Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
2Pac

Promocje

Recommended Posts

Postanowiłem założyć temat w którym będzie wgląd do aktualnych i najciekawszych promocji w sklepach :ok:

Temat oczywiście będzie aktualizowany %-)

Wkrótce delegalizacja w Czechach - zakupy, zakupy, zakupy, zapasy, zapasy.... zastanów się kilka razy zanim coś zamówisz :tulimy:

Hasacze.cz:

1+1 - zamawiasz za kwotę powyżej 100zł i drugie tyle otrzymujesz za darmo.

za wpisanie w uwagach przy zamówieniu swojego nicku z forum dodatkowo gramik gratis

darmowa wysyłka od 300zł!

Nowa mieszanka HeadShot

Dużo gratisów do zamówienia :)

Funnytabs.com:

1x5 - zamawiamy za minimum 100zł (bez kosztów przesyłki) i nasze zamówienie zostaje pomnożone x5 :wub:

Upalacze.pl:

2+1 - promocja dotyczy wszystkich produktów z kategorii Kadzidła oraz produktów: High Time , Nowa Coka , Chill Pill , 7 HeaVen , High Way , Morskie KoKo , Ivory 0,2g , Pluton , SpeedWeed versja "0,5g"

Zamawiasz 2 takie same, 3 otrzymujesz gratis.

W komentarzach do zamówienia piszesz: 2+1 + nick z forum dopalamy (2+1 2Pac)

Wysyłka gratis - Tak samo jak z 2+1, piszesz w komentarzu do zamówienia "Wysyłka gratis + nick z dopalamy"

Promocje nie łączą się!

Nowości: Recovery Pills, Upalacz Alpha

Wyprzedaż: 3g ReggeE - 29,99zł

Promocja przedłużona!

Proszę Was tylko o jedno - nie pytajcie się który produkt kto poleca za jaką cenę, po co niepotrzebny śmietnik...

Posiadasz jakąś nową informacje na temat promocji? - napisz PW! :torba:

Właśnie miałem pisać, że warto by było dodać Hasacze oraz:

Oczywiście wielkie dzięki za zestawienie, bardzo dobra sprawa. Nic tylko ćpać :lol:

Dla mnie wielki minus, że o nas zapomniałeś :(

Wiedziałem że czegoś zapomniałem, szukałem w Sklepy Internetowe ale wy jesteście w dziale partnerskim :lol:

Właśnie miałem pisać, że warto by było dodać Hasacze oraz:

Oczywiście wielkie dzięki za zestawienie, bardzo dobra sprawa. Nic tylko ćpać :lol:

Dzięki za "tynk" o Funnytabs :ok:

No nie wiem czy aż "takie". W innym sklepie można upolować 3 g maczanki (nawet niezłej) za... 12 zł :lol:

Ceny zbijają, bo niedługo delegalizacja kolejnych substancji. Wietrzenie magazynów raczej.

Ja już skorzystałem ze swojej promocji i zamówiłem z Bejbem taki oto zestawik :P

Funboosters.com:

7g GoodStuff

1,6g Shaman Pipe

1,4g Melange

4g Magic Dragon

3 x Amphibia ***

1,4g Troll

w gratisie Comet 0,7

za 220 zł z przesylką ; )

zastanawiałem się jeszcze nad

6g Buszka

4 x Mitseez

12g Euforii

12g Rasta Juice

4 x opakowania Druid Fantasy

2 x opakowania Hypnotic

za około też 220 zł z przesyłką ale jednak ostatnio produkty z Euforii nie zadowoliły mnie (kupiłem 12 g i wypaliliśmy to w tydzień a nawet jakiś specjalnych jazd nie pamiętam :P) to wolę coś co mniej trzeba wypalać, by płuca trochę pooszczędzać, bo np. ze Smila shopa nam 4,5 g starczyło na około 9 dni i było klawo (najmilej chyba wspominam Kulomiota i Wyrwidęba, bo Bonzai i światowid to nas usypiał przy paleniach nocnych ; D) ; )

Guest flash

Wyprzedają asortyment przed delegalizacją wielu substancji w Polsce, Czechach, moim skromnym zdaniem, kupujcie póki jeszcze można :(

Update:

Upalacze - promocja 2+1 i darmowa wysyłka dla forumowiczów przedłużona!

Nowości: Recovery Pills, Upalacz Alpha

Wyprzedaż: 3g ReggeE - 29,99zł

Hasacze:

Nowość: HeadShot - nowa, mocna mieszanka od Hasacza upierdalacza

Kokoland.eu, informacja z maila:

Każde zamówienie powyżej 300zł jest podwajane.

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT PRZYGOTOWALIŚMY DLA PAŃSTWA KILKA PROMOCJI

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE I SAM WYBIERZ SWÓJ GRATIS

ZAMÓWIENIA od 60zł do 100zł - GRATIS 0,25g dowolnej soli lub 1g dowolnego kadzidła

ZAMÓWIENIA od 100zł do 250zł - GRATIS 0,5 dowolnej soli lub 2g dowolnego kadzidła

ZAMÓWIENIA od 200zł do 400zł - gratis 1g dowolnej soli lub 3g dowolnego kadzidła

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400 ZŁ PODWAJAMY!!!

UWAGA!

MOŻNA TAKŻE ZAMÓWIĆ 10G DOWOLNEGO KADZIDŁA, CENA 250 ZŁ - ZAMÓWIENIE TO ZOSTANIE PODWOJONE!!!

Funboosters.com:

Chwilowo zawiesił działalność...

Wszystko co powyżej w głównym temacie