Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Mr. Es

etanol - błogosławieństwo i przekleństwo, wątek ogólny dla osób zmagających się z problemem alkoholowym

Recommended Posts

W dniu 14.02.2021 o 19:40, Latino wypierdalaka napisał:

PIszę znów w tym temacie. Tym razem,aby pochwalić się malutkim,połowicznym sukcesem.Nie piję już pare dni,czuję się już dobrze a nawet powiedziałbym zajebiście. Oby jak najdłużej udało mi się wytrzymać w trzeźwości. :)  NIech ja będe przestrogą dla innych,to co człowiek przezywa po tym jak odstawi alko po długim czasie picia jest tragiczne.Problemy ze snem,lęki,rozdrażnienie,nagłe zmiany nastrojow.O samym dniu w ktorym się odstawia chyba nie musze mowic,można się po prostu wykończyć.

Kolejna już symulacja naszego 50cio kilogramowego menela na siłe, nie pije od kilku dni bo po prostu babcia nie chce już mu dać na alkohol. Ludzie latami walą solo połówkę + browary codziennie i nie mają takich objawów jakich masz ty po piciu 2-3 piw dziennie przez cały dzień. Nikomu nie imponujesz dzieciak zrozum to, twoj udawany alkoholizm na nikim nie robi wrażenia. "niech ja będę przestrogą dla innych" hahahahahahahahahah, przestrogą od czego? Jedyna przestroga jaka z tego wynika to taka, że babka się wkońcu wkurwi i przestaje płacić za twoje piwka. Mogę pić codziennie przez miesiąc po 10 browarów dziennie i z dnia na dzien nie pić nic mi się nie dzieje, a ty tu piszesz ze idzie sie wykończyć bo odstawiłeś swoje 2-3 piwa na dobe (o ile babcia kupi xD)

Za menela na siłe nasz naczelny mitoman uważany był już lata temu xD:

dG1Lgpf.png

Edited by PROboszczu
literówka

W dniu 14.02.2021 o 19:40, Latino wypierdalaka napisał:

PIszę znów w tym temacie. Tym razem,aby pochwalić się malutkim,połowicznym sukcesem.Nie piję już pare dni,czuję się już dobrze a nawet powiedziałbym zajebiście. Oby jak najdłużej udało mi się wytrzymać w trzeźwości. 🙂 NIech ja będe przestrogą dla innych,to co człowiek przezywa po tym jak odstawi alko po długim czasie picia jest tragiczne.Problemy ze snem,lęki,rozdrażnienie,nagłe zmiany nastrojow.O samym dniu w ktorym się odstawia chyba nie musze mowic,można się po prostu wykończyć.

Ten jego detox i tak już nie aktualny, bo parę dni po tym poście się najebał i przepraszał na czacie :E

23 godziny temu, PROboszczu napisał:

Kolejna już symulacja naszego 50cio kilogramowego menela na siłe, nie pije od kilku dni bo po prostu babcia nie chce już mu dać na alkohol. Ludzie latami walą solo połówkę + browary codziennie i nie mają takich objawów jakich masz ty po piciu 2-3 piw dziennie przez cały dzień. Nikomu nie imponujesz dzieciak zrozum to, twoj udawany alkoholizm na nikim nie robi wrażenia. "niech ja będę przestrogą dla innych" hahahahahahahahahah, przestrogą od czego? Jedyna przestroga jaka z tego wynika to taka, że babka się wkońcu wkurwi i przestaje płacić za twoje piwka. Mogę pić codziennie przez miesiąc po 10 browarów dziennie i z dnia na dzien nie pić nic mi się nie dzieje, a ty tu piszesz ze idzie sie wykończyć bo odstawiłeś swoje 2-3 piwa na dobe (o ile babcia kupi xD)

Za menela na siłe nasz naczelny mitoman uważany był już lata temu xD:

dG1Lgpf.png

A Ty wiesz, ze ten czerwony ´´mazak´´ to idzie latwo usunac? Jak juz wrzucasz czyjes dane/fragment profilu, pozwalajacy na identyfikacje danej osoby to rob to z glowa. Nie zebym sie czepiala- to protip.

jest niedziela 2021-02-21;

mija mi trzeci tydzień bez alkoholu, nawet bez jednego piwa, można powiedzieć, że "mały sukces", ale wiem dobrze o tym, że jestem dopiero na początku drogi do trzeźwości, cieszę się z tego małego kroczku do przodu, oby znowu nie upaść, pozdrawiam wszystkich zmagających się z tym trudnym nałogiem alkoholwym

Antoine se Saint-Exupery napisał bardzo popularną książeczkę zatytułowaną "Mały Książę". Opowiedział w niej losy chłopca, który poszukuje MIŁOŚCI. Albo raczej samego siebie. Chociaż właściwie to przecież jedno i to samo. Dobra lekturka dla osób uzależnionych.

rozdział dwunasty tej książeczki. Oto on:

"Następną planetę zajmował Pijak. Te odwiedziny trwały bardzo krótko, pogrążyły jednak Małego Księcia w głębokim smutku.

- Co ty tu robisz? - spytał Pijaka, którego zastał siedzącego w milczeniu przed baterią butelek pełnych i baterią butelek pustych.

- Piję - odpowiedział ponuro Pijak.

- Dlaczego pijesz? - zapytał Mały Książę.

- Aby zapomnieć - odpowiedział Pijak.

- O czym zapomnieć? - zaniepokoił się Mały Książę, który już zaczął mu współczuć.

- Aby zapomnieć, że się wstydzę - stwierdził Pijak, schylając głowę.

- Czego się wstydzisz? - dopytywał się Mały Książę, chcąc mu pomóc.

- Wstydzę się, że piję - zakończył Pijak rozmowę i pogrążył się w milczeniu.

Mały Książę zakłopotany ruszył dalej.

Edited by Mr. Es

3 godziny temu, Jo Asia napisał:

U mnie też się wyświetla captcha....ja też jestem za jeśli chodzi o zamknięcie tego wątku i utworzenie nowego 😃

wątek jest ok, tylko trzeba go trochę posprzątać ze spamu, po co od razu zakładać kolejny ?

Godzinę temu, Fanatyk kanna % napisał:

Ja za miesiac ide na sadowe leczenie  😞 dlatego chce detox zrobic przedl terapia ale co wyjdzie to bedzie xdd

Jak leczenie to tylko dobrowolnie. Nie znam nikogo, kto by sie wyleczyl bo sad mu tak nakazal ;)

4 godziny temu, Jo Asia napisał:

U mnie też się wyświetla captcha....ja też jestem za jeśli chodzi o zamknięcie tego wątku i utworzenie nowego 😃

Nowy tworzyc, no nie wiem...ale ten zamknac by sie przydalo:E

Edited by Hekate

W dniu 23.02.2021 o 20:48, Fanatyk kanna % napisał:

Na wczesniejszych terapiach w zamknietym osrodku to zawsze pilem i czesto mnie wywalali raz wywalili 4 dni przed koncem terapi mialem 1.3 % haha ale teraz nie robie sobie jaj biore sie  bo juz czas 

podstawa to trzeba samemu chcieć odstawić używkę/używki, powodzenia

polecam kolejny wywiad Marka Sekielskiego;