Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

RickSanchez

Co najlepiej iv

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio odważyłem się i przyjebałem w kabel. Nawet było fajnie.

Jakie RC nadają się do iv i w jakich dawkach, żeby to było bezpiecznie.

Czy jakieś mixy znacie. 

Jakie leki można ładować też w kabel. 

Czy RC benzo są bezpieczne ? 

Proszę o udzielanie się w temacie ludzi, którzy to robili i mają pojęcie bo zbędne posty osób beż pojęcia są mi niepotrzebne. 

Nie znam się ale sie wypowiem. Nadaje się wszystko co nie wypali Ci kabli. Z relacji osób, które praktykują takie zabawy wynika np, że niektóre sorty 3cmc są zbyt drażniące na IV.

Co, jak i w jakiej ilości nie ma sensu pisac z osobna. Na necie masz sporo informacji na ten temat.

Czy są bezpieczne? Kazda substancja psychoaktywne w rękach cpuna jest potencjalnie niebezpieczna. Jeśli będziesz trzymał się odpowiednich dawek nie umrzesz, jeśli o to chodzi, a że wjebiesz sie w bagno i po dłuższym użytkowaniu zostaniesz wrakiem to już inna sprawa.

Znam sporo osob, które wala IV. Dbaj przede wszystkim o sterylność oraz pamietaj, że żyły zanikają. Wybieraj madrze co, kiedy i ile. Bardzo często jest tak, że dane sorty, a nie substancje stanowią o tym czy oplaca sie je po kablach walic.

NIE POLECAM IV, TAK JAK NIE POLECAM WALIC RC, NARKO KAZDA INNA DROGA PODANIA. DBAJCIE O ZDROWKO BO MACIE JE JEDNO.

Edited by Król Dopalaczy

Chce spróbować tego pierdolnięcia, które podobno jest na wejściu. 

Myślę o a pihp, które wcześniej sobie oczyszczę. 

Wiem, że się mogę wpierdolić ale to jest silniejsze ode mnie.

Będę w posiadaniu też 3MMA .

Twoje życie Twój wybór.Ja tylko mówię uważaj.Nie możesz tak myśleć że to jest silniejsze od Ciebie bo przegrasz.Apetyt rośnie z chwilą jedzenia.Organizm domaga się coraz to większych doznać.Uwazaj

Edited by Senior

Obie substancje wydają się mieć potencjal IV. APIHP moze działać za krótko, a kluc się 3 razy na godzinę chujowo troche. Tak czy siak powodzenia. IV to tylko i az droga podania, ale ja wiem, że Ty i tak lubisz ostro imprezować, więc czy to nos czy zyla, nie ma az takiego znaczenia.

@Król Dopalaczy

Jak i tak teraz przystopowałem uwież mi ale, któregoś dnia coś mnie skusiło jak byłem na kodeinie.

Miałem alpre i zadałem iv i poczułem taki wjazd, że wyobrażam sobie jak dragi wjeżdżają. 

10 minut temu, Król Dopalaczy napisał:

APIHP moze działać za krótko, a kluc się 3 razy na godzinę chujowo troche.

Tego się obawiam, że jak przy vapo buch za buchem leci .

Byle czego też nie chce ładować, żeby sobie krzywdy nie zrobić.

A ten cały mekatynon czytam o tym dużo, że daje poerdolnięcie. Druga sprawa to szkodliwość ale raz na ile .

Ktoś robił mi sprawdzony sposób bardziej po iv niż oral

@Król Dopalaczy

@Senior

Przy mojej depresji i zaburzeniach emocjonalnych wywołanych przez ostatnie wydarzenia mam tak, że co drugi dzień mam we wszystko wyjebane.

Leki nie działają, te które mam od lekrzala .

Benzo, kodeina, dragi to mi pomaga .

Potrzebne mi coś mocniejszego by przyjebać w kabel bo zwariuje. 

Wiem, że to zdroga do nikąd ale to jest moje życie 

A coś z opio ? Pytań bo po samej kodeinie, która specjalnie mocna nie jest ale czułem spokój i chęć do życia. 

Do helu niestety niemam dostępu. 

@RickSanchez ale to błędne koło. Cpasz masz depresję, jak cpasz, leki nie pomagają, może nawet szkodza. 

Chcesz cpac? Cpaj, ale nie traktuj tego jak jakas kuracje. Głównym Twoim problemem, jak i głównym powodem tego co się u Ciebie dzieje jest uzaleznienie. Możesz się z tym pogodzić, możesz z tym walczyć, Twoj wybór. Tylko się nie oszukuj.

Nie czujesz chęci do życia, a raczej chec do ucieczki przed zyciem. Co do opio, nie znam się. Tak czy siak życzę Ci powodzenia.

2 hours ago, RickSanchez said:

A ten cały mekatynon czytam o tym dużo, że daje poerdolnięcie. Druga sprawa to szkodliwość ale raz na ile .

Ktoś robił mi sprawdzony sposób bardziej po iv niż oral

@Król Dopalaczy

@Senior

Przy mojej depresji i zaburzeniach emocjonalnych wywołanych przez ostatnie wydarzenia mam tak, że co drugi dzień mam we wszystko wyjebane.

Leki nie działają, te które mam od lekrzala .

Benzo, kodeina, dragi to mi pomaga .

Potrzebne mi coś mocniejszego by przyjebać w kabel bo zwariuje. 

Wiem, że to zdroga do nikąd ale to jest moje życie 

A coś z opio ? Pytań bo po samej kodeinie, która specjalnie mocna nie jest ale czułem spokój i chęć do życia. 

Do helu niestety niemam dostępu. 

No kot IV daje zajebiste wejscie... niczym rakieta w czasie probnego lotu na marsa

No to jak masz wyjebane to pozostaje cpac bo i tak nie ma juz ratunku a raczej Ty nie chcesz i nie przewiduje zebys chcial byc ratowany. Depresje i zaburzenia emocjonalne poglebiaja Ci dragi i wyplukanie z neuroprzekaznikow ale Tobie to wisi bo przecież masz wyjebane 

Dziwne zeby leki dzialaly jak sie cpa caly czas i nawet jakbys mial antydepresanty to cpanie Ci je resetuje... chociaz slyszalem ze Tianeptyna IV tez dobrze wchodzi 

Skoro pomagaja Ci dragi to nie pozostaje nic innego jak cpac i przy tym pozostać bo przeciez to dla Ciebie zlote lekarstwo na wszystko... odcinka. Znam to z autopsji 

To musisz sobie ogarnac cos mocniejszego i masz racje - to Twoje życie dlatego nie bede probowal Cie umoralniac jak inni bo skoro taka Twoja decyzja to cpaj i lec coraz glebiej w to... tylko potem nie dziw sie konsekwencjom

Duzo opiatow mozna przyjebac IV... tramadol, petydyna, oxycodon, morfina, heroina, fentanyl... wszystko to przerobilem bo tak samo jak Ty chcialem cpac i szukac coraz mocniejszych wrazen...

Skoro jeszcze szanujesz swoje życie odradzam Ci opio.Bo pierwsze skręt tak nie możliwy że głowa rozwalasz ścianę,bo drugie ryzyko zapaści oddechowej.Twoje życie.Pisalem kiedyś z jednym młodym gościem,odradzałem a na drugi dzień już nie zyl

Sorry Sandess nigdy nie myślałem o opio.Raz w latach 90zapalilem Browna.Nigdy wiecej

Rick Sanchez ja stary ćpun poradziłem sobie i Ty sobie poradzisz.Tylko mósisz zrozumieć że to cię zniszczy a masz tylko jedno zycie

Edited by Senior

40 minutes ago, RickSanchez said:

Żeby to wszystko było takie proste jak Wy piszecie.....

Ale co proste? Nikt nie mowil ze zycie jest proste... bywa trudne w chuj ale ze wszystkim sobie mozna poradzic

Natomiast jak nie chcesz to nie ma sensu walczyć tylko sie przyznaj przed samym soba ze jestes cpunem

@Seniorale za co to sorry? Ja sie bardzo ciesze ze nie siegnales bo wiele ludzi przez to przepada...

Edited by Sadnes

Godzinę temu, Senior napisał:

.Raz w latach 90zapalilem Browna.Nigdy wiecej

Ja z 2 lata temu paliłem 2 razy i mi się spodobało ale w moich rejonach tego tak niema .

Ja mam tendencje do uzależnień.

29 minut temu, Sadnes napisał:

przyznaj przed samym soba ze jestes cpunem

Ja wiem, że jestem narkomanem i dawo to wiedziałem. 

Tylko w huj się ogarnąłem ale dalej biorę były przerwy same z się i jak siedziałem. 

Poprostu zatraciłes radość z życia przez kobite i czym to zaspokajasz .Nie okłamiesz siebie.Kobiet jest od groma tylko żeby na trafić na dobrego czlowieka

Edited by Senior

30 minut temu, Senior napisał:

trafić na dobrego czlowieka

To jest trudne jak bym miał kogoś takiego To pierdolił bym te prochy, leki jakieś syntezy pozyskiwania kodeiny czy metkaty a napewno nie ładował bym sobie jakiegoś gówna po kablach .

Stary doprowadź się do porządku bo nawet nie doczekasz się własnych dzieci.Stary huj Ci to mówi

Ja widzisz jestem pojebany zawsze to ja zostawiałem kobiety.Zaluje

Edited by Senior

@RickSanchez kolega @Senior mógłby być kołczem. Prawda jest taka, że nie ma gwarancji, że dobra osoba, o ile na taką trafisz coś pomoże. Narkomania to samotna walka, oczywiście wazne miec kogos kto będzie motywacja, ale prawda jest taka i wiem to z mojego otoczenia, że w chuj osob mialo dziewczyny, żony, dzieci, a przestali cpac kiedy lekarz im powiedział, że w takim tempie za rok kopną w kalendarz.

Moge pierdolic "uwierz", "jestes zwyciezca". Niestety dopóki sam nie chcesz sobie pomóc, to nikt Ci nie pomoże. Zaakceptujesz to, że życie jest często chujowe i będziesz chciał samodzielnie je polepszać, lub się poddasz. Sam musisz podjąć decyzję, nikt za Ciebie zycia nie przezyje. Szukanie "dobrych ludzi" tez proste nie jest, bo wilk czesto chodzi ubrany w owcza skórę. Najważniejsza jest Twoja sila i inicjatywa oraz o ironio trzeźwe spojrzenie na sytuację, żeby się nie oszukiwać.