Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radius5

25 lat za posiadanie dopalaczy?

Polecane posty

Wczoraj spotkałem się z kumplem na palonku. Stwierdził, że za posiadanie dopalaczy (równierz tych z legalnym składem) grozi do 25lat więzienia i nie można ich odebrać ale sklep może ci je wysłać. Dla mnie to bez sensu ale jest święcie przekonany, że to prawda i kazał mi się was spytać, co o tym sądzicie?

Gość flash

Co za pierdolenie. Za handel dopami jest grzywna, chyba, że nieletniemu się udostępnia wtedy gorzej :blink:

Gość Bismarck

jest święcie przekonany, że to prawda i kazał mi się was spytać, co o tym sądzicie?

Sądzimy,że powinien zmienić psychoanalityka :torba:

Ja pierdole... gimnazjalne plotki weryfikuj w gimnazjum a nie się wpierdlalasz z takimi famami na to poważne forum dla DOROSŁYCH!!!

Dokładnie - temat był wałkowany 1000 razy a i tak co chwilę ktoś zakłada nowy. A przecież wyszukiwarka na forum działa BARDZO ŁADNIE !!! trudno nawet mówić o lenistwie, bo łatwiej jest wpisać w wyszukiwarkę, niż zakładać cały nowy temat !!!

Ktoś kto kiedyś wymyśli skuteczny sposób na weryfikacje wieku w sieci i uwolni nas od gimbusów powinien dostać nobla. Tak więc gimbusy dopalacze na bok i bierzcie się za nauke nagroda nobla czeka.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA