Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
BYKU0981

HASANOVA [HASACZE.COM]

OCENA SOLI.  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zakładam wątek ogólny. Ten produkt wzbudził moje zainteresowanie i dlatego kieruje się z prożbą do was o napisanie relacji na temat tego produktu jeżeli miał już ktoś z nim styczność. Proszę o podanie w miarę możliwości: czas wejścia, działanie, i jak dokuczliwe jest zejście jeżeli takowe występuje itp.

Chłopaki trzymajcie zwieracze i albo grzecznie czekajcie aż ktoś się pokusi i założy temat jak należy, albo sami przetestujcie i opiszcie tutaj. Było już poruszanych kilka wątków dotyczących właściwego zakładania tematów dla produktów. Tak więc apeluję o nie robienie syfu. Niepodobne żeby ktoś w najbliższym czasie nie przetestował ,,forumowego" shopa. Po za tym myślę, że hasacze nie będą puszczać lipy reklamując się w środowisku wysoką jakością towaru, więc śmiało możecie ryzykować i wydać 40zł na towar.

Nazwa: HASANOVA

Od: HASACZE.COM

Chwila zrobię tylko buszka :D:E:cwany:

Wygląd:śnieżnobiałe drobniutkie kryształki.

Ilość: w tubie (opakowaniu) wydaje się być mało lecz

po wysypani jest tego całkiem sporo. Niestety nie posiadam wagi ale ufam HASACZOM w 100%.

Dawkowanie zalecane:

nowicjusz - około 250mg jednorazowo

zawodowiec- około 500mg ( tyle wystarczyło by w zupełności mojemu wybrednemu szczurkowi).

Czas działania: Szczurek wziął pierwszą kąpiel o godz.16:00 i w dalszym ciągu czuje się jakby dopiero

wyszedł z wanny a jest już godz.22:03 czyli minęło już 6godz 3min :cwany::blink: Lecz do tej

pory poszło już 300mg HASANOVY MINT, 250mg MIAU MINT oraz mieszanka ziołowa MATEX8):biggreen:

Efekt działania:ZUPEŁNY BRAK EUFORII (przynajmniej w moim przypadku :wsciekly::zly:), całkowity brak koncentracji

np.tego posta zacząłem pisać o godz.20:34 a jest właśnie 22:15 czyli pisze to już 1godz 40min,

nie potrafię skupić się na jednej rzeczy. Co prawda daleko mu jeszcze do starego ex kokolino

ale na swój sposób jest też nawet fajny.

Zjazd: Zjazdu nie doświadczyłem ponieważ jeszcze czuję skutki kąpieli:) Lecz moja wypowiedź w tym wariancie

będzie mało wiarygodna ponieważ ja mam na tyle dobrze że z reguły nie mam zejść.

Zejście miałem tylko dwa razy w życiu.:biggreen::cwany:8):brawo:

Opis:

A więc tak. O godz. 15:30 zadzwonił do mnie Listonosz (buch za Pocztę Polską:ok::okulary::biggreen:. Mój brat

cioteczny jest listonoszem i zawsze przejmuje moje paczki w celu bezpieczeństwa już na poczcie)

Poszedłem natychmiast odebrać paczkę od Edzia listonosza :biggreen::cwany: W drodze powrotnej do domu zadzwoniłem

do kumpla ponieważ Edzio Listonosz robi sobie przerwę w kolekcjonowaniu.

O godz.:

16:00 poszedł pierwszy szczurek ja ostrożnie 100mg sniff, dla rozpoznania substancji. Kumpel

obserwuje jak zareaguje na tą substancje mój organizm.

16:10-stwierdzam że 100mg to za mało i muszę jeszcze dociągnąć.:rolleyes::okulary:

16:12-dociągam jeszcze 200mg, kumpel wali takrze 200mg.

16:35- zaczynam odczuwać skutki kąpieli

17:00- dociągam jeszcze 250mg tym razem MIAU MINT, kumpel już nie chce.

Od 17:00 do 20:00- z kumplem słuchaliśmy muzyki i wkręt na neta:)

20:15- kumpel odjeżdża a ja zostaje sam w domu.:brawo::biggreen::cwany:%-)8)

20:34- zaczynam pisać tego posta. Jest już 22:59 a ja dopiero do tond doszedłem czyli pisze to już 2godz 30min

(tak mnie porobiło że piszę to już 3-ci raz bo poprzednie 2 razy przez pomyłkę skasowałem, a i jeszcze cały czas coś zmieniam i poprawiam błędy).:wsciekly:

Zapomniałem powiedzieć o spływie. Spływ następuje dość późno bo dopiero po jakieś 3-4min po włorzeni

do klasera. Spływ ma nie dobry piekący smak. Lecz jego smak czujemy krutko max jakieś 20- 30s. Substancja

w moim przypadku doskonale znieczuliła całe gardło, migdałków wcale nie czułem co bardzo mi się spodobało;) To było coś

w stylu znieczulenia u dentysty.

Zapomniałem dodać że w trakcie tego wszystkiego poszło oralem 4razy po 100-110mg wspomagacza substancji

którego dostałem od HASACZE.COM 1g gratis jako jeden z pierwszych testerów. Sam w sobie daje ledwo wyczuwalne

efekty ale w mix-ach jest niezastąpiony. Hihu lub Ranner jeżeli interesuje was co mam do powiedzenia o tej

substancji zapraszam na PW.

Uwagi:

Serce w moim przypadku lekko daje o sobie znać ale to dlatego że 7 dni temu przesadziłem z MDPV w miksie

z wit.A. Więc moje serce przysłabło.

Wady i zalety:

WADY:

- ZBYT MAŁO EUFORII

- ZERO KONCENTRACJI - może i jest to fajne ale tylko w tedy gdy jesteśmy sami,

Przy kimś obcym człowieku na pewno zwracałoby to niepotrzebnie na nas uwagę.

Zalety:

- zero koncentracji jest nawet fajne ale pod warunkiem że jesteśmy sami.

Ponieważ przy obcych osobach mogli byśmy wpaść w Badtripa.

-dość długo trzyma.

Podsumowanie:

Oceńmy wszystko w skali 1-10.

smak- 5

zapach- nie sprawdzałem

waga- nie sprawdzałem bo nie mam wagi ale ufam HASACZOM w100%

Inne:

Wilki plus ode mnie dla HASACZE.COM za zaj****ty kontakt z klientem i za szybką i profesjonalną

obsługę. Dzięki za specyfik z napisem DOPALACZ i za bletki.

Życzę samych sukcesów w interesie i bez problemowych klientów.

NAJWAŻNIEJSZE:

To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

P.S

Zacząłem pisać ten post o godz.20.34 a kończę o godz.00.40. Pisałem go 4godz i 05min. Tak porobiła mnie ta substancja.

Hihu i Runner jeżeli moja opinia na temat wzmacniacza przyda się do czegoś zapraszam na PW.

Z czystym sercem mogę polecić ten sklep każdemu. A ich przesyłka jest po prostu expresowa. Poczta czeska

termin dostawy od 3 do max 7 dni roboczych. Koszt wysyłki to 8zł. Płatność: przelew bankowy.

Zamówienie złożyłem 17.02.2011 o godz.01:22, paczka była u mnie w ciągu nie całych 3dni roboczych.

Zmiana statusu zamówienia:

17.02.2011 godz. 01:22 - oczekiwanie na przelew

17.02.2011 godz.19:44 - płatność zaakceptowana

18.02.2011 godz.17.53 - wysyłka

Jest godz.03:40 nie czuję już żadnego działania. Dociągam ostatnie 0.25g MIAU MINT jakie mi zostało.

Moim zdaniem po tym co przeczytałem wychodzi na to, że wziąłeś do testow zbyt dużo podstawowych substancji, zwłaszcza że jak piszemy że czegos jest gram to jest tyle ile się tylko upcha w fiolce, czyli ok 1.10 najczęściej ;)

Hasanova rozkręca się po pewnym czasie, także jego odbiór może być na początku nieco zaburzony ;)

Głos idzie na, niestety, tylko /Fajne/. Po FuFu i Miau miałem na prawdę wygórowane wymagania co do Hasanovy, spodziewałem się szczytu euforii i mocy, czegoś wyjątkowego... a Jak było...

Przyjęta kreska ok ~80mg - wejście nawet prędko (~10 minut), spływ chyba najgorszy ze wszystkich soli od Hasaczy. Pierwsze efekty jakie poczułem to mocne uderzenie do głowy, nie wiem nawet jak to opisać - takie ciepło (jeb) i radość (mocniejsze jeb) - które utrzymywały się ok godziny, powoli słabnąć. Jednak to pierwsze uderzenie.... cudowne i wpływa także, na ostateczną ocenę - było niesamowice przyjemne. Szkoda, że kiedy efekty faktycznie opadły na poziom niemal placebo, pojawiło się dziwne uczucie zjazdu... Takie "nie wiem co mam ze sobą zrobić... dociągnąć? A może mjzyka? Spać? Siedzieć w ciszy? Kurwa, nie wiem...", coś strasznie nieprzyjemnego i podobnego do tego stanu kiedy jesteśmy po paru kreskach bufedronu i wiemy, że następne chu*a dadzą, a i tak dociągniemy. Tutaj jednak dociągnięcie pomogło, ponownie 80mg i nieco silniejsza euforia oraz spid, ale znowu to uczucie na zejściu.... Przy trzeciej kresce już byłem totalnie zrobiony, zapaliłem zaraz po niej blanta i wprowadziłem się w świat pełny radości. ;)

spływ chyba najgorszy ze wszystkich soli od Hasaczy.

U mnie jest odwrotnie. Spływ po hassanovie całkiem znośny. Porównuje do fufu mint przy którym myślałem, że nie wyrobie i puszcze pawia :torba: ... :tulimy:

pierwszy dopalaczowy proszek więc nie mam do nich porównania ale po żadnej soli z ulicy nie miałem tak chujowych zejść i trwających tak długo (nie chce spłynąć do końca...;/)

;

czy przy podaniu oralnym też zadziała czy tylko sniff?? bo to zejscie masakra i to samo pytanie odnośnie "miał"

pozdro :)

Edited by trawolta

Hasanova jest całkiem spoko i mój głos idzie na zajebiste.Pierwsza kreska około 50-80mg efekty już po chwili,takie przyjemne uczucie porównywalne do lajtowej extaski,które przez następnych 20 minut lajtowo zaczęło narastać po czym przez około czterdzieści minut się utrzymywało raczej na stałym poziomie po czym zaczęło słabnąć.Około godzinki od pierwszego puknięcia efekty zaczęły bardzo słabnąć a lajtowa extazka zaczęła zamieniać się w taką ciężką zwałkę jak opisał wcześniej kolega.No i przyszła pora na kolejną porcje,tym razem 80 do 100mg i po chwili faza jeszcze raz mocniejsza i przyjemniejsza,która utrzymywała się też około godziny.Po około dwóch godzinkach od pierwszego snifnięcia kolejna porcja ale tym razem około 50mg i po około 10 minutach nie mogłem się troszkwe ogarnąć,uczucie porównywalne do jednej konkretnej ulicznej extazki lub do trzech słabszych.Podkreślam,że obeznanie w podziemiach mam spore,mój rekord to 16 rekinów na koko.Około trzech godzin od początku kolejna porcja,ale tym razem 125mg faza się pogłębiła o jakieś 50% i wydłużyła o 15 minut.4-5 godzin od początku kolejna porcja też 125mg i do tego doszedł jeszcze harpagan i jazz i po 10 minutach totalnie mnie porobiło...Nie będę się bardziej rozpisywał co było dalej bo było hardkorowo i skończyło się na drugi dzień w południe i poszło tego trochę...Ogólnie spoko sól tylko zwałka trche ciężka ale krótka.