Jump to content

Jak szkło... ktoś poznaje?

Recommended Posts

Zrobilismy już próbę 50mg. Gryzie ale "oko nie chce wypaść". Lekka euforia, lekkie pobudzenie. Gorzkie w spływie i drapiace w gardło. Zapach w samarce nieskruszonego jak lekki migdał. Nie czuć jakiejś wyraźnej chemii. Bardzo rozpryskuje kruszone. Wydaje sie twardsze niz zawzyczaj. Zmielone na puder jest wyraźnie sypkie i nie ma tendencji do brylenia. 

Btw. Troche to nieodpowiedzialne ze dopiero po roku zabawy wpadliśmy na pomysł żeby zapytać tutaj co jemy... 

Trzymalo 45min od sniffa. Spora chęć sięgnięcia po kolejne. Wiecej euforii niż speeda. Chęć wyjscia do parku gadania z innymi parami. Libido sporo w górę. Dużo odwagi mało wstydu. U mnie drżenie rąk, problem ze zrobieniem zdjecia :P U niej nieodparta pokusa skrolowania fejsa i insta. 

Ciekawy materiał :) 

• 2 weeks later...

Weszło nosem. Klepnęło ale bez szału. Być moze dlatego że mamy juz tolerancję. Do tej pory nie sprawdzaliśmy co wciągamy, jednak teraz chcielismy sie czego nauczyć i sie okazało że tych soli jest całe mnóstwo. Jest gdzieś wątek jak w szybki sposób odróżnić mniej wiecej materiał w kryształku oraz którą drogą go przyjąć? 

Jesli mamy wysoką tolerke na 4cmc to jest jednoznaczne z tolerancją na 4mmc, 3mmc, 3cmc i na co jeszcze?

Bedziemy czasem tu wrzucać jakieś ciekawe bryłki :)

Przepraszamy że wszystko tutaj :)

EDIT:

Dodam jeszcze że jedno z nas jest na SSRI 10mg a drugie na NSRI 30mg. SSRI 1 miesiąc, NSRI 3lata. 

Po wciągnięciu przez Nas (po tygodniu od próby) 2g w czasie 6h zasnęliśmy po okolo 3h pod ostatniej dawki. Chwile przed zaśnięciem pojawia sie uczucie że w sumie to już nie mamy "interesujących myśli". Okolo 1h po zaśnięciu budzimy sie i jest uczucie niezdecydowania czy jest nam zimno czy gorąco i mocno zalewa nas pot. Mija to po okolo 15 minutach i śpimy kolejne 4-5h. Ja z SSRI wstaje pozornie wypoczęty i spokojnie moge iść do pracy. Po 5h skoncentrowanej pracy jest wszystko ok do momentu aż nie położę sie na łóżku. Zasypiam na kolejne kilka godzin w mgnieniu oka. NSRI na drugi dzień ma wahania energii przez pierwsze 2h od pobudki. Reszta dnia mało produktywna ale zasypia normalnie pod wieczór. Oboje mamy niewielki "zjazd psychiczny" tego dnia. 

Nie umiemy odróżniać kryształu i ich działania. Ostatnio dostaliśmy inny który działał chyba tak samo. Wcześniej mieliśmy taki lekko połyskujacy jakby tłustawy o zabarwieniu szarym (nie brunatnym). Bardzo ostry w nosie i bardzo ostry i gorzki w spływie. Jednomyślnie nadal stwierdziliśmy że działał bardzo podobnie jak poprzednie. 

Okolo pół roku temu dostaliśmy kamyk ktory był żółty. (Ten z miniaturki nicka). Nie byl ostry dla nosa, spływ gorzki ale krótki, było w nim dużo ochoty na seks, zero wstydu, dużo ochoty do poznawania i gadania z innymi osobami, dużo pewności siebie i chęci czegoś porobienia ale bez problemu można było usiedzieć w miejscu i nie machać nogami ani nie mielić szufladą.

Co to mogło być? Tesknimy za tym :(

Noo ja tez mam kilka takich perelek z kiedys(ostatnia to chyba efylon byl w czerwcu 2018)co za cholere nie wiem co to byly za odczynniki ale napewno bardzo unikalne w dzialaniu wzgl reszty dlugie dzialanie czy fajna ochota na seks i kreatywnosc, clearhead (ale tak fhuj jak w filmie 'jestem bogiem'), brak pieczenia czy splywu mam juz pewne teorie ale to zaduzo by pisac... co do rozpoznawania to mysle ze moglbym cie troche w temat wdrożyć bo cos tam sie nauczylem przez te 7 lat dziabania 

Walnęliśmy bąbkę 200. Weszlo plynnie i delikatnie po 25 minutach. Fazka porownywalna z noskiem. Nie było charakterystycznego szczytu. Po godzinie czuć nieznaczny spadek dzialania. Klasycznie podwyższona temp., podniesione ciśnienie, drżenie rąk. 

Typowa gadatliwość tylko przez pierwsze 30 min. Pozniej spokój. Klasyczne przewijanie fejsa, insta, czasem zagadanie do kogoś lecz bez jakiś wielkich dyskusji i zapraszania do towarzystwa. 

Libido wysokie tylko przez te pierwsze 30 min. Późnej powrót do stanu "z przed". 

Ogólnie to "ok, weszło ale nie lepiej niz nosem. Porównywalnie. Na pewno nie bedzie smarkania jutro :) . Być może mamy juz za wysoką tolerancje żeby nas wystrzeliło z butów 🙃