Jump to content

regulacja wewnętrzna Polskiego Ruchu Narkomanów 84 - obniżenie cen hex-enu


Recommended Posts

tutaj macie nasz post który dotrzeć musi do wszystkich Vendorów i wysyłajcie im to sekcja spamu ...płacimy wam 10g hexenu za 1 godzinę przed komputerem i rozsyłajcie to za nas w imieniu ruchu zróbcie to za nas jak tu jesteście. Poprostu popularyzujcie ten post pt Regulacja wewnętrzna to ważna sprawa dla nas ćpunów.

 

. Jak oceniacie prace Polskiego Ruchu Narkomanów na rzecz kl ienta i kons um enta drug  life style ??? Czy obniżenie cen najpopularniejszego psychostymulantu uważacie za zwycięstwo wolności i dobry ruch Milczarskiego vona któremu chyba powinniście dz iękować i być  wdzięczni .  Teraz do wszystkich konsumentów ...zmuście wszystkich vendorów do obniżenia ceny hex-enyu natychmiast inaczej ich zbanujemy niech wiedzą że z POLSKIM RUCHEM NA RK OMANÓW 84 nie wygr ają i mają 1 dzień na obniżenie cen od kiedy zobaczą ten post inaczej atakujemy ...

I niech każdy Vendor wie że ma 24h na obniżenie ceny na swojej stronie ...Inaczej coś złego może mu się stać m oże też dostać wpierdol na ulicy...

5g hex-enu z wysyłką ma kosztować max 90zl i ta cena ma się już pokazać do chuja...

Inaczej rzucimy się na nich ...także kopiujcie i wklejajcie ten post gdzie się da .

 

Idzie regulacja wewnętrzna i temu nikt się nie przeciwstawi .To konieczność dziejowa . Wszystkie podmioty na rynku muszą się tej regulacjii podporządkować pod groźbą sankcjii prawnych i społecznych. Prawo w Polsce stojii po stronie wielkich podmiotów jak Polski Ruch Na rkomanów 84  i to my jesteśmy ważniejsi niż Vendorzy - ---my szare ćpuny.

Ćpuny ustalają cenę i zmieniają rzeczywistość.  To my jesteśmy górą szarzy konsumencii i walczymy o niską cenę i będziemy o nią walczyć . I zmusimy wszystkich  Vendrorów do obniżenia cen to nasz ruch to ruch Vona... na szachownicy...Vendorzy muszą się posłuchać i muszą się was posłuchać bo wy coś w tej sprawie jeszcze powiecie...I chciałbym abyście wy  poparli moją pracę na rzecz populary zacjii drug life style.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...