Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Recommended Posts

MDPHP

Co badane:  MDPHP beżowy szatan 
Skąd: @europelabrc
Sposób podania: vapo 
Ilość jednorazowego przyjęcia: 
Początkujący: 15mg sniff 5 mg vapo 
Veterani: Sami wiedzą najlepiej ile
Moja ilość jednorazowego użytku vapo: 20mg 
Badania: 

No to czas na tego szatana beżowego we własnej osobie :E
Jako że dawno dawno temu za górami za lasami za trzydziestoma rzekami lubiłem czasami vaporyzować sobie mdphp i czuć te mrowienie od speeda w czubku ucha to jebnąłem bucha z cybucha AŻ we łbie się zakręciło :E  Szatański speed wszedł i MOCNO I TO MOCNO wyjebał z butów veterana 1 wojny heniowsko alfowskiej. Pusta stymulacja pomyślicie NIE? w chuju dopamina tak wyjebała że aż eufori poczułem namiastkę przez 30 sekund :E

Czas działania vapo: 
-Euforyczny 30sekund 
-Stymualntowy dobrą 1h 
-Pusta stymulajca 5-6h 

Ocena ogólna 9/10 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@|Pazyfea|DrugTester  mógłbyś napisać jak najlepiej vaporyzować ten sort? albo czy można spalić go w lufce? a jeśli tak, to prosiłbym o szczegóły (vapo lub lufa i odpowiednie ilość do nich dla newbie). bo sniff mnie nie robi (próbowałem 30mg potem 80mg i chuj, bardzo delikatne pobudzenie i to wszystko). nigdy nic nie waporyzowałem, a walić i.v. trochę się boje, bo nie znalazłem wiarygodnych informacji o minimalnych bezpiecznych dawkach, a podobno sort jest nieobliczalny. będę zobowiązany 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

najłatwiej to użyć foli aluminiowej składasz aby warstwa była podwójna i robisz literkę vvvvvvvvvvvvvv tam dajesz temat wkładasz rurkę jakąś do buzi i podgrzewasz od dołu jak zacznie parować to wsysasz dym i przechylasz folie by kropla pomału ślizgała się w dół (jest to po to by nie spalić tematu oraz dla tego by dym nie był tak gorący. Podgrzewać trzeba w miare daleko od foli by sie nie spaliło +- 5cm od foli.  

 

Drugi sposób to żarówa robisz otwór drugi (sprzęgło) wsypujesz temat do srodka zarowy i podgrzewasz jak zacznie parować wsysasz i tyle. 

 

No i trzeci najlepszy kupienie meth pipy na allegro za 8zł najłatwiejszy sposób oraz oszczędny gdyż mało towaru ulatnia sie w atmosfere :E  

 

 

Dawki nie bede podawał dokładnej moge jedynie zasugerować 2-3 x mniej niz sniff 

Edited by |Pazyfea|DrugTester

Share this post


Link to post
Share on other sites

Substancja -MD PHP

Pochodzenie-europelab.com 

Wygląd - beżowy proszek o lekko wyczuwalnym zapachu

Rps4dBx.jpg

Dawkowanie - 15-20mg

Czas działania-ok 1.5-2h

Opis-to mój pierwszy raz z tzw. "beżowym szatanem", na początek poszedł sniff 15mg,nie był nieprzyjemny, jakby lekko słodkawy, ale dławiący przy wciągnięciu. Efekty pojawiły się przed upływem 5min. Poczułam jakbym nagle czymś w głowę dostała(nie kowadłem oczywiście) i wytrzeźwiała choć wcale alko nie piłam xD,pobudzenie umysłowe ukierunkowane na jakąś twórcza pracę i działanie,które robiłam z przyjemnością i zaangażowaniem nie "zwiększając" się, jak to bywa czasem przy stimach na nieistotnych rzeczach czy czynnościach. Odczułam też w trakcie dział.substancji nie mocne problemy z oddechem, jakbym nabierała zbyt mało powietrza przy wdychaniu, jednak nie było to aż tak uciążliwe, aby uniemożliwić moją wzmożoną aktywność. Po 1.5h dział.zaczelo słabnąć więc zdecydowałam się na dorzutkę 20mg sniff. Zadziałało z tą samą mocą, co za pierwszym razem, ale doszedł do tego lekki nieogar myślowy,który nie powodował jednak jakiegoś bałaganu i chaotycznego działania. Minusem dla mnie była ciągła suchość w ustach, niczym się napić nie mogłam i to, że dość szybko się irytowałam, ale przechodziło to tak szybko jak się pojawiało. Ogólnie stan pobudzenia odczuwałam do późnych godzin wieczornych. 

W moim odczuciu substancja bardzo dobrze działająca, jeśli nie przesadzi się z dawką. Subiektywna ocena to 9/10

    To, że odczynnik ten zadziałał tak na mnie nie znaczy, że na kogoś innego zadziała tak samo, uważajcie. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

albo coś nie tak z moim nosem, albo z głową 😄 wygląda na to, że w moim przypadku sniff okazał się mało skuteczny, ale możliwe też, że odczynnik ma inną gęstość i dawki które odmierzyłem na oko były za małe. 

jako że "beżowy szatan" (słyszałem też określenie "małpi pył"), wciąż mnie intryguje, to w weekend powtórka, tym razem użyję wagi i pipy. 

@PIJANA POWIETRZEM a możesz coś powiedzieć o libido po tym odczynniku? czy pod tym kątem nie badałaś? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

recka ostro spózniona no ale cusz

MDPHP koloru bezowego, moje jak troche poleżało to wręcz sie zrobiło chamsko brązowe, mimo tego że z miesiąc przeleżało gdzieś za szafą to właściwosci nie ucierpiały

dawki rzędu 20-30 mg od razu dają w dekiel, stymulacja przy pierwszych wrzutkach bardziej psychiczna niz fizyczna (choc ta druga tez), trzeba było szybko tą energie gdzieś ulokować więc padło na granie w gta3 które zrobiłem całe w trakcie jednego posiedzenia :E jedna wrzutka 30h tarmosiła mnie ponad 4h.

 cięzko mi sie wypowiadać na temat zwały jako tako, bo wiem ze mdphp to mocna skurwielina (a zwały na ciągu po piro to kaplica) dlatego byla tylko jedna wrzutka ale solidna i na ten dzien finito, nie bawiłem się w ciągi, mini ciągi czy coś. puszcza w miare normalnie i po ludzku bez stanów okołoumieraniowych, w łapy przestaje być zimno i już nie jest tak fajnie szybko w głowie. baaaaardzo ciśnie na dorzutke. może to i dobrze że miałem akurat same resztki.

jak dla mnie zajebisty stim ale granica miedzy naprawde elegancka czopka a przekurwieniem sie kosmicznym jest bardzo cienka. mimo wszystko przybijam okejke i 9/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 27.02.2021 o 07:35, lllllllllllllll napisał:

albo coś nie tak z moim nosem, albo z głową 😄 wygląda na to, że w moim przypadku sniff okazał się mało skuteczny, ale możliwe też, że odczynnik ma inną gęstość i dawki które odmierzyłem na oko były za małe. 

jako że "beżowy szatan" (słyszałem też określenie "małpi pył"), wciąż mnie intryguje, to w weekend powtórka, tym razem użyję wagi i pipy. 

@PIJANA POWIETRZEM a możesz coś powiedzieć o libido po tym odczynniku? czy pod tym kątem nie badałaś? 

idąc drogą dedukcji mdphp analog mdpv mdpv w chuj powodował ponoć pobudzenie seksualne więc powinna być kosa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...