Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Ksenon

Badania serca

Recommended Posts

Od 18 roku życia co jakiś czas pociągałem amfetamine, hexen, troche pentedronu (tylko za legalności) i reszte rzeczy jak 4cmc, 3cmc i tak dalej. Raczej eksperymentowałem, niż wpadałem w ciągi. Nie jem tłusto i nie mam zaburzeń żywienia, albo problemów z wysiłkiem. Wybieram się wkrótce na echo serca, żeby sprawdzić, czy przez te kilka lat sobie zaszkodziłem w znacznym stopniu, czy mogę to jeszcze ruszać, czy nie. Często miałem tak, że nawet po dawce 10mg metylofenidatu (oryginalnego) i thc miałem bpm 170, często nawet po jaraniu. Jakoś zawsze serce lubiło szybko bić, co potęgowało uczucie strachu, a czasami po ścierwie odczuwam serce bardzo lekko bijące. Po metamfetaminie jak siedzieliśmy w samochodzie to około przez sekunde-dwie miałem takie mega głośne uderzenie serca co nawet kolega usłyszał, ale potem było okej. Powinienem zrobić jeszcze jakieś dodatkowe badania, żeby się upewnić, że jest wszystko okej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idź do kardiologa, niech cię skieruje na holter i ECHO serca w tedy będziesz miał pewność czy z pikawą wszystko w porządku a jeśli wszystko będzie ok to bardzo możliwe że to jest objaw nerwicy. Na twoim miejscu  wstrzymał bym się od używek przynajmniej od stymulantów ponieważ np. ścierwo bardzo mocno działa na układ krwionośny więc lepiej dmuchać na zimne niż dostać np. migotania przedsionków ( w najlepszym wypadku)  na ten okres czasu zanim się nie dowiesz czy wszystko z twoim sercem w porządku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Najczesciej z sercem sami sobie robimy problemy poprzez wkrecanie sobie ze jest cos nie tak, wiadomo ze sa tematy podnoszace puls i tego sie nie uniknie ale sporo tez szkodzimy sobie sami doszukujac sie chuj wie czego. Jak jest chujowo z sercem to nawet nie bedzie czasu sie nad tym zastanowic bo to nie jest kwestia taka ze sie zastanawiamy czy jest cos nie tak czy normalnie, tylko od razu na pewniaka czujemy ze cos sie odjebalo.

Ja przez to ze wczesnie zaczalem to pikawe sobie przyzwyczailem do duzego pulsu i  u mnie rzadko kiedy schodzi ponizej 100 nawet jak spie.  Jedyne co mozna zrobic to doraznie jak juz jest puls za wysoki czyli przy ok. 170-180 jak zaczyna mnie cisnac w klacie to zarzucam propranolol i przez kilka godzin sie powstrzymuje od dorzucenia do pieca. Wtedy bez paniki bo takie cos juz jest na porzadku dziennym i generalnie spokoj tez sporo daje.

Najlepsza recepta zeby sobie zdrowia nie popsuc to nie wpierdalac prochow, i generalnie najlepiej zadnych uzywek - wiem ze ciezko w dzisiejszych czasach bez wspomagaczy ale sam bym tak najchetniej zrobil gdybym mogl cofnac czas - a teraz pozostaje mi tylko kontrolowac sie jak moge i cieszyc sie z kazdego dnia czy to na czysto czy na fazie - nie wiadomo kiedy pikawa powie dosc bo wiadome jest ze przy takim pulsie non stop to na pewno nie wytrzyma do późnej starosci 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...