Jump to content

Obraz - jak ogłupiani są POLACY, w co wierzą, komu są wdzięczni i za co

Seds
 Share

Recommended Posts

• Strażnik Forum

Premier uczciwy... niczym wampir z Bytowa xD  inflacja szaleje, benzyna za 6zł, największy w historii dług publiczny, rozporządzenia i działania niezgodne z prawem...Super...

No ogólnie jest to bardzo specyficznie "uczciwy" premier XD (Sąd dwa razy nakazał mu sprostowanie swoich wypowiedzi, gdyż zwyczajnie w nich kłamał - to tak nawiasem mówiąc)

Koniec offtopu.

Nie jestem przekupiony, może nie posiadam takiej wiedzy jak Pablo, 

Ale jakoś to Państwo funkcjonuję 

Nie mówiąc o ogólnych podwyżkach wszystkiego. Ale place też poszły sporo w górę

Benzyna jak wracałem z Radzynia kosztowała 5,5zl nie wiem jak jest teraz. 

Nienawidzę Kaczyńskiego, nie jestem jego zwolennikiem w żadnym wypadku.

Ale jakoś to funkcjonuję. I to muszę mu przyznać

I się trzyma kupy.

Co jest źle?

Wkurwia mnie tylko, że małpki znacznie podrożały.

Ale muszą na czymś zarobić.

Ps. Nie jestem żadnym zwolennikiem PiSu, ale żyje mi się dobrze.

Ps.2 Wódka i kryształ cmc zostanie dalej w obiegu, takie jest moje zdanie, no i oczywiście piwo.

Tak też było za rządów Tuska dopóki byli u władzy Kolekcjoner wiódł prym, bo  najprawdopodobniej płacił haracz dla rządu.

Koniec offtopu.

Mefisto dobry wendorzyna.

@XDtak, ale zauważ dopóki rządził wszystko było dostępne.

Pamiętam jeszcze jego słowa koniec żartów, ludzie umierają!

Przyszedł Kaczor i była największa delegalizacja i prawo analogowe.

A ja pa pamiętam koniec żartów przejdźmy do konkretów.

Ps. Żeby zapalić teraz Konkretna oddałby wszystko.

Te czasy już nie wrócą.

W dniu 13.09.2021 o 21:05, Seds napisał:

Ostatnio byłem w banku,

To może zacznij chodzić do sklepu. W ciągu tych kilku lat inflacja zjadła cały ten socjal a to państwo podniosło lub wprowadziło 50 nowych podatków i akcyz. 

Chuj mi z tego, że ktoś tam dostanie 500zl za frajer jak na to zrzuca się cały naród a to 500zl ludzie wydadzą na opłaty. Kluczem jest np obniżenie podatku czy np zabieranie mniej. 

• NoMercy changed the title to Obraz - jak ogłupiani są POLACY, w co wierzą, komu są wdzięczni i za co
W dniu 13.09.2021 o 21:34, Kierownik Budowy napisał:

Premier uczciwy... niczym wampir z Bytowa xD  inflacja szaleje, benzyna za 6zł, największy w historii dług publiczny, rozporządzenia i działania niezgodne z prawem...Super...

No ogólnie jest to bardzo specyficznie "uczciwy" premier XD (Sąd dwa razy nakazał mu sprostowanie swoich wypowiedzi, gdyż zwyczajnie w nich kłamał - to tak nawiasem mówiąc)

Koniec offtopu.

Jedyne co mi się spodobało to PPK. 

Kto kuma zasadę działania tego wynalazku ten w to wszedł. Ja już uzbierałem 5 tysiakow 🥰 będę sobie wypłacać raz do roku jakby komuś odjebalo i chciał te kasę zajebac jak w tych filarach emerytalnych. 

Ps 

https://www.money.pl/gospodarka/premier-nie-znal-ceny-chleba-internauci-wysylaja-paragony-grozy-6682140852161024a.html

Edited by luks1985

@Kierownik Budowyto daj lepsza opcje ? Niedawno oglądałem Mentzena w Kanale Sportowym to jak szanuje jego podejście do gospodarki tak o kwestiach Homoseksualistów czy kilku innych typowo obyczajowych nie ma nic konkretnego do powiedzenia. 

Ani nic konkretnego ani ciekawego. Stanowski to zmiażdżył. 

Dopóki Korwin czy Braun będą tam aktywni to ich poparcie będzie się ślimaczyć wokół 5-9proc. 

Sam ich popieram i głosuje ale to realne spojrzenie na ich sytuację 

• Strażnik Forum

Nie ma innej opcji niż Konfederacja. Wszyscy inni już rządzili i jedynie zmieniali nazwy partii w między czasie...

W każdej partii politycznej są ludzie mocno wyraziści, że tak powiem xD w każdej... Ale to nie oznacza, że cała partia przyjmuje poglądy takiej osoby i wciela je w życie.

A co do poparcia Konfederacji, to zobaczymy na wyborach ile będą mieli % głosów, bo sporo ludzi, nawet pisowców jest wkurwiona na tych gałganów i mówi, że na nich nie zagłosuje już więcej.