Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

rceagle.io

CENNIK HURTOWY

Recommended Posts

Od 25g już hurt się zaczyna ? Powiem szczerze że cena hexa zacna, trzeba będzie sprobowac go. Najgorsze jest to że polecają wasz sort i mówią że dobry a to już mi powoli podpowiada że będzie za gruby ciąg jak zawsze i jak to konsekwencje coraz to bardziej odczuwalne. Jak by było niebezpiecznie to będę raportował na forum i prosił o pomoc w zatrzymaniu karuzeli 😉

Zawsze pomocni forumowicze :D @matdop hex serio jest dobry. Wcześniej zapoatrzałem się w mniejsze ilości ale teraz czekam właśnie na większe zamówionko więć powiem czy są jakieś zmiany w jakości czy ich niema. 

Za długie loty to chyba przy hexenie standard więc łącze się w bólu :E:krecha:

Takie ceny to mi lubimy na ten moment racze się mmc bo hometów już niema ;( szykujemy się na kolejne zamówienie. Ciekawe jak to mmc bo za taką cene to trzeba chyba wziąć więcej ;)

Leci już do mnie paka nie mogłem się powtrzymać i pobrałem to mmc :) Zobaczymy!

Ale cena zacna oby tak dalej orzełku :piwo:

Panowie chcę spróbować 3mmc i ewentualnie 3cmc i nie chce brac od razu 25g za 683,01 bo nie wiem co Mi na te chwile posmakuje, ale nie chce tez brac po 1g za 199,53 jak pokazuje sklepik, niestety na sample sie spóźniłem. Gdzie mam napisać @ by sie dogadać,  bo na @ ze sklepiku pisze,ze nic nie moga poradzici trzeba brać tak jak jest w sklepiku.

Dzięki za rady, ewentualnie przepraszam jesli naruszylem regulamin .

@Femri
Zbytnio nie rozumiem twojego toku rozumowania? Masz jasno napisane ceny przy gramaturach i czego TY oczekujesz?
Akcja samplowa była i raczej długo następnej nie będzie a ceny masz jasno podane właśnie na "sklepiku" to o co tu się dogadywać?

@graczu18Piszę ze jestem w sklepie pierwszy i nie wiem jak co smakuje, nie będę pisał oczywistości,  że gdzie nie wejdziesz na zakupy i chcesz kupić jabłka,  to za kazdym razem inaczej smakują lub bardzo czesto dostajesz gryszki a nawet chrzan, ktory do niczego sie nie nadaje jak do kibla.

I teraz albo kupujesz 1g 3mmc, 1g 3cmc i 1g 4cmc czy 3cec i palcisz 500zl i masz jakoes rozeznanie , albo walisz w ciemno 700zl w 3cmc i 50% ze trafisz no dobry, nie mówiąc juz ze trafisz świetny sort.

Ok Ja rozumiem wszystko, nie da rady zrobić sampli powiedzmy za 200zl , to poczekam na akcje z samplami, bo $ nie spada Mi z nieba, by probowac jaka jest jakosc sklepu w takich kosztach.pozdr

Edited by Femri

Z całym szacunkiem, ale już nie raz czytalem świetne opinie, a pozniej 500 zł w kibel szło.

I szkoda, bo przewaznie pisząc wcześniej do V dało radę puścić sample w normalnej cenie przy pierwszej styczności z odczynnikiem.

No nic jestem cierpliwy i spokojnie poczekam na następną akcje z samplami za free , skoro nie da rady kupić w dobrej cenie.pozdr🙂

@Femri to troche poczekasz bo nie sądze po tym co się stało żeby akcja samplowa była szybko albo wcale żeby była.  V wysłał 50 osobą sample a opini na forum 10-15 pierdolić takich samplarzy którzy tylko czekają na coś za darmo żeby potem nic nie napisać albo pierdolić brednie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com

dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links

Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links

News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members

• Create New...