Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

¯\_(ツ)_/¯

kim jest autor tego całego pierdolnika?

Recommended Posts

kiedy po nocach nie śpię, moim obowiązkiem jest szukanie informacji, zastanawiało mnie ile @MilczarskiVon zaplacił za dział tutaj na forum, kim on jest, co to za urojona głowa etc niestety jego fanpage na facebooku został już usunięty, więc z pomocą wujka google postanowiłem poszperać co nie co

A więc, doszedłem do wikipedii(sic!), znany milczarski to nie jaki Danio84 który został już tam zbanowany, otóż ten człowiek uważa się za oświeconego (xD), megaloman narkoman. "Jestem najprawdziwszym i największym arystokratą jaki chodzi po tej ziemi i chciałbym współtworzyć wikipedie." ... a to dopiero jest początek

Znalazłem pewien wkład Danio84, który został usunięty (niestety bezpowrotnie) oraz uwaga administratora:

Samochód pancerny wz. 34 - Artykuł do poprawy. Pisany stronniczo i brak źródeł . Co to znaczy że w krótkim czasie wszystkie zostały zniszczone ?? To jakiś żart ? Autor jest pseudohistorykiem który robi mydło z mózgu. (xD) https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Samochód_pancerny_wz._34

Od samego admina wikipedii warte uwagi jest wyjaśnienie permamentnej blokady:

Twoje edycje to niezrozumiały bełkot nie mający nic wspólnego z pisaniem encyklopedii. Zablokowałem konto na zawsze. Gdarin dyskusja 19:21, 26 lip 2018

Nasz bohater tego wpisu to niezły wykolejeniec, ale to jeszcze nie koniec, najśmieszniejsze przed nami.

Najzabawniejsza jest ściana wypocin, którą zostawiła oburzona metoda na głoda na wikipedii, gdy usunięto jego najprawdziwszy z prawdziwych artykuł o konferencji jałtańskiej. Całego wpisu nie będę wklejać, ale zostawię link na dole. 

1. Witam jestem nowy ale piszę już zawodowo od 20 lat prozę i poezję 
  2. (dyskusja na temat usunięcia jego edycji konferencji jałtańskiej aż tu nagle...) To już drugi tekst który ktoś na waszej stronie skasował ale sprawdzę jeszcze swój artykuł o mefedronie. Zastrzegam że chcę przy każdej substancjii psychoaktywnej zostawić stanowisko POLSKIEGO RUCHU NARKOMANÓW 84 jako jego prezes i przyłożyć rękę do lepszej jakości materiału i ciekawszego itd.
  3. Przepraszam jeśli ktoś taki jak ja bierze się za edycję tekstu to jest gwarancje że uszanuje teksty wartościowe i nie zniszczę byle czego (XD)
  4. JAki sens jest siedzieć 5 godzin pisać a potem patrzę i wszystko znika...jeśli jestem niepoprawny politycznie to przykro mi ...nie czytam Newsweeka ani Polityki i nie tworzę tekstów na poziomie jakiegoś Ziemkiewicza czy tanich publicystów czy nawet ironisty Korwina który dla niektórych jest jedynym normalnie piszącym (stary to wikipedia a nie blog)
  5.  Bo szebes goje dostali cynk albo są tak zaprogramowali że jak widzą coś niepoprawnego politycznie to reagują jak automaty - i to nie są już ludzie - oni są zooperowani. (???)
  6. Dlaczego admin mnie olewa ??? Kim pan jest że zwraca mi uwagę i kontroluje i skontrolował moje edycje i kto nacisnął guzik ??? Może to pan odpowiada za usunięcie mojej pracy naukowej ,historycznej i literackiej pisanej dla wszystkich żeby wszyscy mogli to przeczytać ??? (N A U K O W E J)
  7. Proszę się do mnie odezwać mail : [email protected] GG 3900816 zapraszam i nawołuje do dołączenia do otwartego i jawnego forum wikipedii którego nigdzie nie ma w necie ale jedno takie założyłem żeby była większa jawność i klarowność. (chodzi o PRN84)
  8. (i wisienka na torcie...) SAM PISZĘ 20 LAT I DOSZEDŁEM DO WYŻSZYCH SZCZEBLI W OPEROWANIU JĘZYKIEM POLSKIM . Np chciałbym wymyśleć coś takieg jak iloczas w polskim heksametrze . Chciałbym wytypować największego polskiego łacinnika. Założyłem Polski Związek Literatury Antycznej nr 1 PZLA nr 1 do których zapraszam wszystkich fachowych znawców antyku do których sę zaliczam - siedząc w antyku 20 lat. Bo od 20 lat jestem samoukiem i rozwijam się samodzielnie w wielu dziedzinach a jako analityk coraz lepiej rozumiem historię powszechną i historię dziejów . Sam odkryłem HELIOZOFIĘ . SŁYSZAŁ PAN PANIE ADMINIE O TAKIEJ DZIEDZINIE JAK HELIOZOFIA ??? I WOGÓLE GDZIEKOLWIEK KTOŚ UŻYŁ TAKIEGO SFORMUŁOWANIA ??? OTÓŻ TWORZĘ TEŻ NOWE SŁOWA DO NASZEGO POLSKIEGO SŁOWNIKA I GDZIEŚ TAM MAM ZAPISANE NOWE DZIEDZINY I NOWE POJĘCIA NAUKOWE jak np Psycholika - nauka o drganiach duszy --moja . A kto napisze wam artykuł o IDEALISTYCE ??? I KTO JĄ ODKRYŁ ??? TO NAUKOWA METAFIZYKA którą uprawiam z powodzeniem i mogę opisać swoje postępy w samodzielnej nauce. Odkryłem też zegary strunowe - nieznane i nigdzie nie robione . Tymczasem zostawiłem kilka pytań i kilka próśb. Jeśli jest tu ktoś zdrowy na umyśle to proszę mi coś odpowiedzieć albo chociaż się przywitać. JESTEM WYBITNYM POLSKIM WSPÓŁCZESNYM LITERATEM i zaliczam się do najwyższej elity także z pochodzenia po matce SATERNUS od SATURNINÓW --najwyższej arystokracjii rzymskiej.

link: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wątek:Ub686hk9ks615gib

Podsumowując, jeśli ktoś z was jeszcze będzie się zastanawiać, kto to jest, co to ten polski ruch wykolejeńców 2137, wystarczy, że zajrzy tutaj w wątek i już wszystko jasne. Temu panu już przetyran control forte nie pomoże, a nawet choroszcz.

W dniu 3.09.2020 o 16:15, MilczarskiVon napisał:

II SIEDZIBA
Siedzibą jest obecnie cudowna melina na ul 1go Maja 52

9d550022f459b.png

nawet spoko miejscówka, ciekawe to jest, że z lokalu gastronomicznego który działał tam przed laty, została zrobiona luksusowa melinka dla oświeconych

btw. jest ktoś tutaj z wołomina?

Edited by ¯\_(ツ)_/¯

Heh, ja z Wołomina nie jestem, ale nie mogę się oprzeć pokusie dodania paru słów od siebie. 

Jejkaś, po przeczytaniu tego elaboratu jestem, jakby to ująć grzecznie, w szoku oraz czuję się trochę zmieszana ponieważ informacje w nim zawarte podkopały moja, jako taką wiedzę, bynajmniej w niektórych zagadnieniach.Nie będę wnikać w, jakże innowacyjne(xD) twory umysłu człowieka z najwyższych polskich elit, takich jak:*zooperowani ludzie, *heliozifia, *psycholika czy łaciniak polski. 

Jednak faktem mi wiadomym jest to, że zegary strunowe i mechanizm ich działania ujrzały światło dzienne już dawno temu i samozwańczy wynalazca nie przyłożył do tego ręki (chyba, że jego wiek podaje się w setkach). 

Co się zaś tyczy iloczasu w heksametrze, owszem, występuje taki układ w hexametrze starożytnym, który był wierszem iloczasowym. W literaturze polskiej od szesnastego wieku nie używa się układu iloczasowego, który został zastąpiony układem akcentowym/nieakcentowym spółgłosek. Nie będę się dalej z tym tematem rozwijać, ale wywnioskowałam, że jeśli coś istnieje już od zarania dziejów, ma swoją definicje i zostało sklasyfikowane, to nie może być ponownie odkryte oraz, że jeśli kiedyś jednak owy układ był przez nas stosowany lecz został zmieniony na inny znakiem tego, że nie był stworzony i dapasowany do polskiej literatury. Po prostu zastąpiono iloczas czymś bardziej praktycznym i dostosowanym do potrzeb. I nie ma tu co wymyślać więcej. 

Ogólnie to jestem dalej zszokowana treścią ww.posta i tak się zastanawiam, co takiego kryje się w meandrach umysłu prezesa PRN, jakie jeszcze zaskakujące i irracjonalne teorie ujrzą światło dzienne i szczerze, trochę mnie to przeraża. 

Jeśli ktoś poczuł się urażony tym, co napisałam, to przepraszam, bo nie taki był mój cel,chciałam, po prostu, tylko wyrazić swoje zdanie w tym temacie. 

Pozdro:)