Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
Runner

Headshot już dostępny w hasacze.com! Nowa mieszanka

Recommended Posts

Nowa mieszanka headshot już dostępna w hasacze.com

Naszym skromnym choć mało obiektywnym zdaniem jest to lider wśród mieszanek i spodoba się tym, którzy stawiają przede wszystkim na jakość.

Jest to mieszanka bardziej strong niż light, ale o tym musicie się sami przekonać ponieważ nie nam tu oceniać ;)

Cena przystępna.

Aha może zawiedziemy Was, ale nie jest to mieszanka nastawiona na energy lecz skupiona na tym aby było jej jak najbliżej oryginału! I sądzimy, że nieźle to wyszło ;)

Pozdrawiamy!

i właśnie to mnie przeraziło %-) ale szczerze to dziwny schemat załapałem: oglądam elegancko filmik i czuje że sie dobrze na jarałem (dodam że dopków nie miałem w ust od zamknięcia stacjonarek) i czuje ze serducho dobrze puka ;/ i zajebiście zimno mi się zrobiło ;/ i poszedłem spać, bo byłem tak zajebany :-P:pfe:

Ale jak ktoś lubi grube ćpanie :) to myślę ze dobrze się tym skuje :ok::|:tulimy:

Jedna nabitka potrafi dobrze porobić. Bardzo dobrze nawet. Jednak już dopalenia nie wywołują bynajmniej u mnie zamierzonego efektu.

Btw. mieszanka jak najbardziej godna polecenia i warta uwagi. Na pierwszy raz radzę dwa dobre buszki i odczekać, a nie rzucać się jak pies na sukę.

zawiera mdpv?

Mistrz czytania ze zrozumieniem, a może chciał zabłysnąć, że zna nazwę jednego RC? :torba:

Nie wiem w sumie czemu następnego upierda*acza wprowadzacie do oferty jak macie Surprise czy Jazz :P Faktycznie, może dobrze by było uderzyć w strefę mieszanek energetyzujących? Choć z nowym Greenwayem Speedwayem może być ciężko stanąć w szranki :tulimy:

GreenWaya raczej i tak w aspekcie NRG nic nie przebiję. A nasączanie 25C Free, hmm lepiej kupić 10mg i trochę np. Damiany i samemu upierdalacza zrobić. %-) Tanio i efektownie.

Guest Herkules

jutro..pojutrze zamawiam kuriera;) wart sort ;) pewny sort;) i jakosc ta ;) dorzuce sobie sam "gratisa" ;)

Może wytrzeźwiej, spytaj jak było potem się mądrzyj ;)

Jak napisałem tego posta, byłem trzeźwy, byłem ogarnięty... teraz dopiero nie jestem :P Wybacz, ale nie wiedziałem o zmianie/edycji pierwszego postu :tulimy: Chill :tulimy:

pierwszy raz porobiło dobrze...:D ale tak jak ktoś pisał dopalanie nie wraca całej fazy ani jej nie podbija już. i wydaje mi się że strasznie szybko tolerka wzrasta bo w piątek lufa robiła konkretnie a wczoraj to dopiero bonio dało taki efekt:D

Nie wiem w sumie czemu następnego upierda*acza wprowadzacie do oferty jak macie Surprise czy Jazz :P Faktycznie, może dobrze by było uderzyć w strefę mieszanek energetyzujących? Choć z nowym Greenwayem Speedwayem może być ciężko stanąć w szranki :tulimy:

Bo speedujące mieszanki to straszny syffff ;p (oczywiscie to tylko moje zdanie :) ) a suprise czy jazz mnie osobiście juz tylko cziluja niż upierdalaja :tulimy:

Bo speedujące mieszanki to straszny syffff ;p

to nie jest tylko twoje zdanie! Popieram kolegę!

po spaleniu 1g tej headshot muszę przyznać, że zrobiła na mnie spore wrażenie :D

Ocena; 9/10

Na początku za mocna mieszanka :blink: :P póżniej trochę się przyzwyczaiłem :ok:

MIX : uwielbiałem mieszać z facebooh'em lub z surprise i jazz'em

Have a nice trip ]:->

P.S. oczy jak buraczki :wsciekly:<_<

Guest nastasjatoklas

zamowilam go na majówe-dla mnie byl mega sredni .dostalam w ogole w kij mokre i smierdzace alhokolem haha . okropnie sie rozpalalo i bylo wrecz odrazajace w smaku .wysuszylam wiec ale efekt...totalnie sredni .palilam juz wiele mieszanek ale ta to typowa,okropna zamuła . wszyscy piszą ze dwa buchy skladaja ..ja tam musialam 1 zbitko wypalic aby w ogole cos poczuc . byc moze to wynika z mojej tolerancji no ale jesli chodzi o ta mieszanke to w ocenie dałabym w skali 10 może..5? czyli przeciętnie. ilosciowo - jak najb dobrze ale to wszystko.

zamowilam go na majówe-dla mnie byl mega sredni .dostalam w ogole w kij mokre i smierdzace alhokolem haha . okropnie sie rozpalalo i bylo wrecz odrazajace w smaku .wysuszylam wiec ale efekt...totalnie sredni .palilam juz wiele mieszanek ale ta to typowa,okropna zamuła . wszyscy piszą ze dwa buchy skladaja ..ja tam musialam 1 zbitko wypalic aby w ogole cos poczuc . byc moze to wynika z mojej tolerancji no ale jesli chodzi o ta mieszanke to w ocenie dałabym w skali 10 może..5? czyli przeciętnie. ilosciowo - jak najb dobrze ale to wszystko.

również miałem doczynienia z mokrym śmierdzielem, stosując się do powyzszej rady wysuszyłem zielenine i było spoko... ale faworytem jest HarpaGun :)

Co wy gadacie, fakt był mokry i troszke śmierdzący, ale teraz podkład się zmienił.

Headshot działa bardzo przyzwoicie, według mnie dogania hurpagana, faza rozkręca sie długo, bo aż 10-15 min, ale normalnie cząsteczkuje ciało, spowalnia czas, dreszcze i delikatne wibracje powodujące bardzo miła atmosferę. Osobiście dla mnie 0,3 i 3/4 fajeczki na małego bacika spokojnie starczy na jakieś 1,5h czasami faza trwa nawet 2,5h ... zejście jest bardzo usypiające, ale sen jest niesamowicie wzmożony, intensywne spojrzenie na nierealny, piękny świat własnych myśli i fantazji :) Mieszanka uznam za bardzo trafną w działaniu do nazwy :D

Ocena 5-/6 W skali szkolnej :)

Brawa dla samego sklepu 10/10 :)

Fakt, kiedy "reaktywacja" (..) :D

Przyzwoite kadzidełko, co prawda nie ma wielkiej mocy, tolerka szybko się pojawia ale ziółko jakoś tak jest dobrze "wyważone", na pewno umili czas na kilka godzin. Headshot choć na początku nie robił wrażenia, teraz coraz bardziej się do niego przekonuje. Tylko mało tego zostało i nie wiadomo kiedy hasacze znowu ruszą? Wiadomo coś?