Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
NoMercy

Gang grasował w Łodzi, Warszawie i innych miastach. Zarabiał krocie. Wpadł po tajnej operacji policji "Cykuta"

Recommended Posts

Policjanci podsłuchali rozmowy telefoniczne między braćmi. Wynika z nich, że Oskar W. na polecenie brata Krystiana przygotowywał przesyłki z dopalaczami, które odbierali dilerzy działający w całym kraju. Często bywało, że takie przesyłki klienci odbierali w paczkomatach. Jednym z członków tej zorganizowanej grupy przestępczej był Szymon A., który najpierw działał w Gdańsku, a później otrzymał „delegację” do Łodzi, gdzie rozprowadzał dopalacze.

 

 

 

Gang polsko – ukraiński na wielką skale handlował w internecie szkodliwymi dopalaczami, przez co naraził na utratę życia lub zdrowia ponad 600 osób. Został rozpracowany przez policję w wyniku tajnej operacji o kryptonimie „Cykuta”.

vds.jpg

Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi. Na ławie oskarżonych zasiądzie m.in. 24-letni Krystian W. Według śledczych, to on kierował gangiem działającym w Łodzi, Gdańsku, Warszawie i innych dużych miastach Polski.

Oskarżony miał wprowadzić do obrotu ponad 10 tys. jednogramowych opakowań z dopalaczami w postaci białego proszku lub szarych kryształów.

Prokuratura podkreśla, że handlując tego typu substancji sprowadził niebezpieczeństwo dla zdrowia lub życia co najmniej 651 osób.

 

Przesyłki z dopalaczami klienci odbierali w paczkomatach

Po wpadce Krystiana W. policjanci w jego dwóch mieszkaniach w Warszawie i Grodzisku Mazowieckim znaleźli 790 gramów substancji psychotropowych, a także maczetę, wagi elektroniczne oraz zeszyt z rozliczeniami finansowymi, które pozwoliły śledczym określić skalę procederu. Oprócz niego na proces czeka jego brat, 21-letni Oskar W. i 24-letni Andrij Z. z Ukrainy. Policjanci podsłuchali rozmowy telefoniczne między braćmi.

Wynika z nich, że Oskar W. na polecenie brata Krystiana przygotowywał przesyłki z dopalaczami, które odbierali dilerzy działający w całym kraju. Często bywało, że takie przesyłki klienci odbierali w paczkomatach. Gang był dobrze zorganizowany i dbał o swoich ludzi. Jeśli któryś z nich został zatrzymany przez policję, to szefowie gangu zapewniali mu pomoc prawną.

 

Sprzedając w Łodzi dopalacze zarobił 100 tys. zł

Jednym z członków tej zorganizowanej grupy przestępczej był Szymon A., który najpierw działał w Gdańsku, a później otrzymał „delegację” do Łodzi, gdzie rozprowadzał dopalacze.

Śledczy z Prokuratury Okręgowej w Łodzi ustalili, że na przełomie 2017 i 2018 roku sprzedał 1,5 kg dopalaczy „zarabiając” 100 tys. zł, z czego 60 tys. zł musiał oddać liderom gangu.

Gdy doszło do nieporozumień na tle rozliczeń finansowych, Krystain W. - według śledczych – brutalnie skarcił Szymona A. za pomocą kilku ciosów pięścią w twarz i kopnięć po całym ciele.

 

 

Dzienniklodzki.pl


Zobacz cały artykuł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...