Jump to content

OD VONA coś co nie wszyscy powinni...

MilczarskiVon
 Share

Recommended Posts

-I kto jeszcze nie wie że starzy ludzie chcą narkotyków ??? poprostu...jak w kuklux klanie...życie życie jest nowelą ...której nigdy nie masz dosyć ALE TO PRAWDA STARZY LUDZIE CZYLI EMERYCI a nawet renciści już ćpają i coś ich tak ciągnie do zielonego albo białego a kwaśne też ...

jeszcze powiem że CANNABIS NIE STYMULUJE BO TO NIE STyMULANT DLACZEGO NAS OKŁAMYWALIŚCIE ...przecież trawka spowalnia ...to depresant ??? WIĘC DLACZEGO TRAWKA JEST PALONA O TYM MYŚLCIE ??? BO OGIEń jĄ SPALA JA WAM POWIEM ...I SPALI WAS SKURWYSYNY JAK TEGO OGNIA NIE BĘDZIECIE TEŻ RESPEKTOWAĆ TYLKO ELEKTRYCZNE CZYLI ŻAROWE ZAPALNICZKI MOGĄ BYĆ TAKIE ...A REBOUS jak we Francjii powiedział Baudler z Rimbaud...HASZYSZ LUBI OGIEŃ a kiedy biały Haszysz ??? Już go wymyśliłem i tam coś...mój bóg czyli Saturn coś tam myśli o nim...jeszcze to obczaii

foton

sformułuj swoje myśli jaśniej i prościej jak lakończyk. Trzeba mówić w sposób prosty i zwięzły - syntetyczny. Tak żeby inni cię zrozumieli...

I przyznaj się że nie przeczytałeś wszystkiego co na tej stronie ?Za trudne ?

Donald

niewiem ale benzo też możemy obniżyć tylko kto najsampierw obniżył hexen ?

@MilczarskiVon kłopot polega na tym że benzo w polsce nikt nie ma (co jest skandalem samo w sobie moim zdaniem), musi to w takim razie wejsć na scene miedzynarodową (a przynajmniej europejską) i znaleźć zagranicznego vendora który posiada w ofercie i hexen i benzo a jest paru takich, i ich namówić na te postulaty to jest moim zdaniem jedyne słuszne rozwiązanie myśle że lojalnść klientów którzy pobieraliby od nich w kółko tani hexen i benzo w kółko, od nich i tylko od nich byłaby nienajgorszym argumentem 

lepiej namówić jednego vendora zagranicznego na obie rzeczy niż tu jednego tylko na hexen a tu tylko jednego na benzo

uważam że benzo są bardzo ważne ponieważ odstresowywują, są idealne do rekreacji, relaksu, są świetnymi do dziś niezastąpionymi lekami przeciwlękowymi ,przeciwpadaczkowymi, jak masz schizy po hexie, to co zażywasz aby sie ratować? benzo zażywasz. są bardzo dobre i uważam że benzodiazepiny i ich pochodne to nieodłączna cześc narkomanskiego krajobrazu

W dniu 16.08.2021 o 05:12, MilczarskiVon napisał:

I przyznaj się że nie przeczytałeś wszystkiego co na tej stronie ?

Nie przeczytalem Mam tak zorganizowany dzień że mam może godzinę dla samego siebie

Ok któregoś dnia poświęcę czas wolny na przeczytanie non1 

Za trudne ?

Nie ale teroche skaczesz po myślach bez ich rozwinięcia i głębszego wejścia 

sformułuj swoje myśli jaśniej i prościej jak lakończyk. Trzeba mówić w sposób prosty i zwięzły - syntetyczny

Ty tego nie robisz 

Ale ok 

W dniu 14.08.2021 o 15:33, MilczarskiVon napisał:

POCHWAL SAMEGO SIEBIE

a+b=c

rozum lubi czas

W powyższej wypowiedzi chcesz żeby przeczytać non1 i parę słów napisać o rozumie lub czasie składając dane przemyślenia a i b we własne przemyślenia c do oceny 

@MilczarskiVon kupisz hexen po 20 zł w ilości 50 do dyspozycji @MeFiuS pisał że któryś vendor tak ma