Jump to content

Recommended Posts

• Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Białe, matowe, dosyć twarde kryształki, pachnące apteką. Przerwa od b-ketonów około 1,5 roku, więc serotoniny coś tam mam w zanadrzu. Postatnowiłem nie robić bombki, ponieważ bolą mnie coś bebechy. Na

Cwóreczka jak dla mnie bardzo nietypowa, nie jadłem 4 CMC bardzo długo ( okres kilku lat chyba) serotonina w porządku, jedyne psuje fazy to rolki i pregabalina w ciągu dnia. W każdym razie, pamiętam

-Nazwa-4 cmc -Pochodzenie-rceagle.io -Ilosc-sampel -Wygląd-matowe,,biale,nie duże kryształki, bez wyraźnego,wyczuwalnego zapachu -Dawkowanie-250-300mg,oral, tolerancja na te substa

• 2 weeks later...

w temacie ogolnym wrzucalem fotki

sample

towar jest bezwonny, co bylo zaskoczeniem, slabo piecze, splywy sa do przepicia śliną, dawka 140mg prosto z wagi dla kogos kto ostatnie spotkanie z ketonami mial pol roku temu wiadomo co powinna zdzialac gdyby to byl towar pierwszej klasy, niestety jak sie okazuje nie jest i pozostawia wiele do zyczenia, jesli na te czasy taka czworka to dobra czworka to ciesze sie, ze biore ten syf raz na pol roku, 4cmc testowane było pierwsze, dawka j.w. wspomniana jedynie prawidlowo podkrecila libido, oczywiscie byly typowe dla 4cmc subiektywne efekty, ale na miernym pozomie ledwo wyczuwalnym, brane z partnerką która nigdy nie zażywała cmc, przy drugiej dorzutce (60mg 3cmc 140mg 4cmc) dopiero czuła się zrobiona, ale szczena nie latała bez nieogaru poteznego, u mnie jak po 80mg najlepszej 4cmc jakiej jadlem 

pierwsza dorzutka to było 3cmc, tez slabe, tez nie mialo silnie wyczuwalnego zapachu, szkoda mowic

przy 25g cena 20zl, wzialbym to dla szczurow, dla siebie to bym za to nawet 3 dych nie dal 

eufo/speed 

4cmc 50/50

3cmc 25/75

ocena obiektywna 2/10

ocena subiektywna 4/10

fajnie sie cos robi po tym, ja zawsze kanapowe cmcki lubiłem, towar nie dla mnie

dzieki @rceagle.ioza probki, peace

To jak to jest z tym 3 i 4cmc jedni chwalą i mówią że wręcz zajebiste a inni mówią że padaka to jak to jest i gdzie ta toleracja na substancje może my wszyscy już jesteśmy takimi RC wrakami że raz coś działa a potem nie ?

Jeśli zeżarło się wcześniej taczke towaru różniej maści a potem mówi że nic nie działa to z miejsca masz pytanie i odpowiedź za jednym zamachem czemu coś nie kopie...

A jeśli nie jest się turbo wypranym ze wszystkiego i zabawa z rc jest dla niego odskocznią a nie codziennością to towar jest zacny. Sam może nie stosuje się do tej zabawy z RC a raczej z nimi też przesadzam ale jak dla mnie orzełek ma jeden z lepszych na rynku.

@Hbcamcom

To nie ten dział kolego :) pisz w dziale u esco takie pytania.

1 godzinę temu, Coiq napisał:

Jeśli zeżarło się wcześniej taczke towaru różniej maści a potem mówi że nic nie działa to z miejsca masz pytanie i odpowiedź za jednym zamachem czemu coś nie kopie...

A jeśli nie jest się turbo wypranym ze wszystkiego i zabawa z rc jest dla niego odskocznią a nie codziennością to towar jest zacny. Sam może nie stosuje się do tej zabawy z RC a raczej z nimi też przesadzam ale jak dla mnie orzełek ma jeden z lepszych na rynku.

@Hbcamcom

To nie ten dział kolego 🙂 pisz w dziale u esco takie pytania.

Bzdura.

Jeżeli stosujesz 1 g . towaru z tego sklepu i jesteś zawiedziony , a zaraz po tym 100 mg. z innego sklepu(sprzedawcy) i działanie jest zayebiste to znaczy , że towar , ktòrego "zjadłeś" 1 g. Jest chvjowy.

"Ale z braku laku lepszy kit."

"Znam jakość klefedronu" jak połowa tutaj obecnych na forum ludzi a dalej biorą od tego V bo coś w tym towarze jest. Zawsze znajdzie się osoba na którą nic nie działa a to z miejsca nie oznacza tego że towar jest chujowy.

Wychodzi na to że połowa tego forum to niedzielni imprezowicze bo im ten nowar odpowiada.

Nie jestem tutaj po to żeby kogoś na siłe chwalić bo też szukam zawsze najlepszej alternatywy ale dziwi mnie fakt że coś co większość chwali przez Ciebie jest aż tak krytykowane.