Jump to content

Blisko tysiąc porcji narkotyków? Mieszkaniec Gdańska wpadł „po uszy”


Recommended Posts

  • Strażnik Forum

Policjanci wylegitymowali go i sprawdzili jego samochód oraz plecak. Podczas kontroli znaleźli w plecaku kilka pojemników z woreczkami, w których były m.in. kokaina, amfetamina, marihuana, haszysz, tabletki ecstasy oraz dopalacze. 

 

 

 

 

Na czarny rynek nie trafi ponad 600 porcji narkotyków i prawie 400 porcji dopalaczy. Funkcjonariusze do tej sprawy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Gdańska, którzy usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Gdzie trzymał ogromny zapas narkotyków?

hg9.jpg

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zdobyli informację o mieszkańcu dzielnicy Brzeźno, który miał  mieć dużą ilość narkotyków.

„Funkcjonariusze podczas pracy nad tą sprawą ustalili tożsamość mężczyzny, jego adres oraz miejsca, w których często przebywał.”

- relacjonują mundurowi. 

Z tymi informacjami mogli przejść do działania. W miniony piątek zauważyli mężczyznę przy ul. Zakopiańskiej i podejrzewali, że może mieć przy sobie narkotyki. Policjanci wylegitymowali go i sprawdzili jego samochód oraz plecak. Podczas kontroli znaleźli w plecaku kilka pojemników z woreczkami, w których były m.in. kokaina, amfetamina, marihuana, haszysz, tabletki ecstasy oraz dopalacze. 

"Funkcjonariusze zabezpieczyli także telefon 34-letniego mieszkańca Brzeźna oraz kilka tysięcy złotych na poczet przyszłej kary.  Na miejscu policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej przeprowadzili oględziny, a policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną."

Okazało się, że zabezpieczone pół kilograma  narkotyków to ponad 650 porcji, które nie trafią na czarny rynek. Zabezpieczone dopalacze to kolejne prawie 400 porcji. Mężczyzna jeszcze usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd rozpozna także wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

Taka „kolekcja” może kosztować jego właściciela nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

ESKA.pl


Zobacz cały artykuł

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...