Jump to content

Tak moim zdaniem wygląda biochemia

iras
 Share

Recommended Posts

https://ibb.co/Nym89qc

Cztery lata temu Posialiśmy z rzeczy niewidzialnych garść dużych chwastów " do powietrza " - oczywiście chodzi o - czas zatrzymał się i jak coś się zaszczepia - rośliny - tak szybko włożyłem te chwasty w powietrze . Od razu woda i alko - żeby znieczulić , potem kawa itd. itp. ... naginałem żeby mi tyle ile żeby zatrucia nie było - 45% roślin pobierało i dawało soki Research chemicals ... ale skarżyli się że gubią właściwości więc zostawiłem to . . Na początku myślałem o sokach że " skądś " się tworzy ... później że to " jaki haj - .. kocha się czy coś w tym rodzaju po spożyciu czegoś takiego " jakieś 6-7-8 miesięcy temu śni mi się właśnie taki pomarańczowy obłok - ja nic żeby informacje się zachowały - po dwóch tygodniach patrzę na ten obłok a tu tylko białe falujące palce :) na górze link - to 3 obraz ... Na tej samej stronie są 1 i 2 w galerii ... 

Pozdrawiam :) Z rzeczy niewidzialnych ponoć pierwsze żniwo - tego - właśnie trochę to zbierają - jeszcze nie puściło soków ale pierwsze niewykrztałcone - może " skok wzwyż " do zakwitu pozostałych :) 

Trzymajcie się ;

• 1 month later...

Olej rzepakowy rozpuszcza ...
Białe kryształy - tylko pojęcie gorycz delikatnie coś wniesie jak mleko - mleko dla tego słowa smak - ale to tłuszczyk - jak lakier do paznokci - rozpuszczalnikiem cheminy ciertkich żywicznych białych i - jakie kolory niesie natura - 65% białych jak kurzochłoniąca - przedmiot do sprzątania - z wapnia - tylko gorzkiego płynnego . I pytają mnie Ci z nieba czy to też działa ? Ja - skoro u Was to rośnie :)
Teraz pracują nad ich gospodarką :) może dopracują się dostatku :) ... 
Teraz dopiero dowiedzieli się o tej roślince , których biało - kolorów 13 jest - wywołuje działanie - budowanie swojego , bądź karitas - w sposób szczególnie dobrego samopoczucia , jeszcze na słuchanie muzyki itp. jest za wcześnie z powodu zmian ustrojowych ... 
Można ...
Można budować swoje sumienie , a kiedy skończy się budowa systemu tylko samopoczucie będzie słuchało muzyki po takim psychotropie mieszczący się w - jak kawa - normalnym gorzkim - ubezwłasnowolniący - że mogę po tym pracować - i nie oszukujmy się ! Każdy bucha może w pracy zapalić i właśnie nie wysztywnia , że mogę działać - zbiór odbywa się w Afryce - kiedy to zasiałem ukradkiem i mi teraz w snach mówi murzyn że znalazł i ma nasionek kilka - niech powtórnie w tą ziemię wsadzi ! Elo - słyszy Pan - niech powtórnie w tą ziemię ! ... 
Ja nie wiem co o tym myśleć ? 
Jeżeli tam porośnie ten wapień ?
Może już w 2022 roku - bo mówią że brakuje wiosny ...
I może podeślą - listę rc-chemicals uraczą w 2022 roku
Wtedy będzie ze hetara - tyle może wyrosło na Ziemi - uraczą listę rc-chemicals ... rynek medyczny - jak ten murzyn i czy to prawda że dzieci się patrzyły jak niesie przez wioskę a Ci z nieba już to mieszają z olejem roślinnym bo to każdy w domu pestki - z tego co im dałem jak koło ściany i w letniej kuchni nad wiaderkiem z wodą , a tu przy ścianie żeby z ręki pot - pierwszy raz pojawiły się pestki przy ścianie - z ręki pot przystawiłem zaszeleściłem ręke 
No i ponoć rośnie :) pozdrawiam

• 1 month later...

https://ibb.co/Q95grbD

Okno na gwiazdy w dachu z przyjaźnią + ps2 gran Turismo 4 Xbox one fifa 17 albo 18 fight night round ps4 z dziewczynami robią pizzę + hexen - baka kto co weźmie + tabletki w lekach działają jedna na wieczór ... zostaje sam i ona + jest sofa z dermy i koc ... w piecu się pali ...