Jump to content

Obraz - jak ogłupiani są POLACY, w co wierzą, komu są wdzięczni i za co

Seds
 Share

Recommended Posts

3 godziny temu, Kierownik Budowy napisał:

co do poparcia Konfederacji, to zobaczymy na wyborach ile będą mieli % głosów, bo sporo ludzi, nawet pisowców jest wkurwiona na tych gałganów i mówi, że na nich nie zagłosuje już więcej.

To zagłosują na Holownie albo nie pójdą i ich głos przypadnie zwycięzcy.

Najzabawniejsze, że Hołownia to taki Kukiz, Petru czy inny Palikot a ludzie się na to łapią 😁😁

3 godziny temu, Kierownik Budowy napisał:

Ale to nie oznacza, że cała partia przyjmuje poglądy takiej osoby i wciela je w życie.

Ale o wiele łatwiej uprzykrzyć życie takiej partii jak ma takiego Korwina niż np Hołowni.

• Strażnik Forum

Hołownia to Platforma Obywatelska vol.2.0 czy raczej 3.0 bo już wcześniej była Nowoczesna przecież. Ludzie są tak durni, że szkoda o tym mówić. Pójdą zagłosują na Hołownię i myślą, że coś się zmieni :)  Nie wiem czy wkurwieni pisowcy wszyscy pójdą zagłosować na Hołownię, nie sądzę, że będzie to większość, bo sporo z tych osób nie pójdzie głosować, albo zagłosuje właśnie na Konfederację - znam sporo osób które głosowały na PiSdzielców i teraz mówią, że ich pierdolą i będą na Konfederację ze względu na ich zdanie odnośnie lockdawnów, nielegalnego zamykania niektórych branż gospodarki, zamykaniu służby zdrowia i cały ten covidowy cyrk, którego ludzie mają już dosyć.

To jest trochę śmieszne, że na Korwina psioczą, a np. na Joanne Muchę, czyli nurka z PO, który wylądował u Hołowni (Mucha to ta "ministra" sportu, która chciała przekładać rozgrywki 3 ligi hokeja w Polsce, mimo iż takiej ligi ogóle nie ma xD ) to już nie...

W dniu 15.09.2021 o 16:45, Kierownik Budowy napisał:

To jest trochę śmieszne, że na Korwina psioczą, a np. na Joanne Muchę, czyli nurka z PO, który wylądował u Hołowni (Mucha to ta "ministra" sportu, która chciała przekładać rozgrywki 3 ligi hokeja w Polsce, mimo iż takiej ligi ogóle nie ma xD ) to już nie...

Wiesz, że to kompletnie inny kaliber słów ?

Nie ma polityka który w ten sposób wypowiada się nr pedofili co Korwin. A takie wypowiedzi to woda na młyn dla wszystkich przeciwników. I porównywanie takich wypowiedzi do braku kompetencji takiej Muchy jest bezsensu. 

• Strażnik Forum

Z pierwszą częścią zdania zgodzę się, że przez Korwina sporo tracą przez różne wypowiedzi. Z drugą częścią absolutnie nie zgodzę się, bo chciałem poprzez Muchę i jej debilizm pokazać, że Polacy mają krótką pamięć (głosują na Hołownię bo chcieli na kogoś innego niż PO, ale jaka to zmiana w głosowaniu?)
i że nie przeszkadza im to, że ktoś tak skrajnie niekompetentny jest ministrem... Przecież równie niekompetentny może być minister z ważniejszego ministerstwa, np. zdrowia, finansów czy obrony narodowej.

• 3 weeks later...

Jesttem zbyt zajebany zeby to ogarniac wszystko jak ogladam tv to pale bucha i mam beke korwin to mnie smieszy mysle ze se robi jaja a wy mu wierzycie nie wiem. kiedys sie interesowalem polityka ale przestalem bo mnie denerwowala ale jak bylo glosowanie to glosowalem jeszcze w kryminale na muche heheheheh n