nie ma z tym problemu. nie jest to lek, którego nie chcieli by przepisywać

polecam połączenie z aviomarinem. 30 mg mianseryny + 5 tabl. avio. fajna faza. zaburzenia świadomości, równowagi, poczucie odrealnienia ciała... nie wiem jak to opisać.

Gość ekstaza

Mianseryna jest antagonistą presynaptycznych receptorów adrenergicznych α1 i α2. Powoduje zwiększone wydzielanie noradrenaliny, dopaminy, serotoniny i acetylocholiny w różnych miejscach mózgu, do pewnego więc stopnia może działać nootropowo. Działa antagonistycznie na tak obwodowe jak i ośrodkowe receptory H1. Jest potężnym antagonistą receptorów 5-HT2A, 5-HT2C (co skutkuje zwiększeniem apetytu i obniżeniem ciepłoty ciała, jak również zmniejszeniem lęku), 5-HT3 (skutkuje działaniem przeciwwymiotnym, słabszym jednak niż owo wykazywane przez mirtazapinę), 5-HT1D, 5-HT6, 5-HT7. Nie wykazuje natomiast klinicznie zauważalnego działania cholinolitycznego.

Bardzo mocny lek antydepresyjny.

wziąłem dzisiaj 70mg mianseryny. Po godzinie byłem maksymalnie senny, nie miałem siły siedzieć przed kompem. Jak wstałem to był taki dziwny nie ogar wszystko jak by trochę w zwolnionym tempie. położyłem się do wyra o 16 i spałem do 21 mimo że nastawiłem sobie budzik na 19 (w ogóle go nie słyszałem co mi się nie zdarza)

70mg to sporo - 10,20,30mg już byś spał - jeśli nie zażywałeś wcześniej to spanko miałeś zapewne lux - 60 to takie max na chorego - ale nie w pierwszym rzucie, 90 w warunkach szpitalnych, więcej to już próba "s" ktoś pisze o działaniu nootropowym? nie ma takiego choć w efekcie działania może poprawiać również funkcje poznawcze.leki tego typu bez recepty? są i można ale przecież nie chorujecie? jakie na receptę trudno dostać? ale bez mf i tego typu.

Ale generalnie to paskudztwo większość chorych zażywając w przeszłości zle wspomina . Ja po 10mg a nawet 5mg (!!) chodziłem na drugi dzień otępiały, jak by mnie kto ogłuszył . Sen nawet twardy nie budziłem się w nocy a rano koszmar z wstawaniem . I sztuczny apetyt po którym mogłem zjeść konia z kopytami. Nie polecam mianseryny :-)

UWAGA!

Kochani, chciałbym przestrzec Was (prawie)wszystkich przed oreksjogennym działaniem Mianseryny! :sciana:

Nie ładujcie się w to! Na prawdę, już wszystko jest lepsze niż to... :sciana:

No chyba, że jesteś Kobietą :wub: No to wtedy możesz spokojnie brać! :Yes::cwany::wub:  :P

Gość

Ja zjadlem raz 4 minaseryny to chyba sie obudzilem za 2dni niby wstalem do roboty ale do nikogo sie nie odzywalem chodzilem jakbym mial dzume i myslalem kiedy zasne musialem sie zwolnic z roboty o 12 i isc spac :E

Ja bralem na spanie i musze wam powiedziec ze po 10mg to ciezko bylo mi wstac z lozka , 5mg bylo idealne bo nie zamulalo tak z rana a pozwalalo usnac ... Bardzo fajne tableteczki aczkolwiek na dluzsza mete ujowe bo jak sie odstawi to problem wraca .

Kiedyś mialem niewielkie dawki chyba dwa razy po 20mg na problemy ze spaniem i obniżenie nastroju.

ciężko określić moc działania bo cholernie duże rozrzucenie zalecanych dawek.

uwaga

szerokie zastosowanie spektrum działania i tum samym zwiększone ryzyko interakcji z rc suplementami nawet i innymi wspomagaczami.

ciężko ocenić skuteczność efektywności tego leku. Stosowałem chyba ze 2-3miechy. Nie zaszkodził ale nie wiem czy pomógł.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA