Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

RickSanchez

Co najlepiej iv

Recommended Posts

Przeprzedlem piekło w życiu i nie chce się użalać ale gdy istnieje chociaz mała nadzieja żeby komuś pomóc biegnę z pomocą.Posluchaj starego huja to wszystko jest sztuczne nakręcane przez Twój rozum.Kochaj życie,zobaczysz poznasz miłość swojego życia.Tylko nie zatrac się w chemii,nie warto

1 hour ago, RickSanchez said:

Ja wiem, że jestem narkomanem i dawo to wiedziałem. 

Tylko w huj się ogarnąłem ale dalej biorę były przerwy same z się i jak siedziałem. 

No i git. I cpaj ile chcesz bo i tak nic Cie nie przekona zeby tego nie robic 🙂

takie nasze charaktery i tyle niestety

Ale nie kurwa opio .Jebane Nb fentki,buce,sztuce.Przeciez to mogiła

Ja jestem ciężkim narkomanem 5 lat już nie biorę.A brałem wszystko oprócz opio.Mdpv,pvp.pentki ,koty,beznzofurany,4 ctmp,pełno kanna i psajko.Mozna mozna

Edited by Senior

Kurwa ja miałem taki okres, że leciałem dzień w dzień mawet niewiem kiedy 3 czy tam 4 lata minęły.

Trochę wychamowałem był spokój życie było piękne potem zaczęło się jebać zacząłem znowu brać potem poszedłem siedzieć I mi rodzina się rozjebała. 

W tym momencie jestem taki rozjebany, że to głowa mała.

Wyszedłem to chlalem cpalem brali leki wszystko na raz. Z 2 razy karetka do mnie była raz mnie zabrali na toksykologię. 

Wracałem teraz ze sklepu mijałem parę aptek to korciło mnie by do każdej zajść i kupić w każdej paczkę thiocodin .

Ale się powstrzymałem raz, że nie chciałem a 2 to @Senior wie dlaczego ale to między nami .

Chcę normalnie funkcjonować bez jebanej chemi ale tak mi jest łatwiej ale kurwa nie potrafię się przełamać i powiedzieć sobie STOP Ty kurwa jebany narkomanie połowę swojego życia przećpałem. 

Problem jest w tym, że ja nie potrafię albo nie chce sobie pomóc bo boję się zmierzać z tym wszystkim na trzeźwo!!!

@boop_beep

Teraz zobacz 

Ps..

Czuje jakieś wkurwienie niewiem czy usnę mam rolki ale większą ochotę mam na tramal bo jeszcze jedna paczkę gdzieś mam . Ale nie chcę tego brać rolek też nie chce trzymam sobie na czarna godzinę.

Jest kurwa prawie 22 a mi się na noc zaczyna jebać w głowie. 

Przypierdolę chyba z 50mg ketrelu na sen i to będzie najlepsze wyjście jakie mogę dzisiaj zrobić. 

Edited by RickSanchez

W dniu 26.04.2021 o 10:59, RickSanchez napisał:

Proszę o udzielanie się w temacie ludzi, którzy to robili i mają pojęcie bo zbędne posty osób beż pojęcia są mi niepotrzebne. 

Wielu z nich już wśród nas nie ma 😞 [*] właśnie przez grzanie po kablach . Wiem jedno - CichyBob wspomniał kiedyś - po zapodaniu i.v. już nic nie wygląda tak samo . Ładując w instalację przekraczasz granicę szczęścia dotychczas przez Ciebie nieodkrytą , paradoksalnie najgorsze w tym wszystkim jest to  - czego tak namiętnie oczekujesz zapodając w żyłę . Nigdy nie waliłem i.v. poza jednorazowym Dolarganem po nożu co mi podali , niemniej mając już tak zdawkowe info jestem pewien , by powiedzieć - pierdol I.V . 

Trochę jakbyś usiadł u Pana Boga na kolanach , jak puści faza to tak bardzo chcesz wrócić do tego stanu , że wszystko inne przestaje mieć dla Ciebie znaczenie . 

Amelinium szeleści. 

2 godziny temu, Senior napisał:

Daj odpocząć organizmowi od chemii.Znajdz dobra kobiete

Od chemi to raz a co jeśli chodzi o ciągły stres, zazdrość, trudność pogodzenia się z tym jak jest ? To mnie tak samo wykańcza psychicznie co się przekłada na funkcjonowanie fizyczne.

Ps. 

Macie jakiś domowy sposób na kurewski ból zęba  ?

Pół nocy nie spałem zjadłem blister tramalu i kurwa dalej boli...... A dzisiaj jakieś święto i huj z dentysta .

Edited by RickSanchez

3 godziny temu, RickSanchez napisał:

Od chemi to raz a co jeśli chodzi o ciągły stres, zazdrość, trudność pogodzenia się z tym jak jest ? To mnie tak samo wykańcza psychicznie co się przekłada na funkcjonowanie fizyczne.

Ps. 

Macie jakiś domowy sposób na kurewski ból zęba  ?

Pół nocy nie spałem zjadłem blister tramalu i kurwa dalej boli...... A dzisiaj jakieś święto i huj z dentysta .

kup setke czystej i przeplukaj morde

@Senior

Na mnie ketonal nie działa.

Jak kupił bym sobie setkę by przepłukać mordę to potem jeszcze bym sobie leków Zrobił 0.5l za takie coś dziękuję  😄

Pomogło coś takiego jak Nimesil przypomniałem sobie, że coś takiego tam.

Edited by RickSanchez