Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Greenboy

"Błędy" narkotestów

Recommended Posts

Pomimo wielu rozmów na temat wykrywalności substancji zakazanych w produktach kolekcjonerskich oraz rc nie dopatrzyłem się opisania tu konretnych przypadków typu:

"Test firmy X wykrył Y jako Z."

Chciałbym, żebyśmy w tym wątku dodawali takie właśnie informacje o podobnej konstrukcji. Jest na forum rozmowa w wątku WYKRYWALNOŚĆ i tam wymieniamy się spostrzeżeniami, prawdopodobieństwami i poradami. Tam jednak nie ma opisanych konkretnych przypadków, a brnąć w hasła typu: "Słyszałem, że TO w teście na mocz może wyjść jako TO." nie mam sensu, bo w sumie i tak nic nam to nie daje. Na pewno nie jeden z Was sprawdzał to sam, więc chcę, zebyśmy pisali tu o takich właśnie próbach. Nawet jeśli nic nie wykryje, dobrze będzie umieścić informacje o tym co mieliśmy w sobie i jaki był to test (firma, substancje).

Nie jest to temat do rozmów i wymiany opinii. Do takich rozmów służy wątek WYKRYWALNOŚĆ. Tutaj umieszczamy tylko wyniki naszych testów.

Przyda się tu wątek, w którym bez większego szukania będziemy mogli poczytać o tym, co i po czym pokazał (lub nie pokazał) nasz test. Moje wyniki już niedługo, bo planuję zakupić kilka różnych testów.

Przy mnie i na moich oczach wyszło na tym teście policyjnym typu woreczek z jakąś cieczą łamie się jakby go i substancja wpada do środka.

Po wymieszaniu wykazuje, że coś tam jest lub nie - oznacza to kolor w jaki ta ciecz się zabarwia.

Więc tak : amphibia 2 i crack inside wyszły jako amfetamina.

Test wykonywała policja więc nie wiem co to za firma testu itd.

Pozdrawiam teoretyków, którzy w takie rzeczy nie wierzyli. Mniej teorii więcej praktyki.

JWH-210 zwykły test policyjny wykrywa jako MJ. Jeżeli chodzi o testy "dla kierowców" Policja nie posiada takich które wykrywają RC (przynajmniej 2 miesiące temu na 100% tak było). Są testy na obecność MJ/amfetaminy/kokainy/heroiny/extasy(MDMA). Oglądałem reportaż na ten temat i policjanci wypowiadają się że mają odgórne wytyczne by robić te testy tylko w wyjątkowych przypadkach ponieważ nie są tanie i każda jednostka ma na stanie niewielką ich ilość. Nie pamiętam dokładnie ile oni podawali, że zrobili w ciągu roku, ale serio były to "śladowe ilości"

W dniu 21.03.2011 o 09:05, Upalacze napisał:

sama damiana się świeci w w policyjnym teście na czerwono .. ( THC ) ... wiec widać jak zajebiste te testy sa

Dokładnie, jakiś czas temu "wpadłem" z 20g samego podkładu :tulimy

Skończyło się tylko na kurwidołku k. ZOO

Policja aktualnie wykorzystuje testy NARKO-2 http://www.poch.com.pl/1/produkty-branze,3,2 Podobne testy można dostać na: http://www.eztest.com/shop/ Analizując informacje tam zawarte dochodzimy do wniosku że na testach policyjnych:

DOI - wychodzi jako 2C-B

5-MeO MiPT, MDPV - wychodzi jako kokaina

Z moich doświadczeń

bufedron - amfetamina

25C-NBOMe freebase - kokaina

Methoxetamina - morfina

4-AcO-DMT - 2C-B

Methedrone - PMMA

Ogólnie rzecz biorąc zawsze im coś wyjdzie :tulimy:

Cytat
Nie pamiętam dokładnie ile oni podawali, że zrobili w ciągu roku, ale serio były to "śladowe ilości"

U mnie dwie soboty z rzędu "bramy" ustawiali w centrum :rolleyes: Nie znam się na metabolizmie substancji psychotropowych ale wszyscy wiemy że np. 4-AcO-DMT rozkłada się do nielegalnej psylocyny. Zapewne nie jeden RC wyjdzie na tych ich testach 😉

Wczoraj wieczorem kolekcjonowałem Greenway Speedway a dziś zrobiłem test i wyszedł negatywny, więc widocznie kadzidło nie ma w sobie metabolitów THC.

(...) test robiłem za pomocą multitestu który wykrywa amfetaminy, ecstazy, opiaty, THC i w każdym przypadku wyszedł test negatywny.

Metabolid THC? Delta 9 i delta 8 nie metabolizują się i wychodzą poza ustrój w stanie niezmienionym z moczem i kałem.

Edited by Greenboy
Proszę jednak o nie pisanie takich rzeczy. Pierwszy post wyjaśnia powód.

Guest Herkules

Jako pracownik budżetówki :) wypowiem się ja :) testy miałem robione kilkukrotnie w życiu dwa razy podczas używania dopalaczy :) test robili na mocz..oczywiście coś mi tam wykryło (nie wiem co bo w takich sytuacjach z żandarmerią nie ma co dyskutować :) najlepsze jest to że wykryto to u 75% kadry zawodowej, a więc moja dalsza droga wyglądała tak..pobrano mi krew:

-jakie spożywał pan substancje?

-żadne nielegalne, odpowiedziałem ( jak wiecie pochodne THC można odnaleźć nawet w odżywkach dla sportowców:)

po około 3 dniach..otrzymałem odpowiedź że jest wszystko ok..

Ja pisze jak to wyglądało z mojego punktu widzenia..powiem szczerze że podczas kontyngentów zagranicznych takie testy nawet nie są przeprowadzane..powód? jedni % inni..palą..ale najważniejsze nie myślą o tym " co się dzieje"..

W rozmowie z żandarmem usłyszałem że oni na dopalaczach tylko tracą pieniądze gdyż nie są to środki zakazane..przez któe można dyscyplinarnie kogoś zwolnić z pracy..( a oni mają ograniczoną liczbę testów na rok :)

To tyle..

Ostatnio wpadł mi w ręce jeden z multitestów, z 4 paskami próbnymi - amp, coc, mor, thc

Test wyszedł negatywnie na wszystko, mimo zażytych wcześniej:

- buphedron 100mg 4 dni

- metylon 400mg 5dn

- ganja 9 dni

Mimo deklarowanej wg. instrukcji długiej wykrywalności ( marihuana 21dni, amfetamina 3-5dni ... ).

MoreLSD - pisze się marihuana... :fp:

Ciekawostka:

Cytat
W badaniach przeprowadzonych przez Pracownię Toksykologiczną Centralnego Laboratorium Klinicznego przy Szpitalu Klinicznym nr 1 AM w Gdańsku stwierdzono występowanie na polskim rynku leku, który może interferować w oznaczenie kanabinoidów.
Cytat
Użycie z kolei takich substancji, jak środki wziewne czy LSD, nie niesie za sobą żadnego ryzyka wykrycia w drodze testowania, z powodu braku odpowiednich testów.
Cytat
W tych samych badaniach potwierdzono, że zjedzenie nawet tradycyjnego makowca może skutkować pozytywnym wynikiem dla opiatów.

Źródło: http://www.narkomania.org.pl/czytelnia/26,Testowanie-uczniow-na-obecnosc-narkotykow

No nie wiem jak z ta masa makowa jest, bo ja przez pare dni jadlem sobie jednego obwazanka z makiem i z jakimis tam bajerami nalozonymi dziennie, no i wykrylo mi opiaty na sikanym multitescie. O dziwo thc - pod katem ktorego mialem robiony test - nie wykrylo, a palilem tydzien przed testem 😄

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nieudany-eksperyment-policji-stracil-prawo-jazdy,1,4260374,wiadomosc.html

Nieudany eksperyment policji, stracił prawo jazdy

5 minut temu

JS / Prosto z Polski TVN24

Pan Dariusz stracił prawo jazdy, bo tester wykrył w jego organizmie narkotyki. Jednak z czasem okazało się, że tester, którego używała policja jest niesprawny - donosi program "Prosto z Polski". Z powodu poniesionych strat poszkodowany rozważa wkroczenie na drogę sądową.

Pierwszego kwietnia pan Dariusz spieszył się na spotkanie. Przekroczył dozwoloną prędkość, dlatego został zatrzymany przez patrol. Spodziewał się mandatu, ale policjanci postanowili przetestować na nim nowy sprzęt do wykrywania narkotyków.

Pan Darek utracił prawo jazdy, siedem godzin spędził na komendzie, a policjanci gruntownie przeszukali jego dom. Jednak nowy sprzęt kupiony za 20 tys. złotych okazał się wadliwy, mimo to nadal jest używany.

Dziś dzień, po zatrzymaniu przez policję mojego przyjaciela znaleźli u niego bufedron.

Policjanci byli święcie przekonaniu, że jest to amfetamina i tym nagabywali skontrolowaną osobę.

Znajomy, upierał się o przeprowadzenie testu, tłumacząc się, że są to jego prywatne odczynniki chemiczne z których korzysta na uczelni na labolatoriach.

Multitester policyjny po przebadaniu Bufedronu nie wykrył niczego, i udało się wybrnąć z tej nieciekawej sytuacji.

Guest incognito21

Ja raz miałem taka sytuacje że drapnęli mnie z zakazanymi i miałem  opakowanie po tym pierwszym Kokolino. Zostało tam troszkę tego , pokazało ze to amfetamina .Mi sie wydaję ze te śmieszne testy pokazuja amfe i wszytstkie jej pochodne jako speed. Dopiero specjalistyczne badania ci wykaża ze to jest legalne , bo o to mnie  już nie sądzili. A na policji dopisali mi do winy.

Jak tak byście mieli z 500g ,to sobie do wyników badan mozecie posiedzieć w areszcie. W przypadku syntetycznych kanna moze byc podobna sytuacja. Ten śmieszny tescik co maja psy  pokaże ci ze to marycha .

Guest incognito21

Sidi ale wiem jedno od lekarza . Najgorzej jest w przypadku THC (syntetycznych to nie wiem), możesz jarać w poniedziałek a w piątek ci wyjdzie że paliłeś. Thc odkłada się w tłuszczach, ponoć jak palisz dzień w dzień to po 2 miechach ci jeszcze w krwi wykryją. A amfa po paru dniach już z krwi nawet znika , wiec 3mmc itp. raczej to samo .No a jak ćpasz dzien w dzień to  trochę dłużej to trwa ale na pewno  znacznie szybciej niż marichuana(znacznie szybciej) Dx

W dniu 9.12.2013 o 19:26, sidi napisał:

Miałem nadzieje, że coś się znajdzie nie wykrywalnego  :) Bo jest taka sytuacja czasem grzeje całą noc, robię sobie np 4 godziny przerwy po 3mmc i wsiadam w auto. Już jestem w miarę ogarnięty a tu nagle ktoś mi wyskoczy z testem i jest lipa. Wiem że wszystko ma swoje konsekwencje, ale pragną bym znaleźć coś z czym można poeksperymentować dzień wcześniej a na drugi dzień nie bać się jakiegoś testu co nie zaprzeczalnie może człowiekowi zaszkodzić.    

Powiem Ci tak, jak powiedział mi jeden znajomy policjant. Jak coś się stanie lub jeżeli policjant będzie chciał coś znaleźć to i tak znajdzie. Jak będą widzieli, że coś jest nie tak, a testy nic nie pokazały to będą grzebać tak długo aż znajdą. Uwierz mi, w przypadku jeżeli coś się stanie, nawet nie z Twojej winy to masz przejebane. Najgorsze jest to, że w wypadku w najlepszym przypadku jesteś współwinny.

ja tam bylem zlapany z mdphp i jak zawineli mnie na komende i sprawdzili testem substancje to nic nie wyszlo na policyjnych testach bo badali czy to feta i w moczu tez nic nie wychodzi na testach (testowalem multi-test i na zawartosc fety)

Jak to nic nie wyszło na policyjnych testach? Nie wyszła amfetamina i to tyle, a z ciekawości jaki kolor  dało mdphp im na marqiusie podczas tego testu na komendzie?

A w jaki sposób  miało by mdphp wyjść na teście na amfetaminę? Szczególnie jeśli był to test immunologiczny (z moczu czy śliny), to nie ma opcji żeby wykryło inną substancję.

Multi testy to inna historia, potrafią  pokazać  różne rzeczy nie zawsze odające  prawdę, ale czasem im się  udaje trafić dosc  wiernie,  dla przykładu moje  "bingo" z dawnych lat, jak to na określiła Pani na oiomie, ponoć pierwszy w ich historii dodatni wynik na wszystkie  możliwe substancje jakie test wykrywał. Żeby było śmieszniej żadna z wymienionych wykrytych tam substancji nie była bezpośrednio przyczyną  mojej  hopitalizacji i de facto to co wykryło to miks z dwóch czy trzech dni zabaw, do kompletu brakuje jeszcze mdpv, mefedronu, lsd i bodajże 2cdnbome, ghb o ile dobrze pamiętam, cóż piękne czasy kiedy człowiek miał dragów więcej niż czasu i możliwości ich przyjęcia. 😉

bingo.thumb.jpg.edc3782cf69f217f916630c94e1b9b52.jpg

@klejofas zawsze parskam ze śmiechu jak w takich i podobnych papierach widzę "ekstaza". xDD

Te szybkie narkotesty to jest kurwa porażka, przez proste sprawdzenie metabolitu, w którym grupa metylowa znajduje sie po azocie, to wykryje każde gówno o strukturze metamfetaminy (lub coś dzielące jej szkielet, np. jakieś bufedrony pentedrony ale nie mówmy już o trupach) właśnie jako wcześniej wspomnianą. Był tu na forum przeciez przypadek kolesia któremu bodajże 3-cmc wykryto na zatrzymaniu jako meth, ale ten sie wykłócał po sądach, sanepidach czy tam chuj wie po kim że to bzdura.

Każdy analog metkata zostanie wykryty jako metamfetamina, bo nawet takie 4-cmc to w końcu od dupy strony 4-[insert your halogenowy podstawnik here]-beta-keto-metamfetamina.

Edited by horsii