Jump to content

Czy Krak przeżyje ciąg

Czy Krak przeżyje ciąg?  

25 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

EHehEH Sienano wariaty, teraz to jestem na chmurce doopiere, dalej lece bez przerwy, a orzprzed chwilan iv 3mmc dwa razy pod rzad bo miazgam, a teraaz wapo pihp, jeszcze vapo mf pvp, sterny i clonozolam i jest grubo, zaraz zajebie jeszcze strzal iv 3mmc bo jest pikenie :E  Pozdro :)

no dalem lajka bez myslenia a tak jak pomyslalem to ja pierdole JA

KURWA JA

a ja jestem pojebany wiecie o tym i lubie przedawkowac  po takim mixie to bym zdechl 20 razy ..

Krak Wielki szacun do Ciebie na wieki wieków amen , jesteś pierdolonym ewenementem, terminatorem.

Nie wiem jak ty to wszystko kurwa trawisz ale pełen podziw @Krak

Ftubp  jest bo 4 rqaza  zapodalem iv 3nnnc ci z raz wuejesze dawju ]di tego espai zariwjji alfy sterny clony a teraza  zhaeblem na ic  dawkeew 150 mgvv iv odrazu wqpo ii sie vzuej zajebiisucie x sory a piasmo ale bardzoi cuezji hesr mam badzuehe ze rizjnubucue Pozdro  KraK Na smaaK '

;p   POL gframa iv w == 3mmmac  hrgggee i jak  sie  doijajaer aaerjwne alvh to  maiazfgvs >DP

Edited by Krak
w bn bo tqwkq mq,m fqsajeke 'ld

No dokładnie bez alfy już teraz chwile nie brałem bucha, już się zaczynam denerwować, ale mam resztkę staram się oszczedzac, mam nadzieje, ze przyjdzie pakunek, bo jak nagle nie będę miał nic to będzie bardzo złe , No dobra muszę wziąć tego sztacha, a tak po za tym wszystko dobrze ;) Pozdro  :) KraK Na SmaK :]