Skocz do zawartości
Gość julka

2-DPMP, Desoxypipradrol

Polecane posty

Gość julka

11:40

kartonik z 4mg podany oralnie

13:30

...pamiętając dobre rady wujka Boba czekam grzecznie na działanie, po dwóch godzinach już nie żądam wystrzału w kosmos ale niech chociaż mój umysł a zwłaszcza leniwy tyłek się w końcu poruszy...

13:50

...jeżeli chodzi o efekty które zdołałam zauważyć lekka suchość w ustach i zdecydowanie "coś mi tu śmierdzi" ;) delikatne fale chłodu zaczyna się robić przyjemnie i cieszę się bo wszystko idzie w dobrym kierunku...

..ha! czas zapalić :D

iiii? i nic :D minęło 7 godzin bez ruszenia fazy - szczerze mówiąc spodziewałam się konkretnej mocnej stymulacji a dostałam coś w zupełnie innym stylu

Gość julka

ale to było że tak powiem niesmaczne heh

Gość julka

oj tam dla nauki dla pracy jak już :D tej co ma się zrobić

Gość julka

nie pozostaje nic innego więc jak tylko po miksować :D

eliksir z 150mg metedronu 40 minut temu zaczyna miętosić :) przypomina mi się motylowe wejście...

..19:50 niestety bez wejścia euforii czy stymulacji ..oj te moje miksy hehehe

po 40 minutach dokładka 150mg metedronu i o dziwo po chwili wejście przyjemnej fali jest wyjątkowo sympatycznie, nie nazwałam bym tego ogromną euforią lecz przyjemnością lekko wgniatającą w fotel - w moim przypadku w biurko hehe :D

o 3 nad ranem po trzech buchach rześki umysł skłonił się jednak do walki o sen hm no w sumie udało się po 3 godzinach hehe.

nie dało się szybciej przez zbyt klarowne myśli i obrazy rodzące się w głowie - wpływ desoxy.

teraz czuje się ciut przytłumiona ale strasznie nie jest nie ma też efektu zombie ;)

wnioski: desoxy nazwano kofeiną działającą 48h no coś w tym jest. Faktycznie jest to środek stymulujący ale o zupełnie innym charakterze, bardzo subtelny, nie wywierający wpływu na nas fizycznie tak jak klasyki, jego działanie odczuwało się w podejściu do pracy - znikło zniechęcenie a każde zadanie miło było rozwiązać. jednak jak dla mnie za delikatnie.

nie skreślałabym tej substancji - ma potencjał tylko czy manewrowanie dawką da efekty?

a i można iść do ludzi - źrenice w normie

Ktoś ma inne doświadczenia z 2-DPMP? Gdzieś porównywali tą substancję do metamfetaminy, a z relacji Julki wynika, że to co innego. Może dawka za mała ?

Pozdrawiam

Pierwszy raz z 2DPMP

+/- 15:30 - 4mg

17:30-18:00 - 2mg

23:30-0:15 - 4mg

03:00-03:30 - sen

w między czasie delikatne ilości Ivory (około 10-20mg.) średnio co 1,5 godziny.

Podsumowując pomimo że mogłem delikatniej podejść do badań.

Substancja która działa bardzo subtelnie, pozwala skupić się na wykonywanych zajęciach praktycznie wciągając badacza w wykonywane czynności, jakąś prace fizyczno-umysłową itp. środek idealny jeśli ktoś szuka zamiennika MDPV ( NDRI? ) o ile takowe było wykorzystywane jedynie do pracy dawki nie przekraczały < 8-10mg i nie potrzebuję uczucia 'ala euforia, jeśli w ogóle można by to tak określić ;)

Duże dawki nie spowodują uczucia nie ustoję w miejscu ale mnie nosi; prędzej trudności z oddychaniem, serducho nie wydoli albo coś w tym stylu.

Dziwne uczucie chłodu nastąpiło około 2-3 razy, raz zmogła senność. Głód praktycznie nie odczuwalny.

Od czasu pierwszego testu zbadano około 20 kartonów, kolejne w drodze.

A Ci co pizgali 30mg nie mieli czasem przeżenionego staffu ? :E bo coś pamieam że o tym czytałem ale urwał mi sie z tym kontakt i przestałęm czytac :E

@down - sygnatura w ustawienaich profilu :E

Nie 2xRC, karton 1x1cm 4mg chyba tylko jeden sklep u nas ma to w ofercie, choć mogę się mylić.

Ciężko powiedzieć kiedy zrobiłem się głodny, ogólnie to jedzenie nie sprawia mi kłopotów, przyjmując że peak trwał około 11 godzin to w tym czasie jadłem gdzieś trzy razy tylko że posiłki były w stylu bardziej przekąski, a nie obiadu ;)

Gość American

Siemano. To naprawde działa w tak małych dawkach? Na stronnie rc-rc.pl 500mg za 6 dyszek jest. Przecież to jest w chuj towaru jeśli jest aktywny w tak niskich dawkach.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA