Jump to content

Recommended Posts

• Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Norflurazepam (inaczej: n-desalkylflurazpeam, n-desmethylfludiazepam, i mnóstwo innych niepotrzebnych nazw). wzór strukturalny:   Metabolit m.in. flurazepamu, midazolamu, fludiazepamu -

"4CL-ADB-A" (MDMB-3EN-BINACA)? fotka:   Tolerancja: zerowa. ostatni raz paliłem w październiku ubiegłego roku. Nie bawiłem się nawet w żadne maczanki, bo jestem leniwy. Wiemy

przecież to sample packi 😄 hahaha a ci dalej pieprzą, iż jest inaczej 😄 

A więc tak.

Na sam początek @EmaJuŻbEzBanawypierdalaj na izbę przyjęć..

Po drugie nigdzie nie jest napisane sample lack bo można kupić już od 250mg .

MF PVP już pisałem niezawodne do vapo.

Próbowałem też sniff ale wolę palić :S

3MMC

W postaci microigiełek zajebkscie sie kruszy pod karta. Choć od razu ten ketonowych zapach. Zrobiłem to na dwa razy 300mg bombka weszła pięknie po 30 minutach tak jak powinno być i na wejściu 200mg sniff.  Czułem się prawie jak w 2k15.

sniff nie szczypie spływ znośny jeśli chodzi o sniff to ładuje się do 5 minut.

Cały lot trwał jakieś 2h beż żadnej  zwały normalnie poszedłem spać. 

FLUALPRA 

Bardzo dobrej jakości pills. Są w 100% aktywne 1mg uśpił mnie po jaranyn mf pvp.

Działanie książkowe jeszcze sobie to cudo zostawiłem 

5MAPB

150mg rozpuszczone w soku i wypite. Lądowało się około 1h.

Itd itp....

Jak weszło wjechała duża euforia ale nie nie taka jam po cmc i mmc plus lekko pschochodeloczny stan. Człowiek taki jaki się czuję.  Trwało to około 3h .

Kolejna próba to 200mg wypite i też po 1h zaczęło się dziać nieco mocniej więc po 30 30 minutach dałem resztę. 

Bawiłem się dobrze około 5h łącznej, zabawy. Siada na oczy.  Człowiek jest tak zajebany mułem że tylko sen. Po przebudzeniu leki bol głowy ale do ogarnięcia 

Polecam to 5MAPB

Wleciała kolejna paczka lecz niestety mam aby jedno zdjęcie bo całościowe niewiem jak ale mi przepadło.. 😞

Hex en

Wpadaj fo mikro igiełki z grudkami. 

Testowane tylko vapo .

Dawki 30mg fajnie działają jest euforia na wejściu. 

Ładnie się topo i kropla jest jasno żółta w tego smaku się nie zapomina jak paliłem te pierwsze sort Henia.

Lipa taka, że co 30 minut trzeba dopalac. 

Przy normalnie dawkach i zachowaniu środków bhp nie powoduje paranoi czy innych urojeń. 

Dla mnie produkt jest bardzo dobrej jakości warty swojej ceny.  Nie dostajesz kota w worku.

Polecam  !!!

3MMA

Tu akurat mam zdjęcie 

16195167466272038689332097916168.jpg

Tu było meroda prób i błędów bo nie znalazłem informacji na temat dawkowania.

Pierwsze 100mg gładko weszło nie pieczone i spływ wnosny.

Czekam I czekam po około 10 minutach poczułem wewnętrzny spokój, radość i dużo dopaminki  🙂 Odczowalma była lekka euforia bo ciarki przyszły mi po całej głowie i ciele . Całkiem fajne uczucie ale wiem, że substancja ma więcej do zaoferowania. 

Zostało mi jeszcze 0.4g więc po godzinie poszło 200mg i to już było to te same efekty tylko dużo mocniejsze. Bardziej wyczuwalna euforia i leżenie sprawiało mi dużą przyjemność.  Czołem się coś w stronę mefa ale wiadomo, takiego stanu nie miałem ale o wiele słabszy. 

Zauważyłem, powiększone źrenice i zwiększone libido.

Utrzymywało się to około 1h do szczytu i kolejna godzin spadało. 

Następnego dnia te 0.2g co zostało poszło na raz i otrzymałem satysfakcjonujący efekt taki jaki miałem za drugim razem poprzedniego nia.

Nagle poerdolniecie i 1.5h zansbistej bani, ktora powoli schodziła.

Nie wiem jak ze zwała bo zawsze jak mnie puszczą bo podjeżdżam benzo.

Ale wydaje mi się, że po jednorazowym podjeździe zwala nie była tak straszna.

Cena trochę wysoka ale działania inne niż mmc czy te chlory. Nie powoduje 3mma takich struc organizmów oraz nie zmienia człowieka w zwierzęcie.

Podsumuję to tak, że jest to bardzo ciekawa substancja inna niż te teraz euforyki. Kogoś stać to warto spróbować bądź poprosić o próbkę do zamówienia.

Extazy pills

Właśnie nie mam fotki bo wstawiałem na czacie i też mi ja huj strzelił. 

Pills koloru żółtego z podzialka na 4 .

Nie znając mocy krążka i widząc przedzialke ma 4 to dałem 1/4 .

Po podziwie  nawet po połowie czołem lekkie cięło od środka i delikatna poprawę nastroju. 

Nie pierdoląc się zajechała resztę 3/4 i czekam. Po 30 minutach poczułem zaczynający się wjazd. Zaczęło mi się robić ciepło od środka leżenie to było najlepsze co mogło być.  Euforia, która powoli schodziła zaczęła mnie rozpierdalać.

Muzyka brzmiała lepiej kontakt z ludźmi głównie komunikator fb dawał mi dużo przyjemności.  Dopaminka szalała jak pojebana . Ciężko mi coś było z kimś pisać bo cały ekran mi się mienił i ciężko było coś napisać.  Ale gadałem chwilę z koleżanką lecz nie chciałem by ona skapnęła się, że trzeźwy to ja nie jestem powiedziałem, że jestem zmęczony i właśnie idę spać.

Leżałem tak upierdolony niewiem ile nawet nie mogłem zmienić muzyki na yt dokładnie na telewizorze.....

Całość trwała niewiem 3-4h nie poczułem jakieś wielkiego zwału czy też jedynie zmęczenie z pomocą benzo szybko zasnąłem i obudziłem się wypoczęty. 

Niewiem na czym te pills są ale są zajebiste.

A co do samej wysyłki to expres, że tak powiem wszystko bezpiecznie i niepozornie 

Polecam te krążki są zajebiate !!!!

Vendor bardzo w porządku kontakt w miarę szybki i codzienny.

POLECAM !!!

Clonozolam blotter 0.5mg

20210510-102656.jpg

20210510-081725.jpg

Jeden kartonik przyjęty metodą wiadomo jaką pod język.

Czuć chemiczny posmak tak więc kartony nie są puste.

Pierwsze efekty odczuć da się już po 15 minutach a 30 minut od zazycia czuć pełnię działania.

Nie muszę tu opisywać jak działa bo każdy wie. W pełni 100% aktywne benzo I jest to napewno clonozolam. 

Mocą dorównuje obecnie testowane mi w ostatnim czasie z innych źródełek. 

Z bliskim spotkaniem z alfą jeden karotvw zupełności wystarczył czy pozbyć się złego samopoczucia i zasnąć. 

Ogólnie zawsze wolałem tabsy ale chyba przejdę na kartony szybciej wchodzą i zajmują mniej miejsca.

Polecam ten produkt jest w 100% aktywne i legitny.

Cristal charge 

W postaci drud jak na foto wyżej w poście. 

Próbowałem to palić oczywiście robi się kropla ale nie działa. 

Sniff w dawkach 50-100mg jest aktywny. 

Sniff strasznie ciężki bo piecze i po tak po 3 podejściu od razu po aplikacji zbierało mnie na kichanie. 

Efekty jakie odczolem to wywołuje euforie, pełne skupienie i klarowne myślenie.

Zero wjazdu na serce czy inne nieprzyjemne odczucia typu paranoje itp.. 

Czas działania to jakaś godzina.

Jest ogromne parcie na kolejną lajke. 

Co najlepsze każda działa z taką samą mocą. 

Nie ma jakiegoś ciężkiego zjazdu jedynie rano z godzinę czułem się lekko zamotany ale reszta dnia si.

Normalnie z godzinę po tym jak efekty przeszły normalnie mogłem zasnąć. 

Występuje suchość w ustach tak wiec jakaś butelka z wodą przyda sie pod ręką. 

Nie mam pojęcia co siedzi w środku jedynie co to mogę mieć jakaś teorie, której niestety nie potwierdzę.

Podsumując ciekawa substancja i myślę, że kiedyś się na nią skusze. 

@EmaJuŻbEzBana to idź sobie weź od nich sampla jak ci godność pozwala i korona nie spadnie, i na samarze czy gdzie-kurwa-kolwiek znajdź napis sample pack to wygrasz harnasia.

i znowu wszystko przekręcasz, bo nie było powiedziane że TO NIE SAMPLE tylko że NA TORBACH NIE JEST NAPISANE ŻE TO SAMPLE - bez znaczenia czy to sample czy zamówienie. Czy ty potrafisz czytać?

A więc tak .

4 CMC

Wygląd jak na zdjęciu wyżej.

Zgniata się bez problemu w zapachu i smaku typowe dla 4cmc.

250mg podane P.O zaczęło wchodzić po 30 minutach 2h ostatni posiłek. 

Działanie typowe dla klefedronu.

Ciepło, miło i pluszowe na ponad godzinę. 

Brak zejścia schodzi delikatnie. 

Czysta serotonina. 

Libido up .

Oceniam wysoko ten sort jest naprawdę mocny i dobry jakościowo. 

Kiedyś pamiętam taki sort latał w PL .

Testowałem również sniff 250mg.

Piecze w huj i ściek okropny aż zdrętwiało mi gardło. 

Wejście bardzo szybkie niemal, że razem ze ściekiem. 

Wejście bardziej agresywniejsze niż P.O lekkie klatkowanie obrazu i nieogar na wejściu. 

Chce się jarać jak głupi.

Libido UP 🙂

Czas działania to godzina +/- parę minut .

Tutaj również zejścia nie odczułem i normalnie można jeść i zasnąć. 

3 FEA 

Testowane P.O i vapo .

Vapo 

50mg ładnie się topi i dymi w smaku czuć ścierwo .

Wejście natychmiastowe i od razu czuć rusch dopaminowy i lekkie przyspieszenie .

Trudno mi tu określić czas działania w po godzinie czułem ochotę dopalać. 

Nie odczułem zejścia i bez benzo po jakiś 2h mogłem zasnąć. 

Oral

Długo się zastanawiałem w jaką dawke udezyc i pocelowalem 150mg na pusty żołądek. 

Po 20/30 czuć wejsci zaczynające się od ciarek na głowie przechodzące przez całe ciało  🙂 Jak po fecie.  Czuć też serotoninę w tle na tyle, że wygodnie się leżało i muzyka zajebiscie brzmiała. Peak trwał jakieś 3-4h a całość zamknęła się jakoś w 8h.

Gadka dobrze się kręciła i szluga szła za szlugą.

Nie odczułem żadnego zejścia i złego samopoczucia. 

Dawka 200mg było to samo tylko nieco mocniej.  Speed niemal, że nie wyczuwalny. 

Wieczorem normalnie mogłem zasnąć. 

Pierwszy raz miałem styczność z fluoroamfetaminami.

Jestem pod wrażeniem wydajności tej substancji i profili działania.

Ludziom, którzy nie mieli styczności polecam spróbować a zmienia zdanie na temat bieda-ketonow 😄